Czech Dance Open 2019
Prague Dance Festival For All 2019
Hradec Králové Open 2019
MTF 2019
MTF 2019
Důležité informace

Výsledky na WDSF soutěžích

13. 9. 2019 Moscow, Russian Federation
OPEN TEN DANCE ADULT
1. Bruck Jakub - Makarenko Marina
9. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 25
14. 9. 2019 Moscow, Russian Federation
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
4. Bruck Jakub - Makarenko Marina
14. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 39
14. 9. 2019 Wroclaw, Poland
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
10. Mestek Martin - Stareckova Anna
25. Jaluvka Jiri - Vyduchova Natalie
33. Mrazek Viktor - Vykydalova Veronika
35. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
36. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
37. - 38. Paulik Matyas - Wolfova Veronika
Počet párů: 38
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
WORLD OPEN LATIN ADULT
8. Gal Tomas - Karaskova Sabina
26. Musal Jan - Kukucova Jana
27. - 30. Maslak Daniel - Slezakova Janka
27. - 30. Kozel Lubomir - Sirocakova Adela
32. Tojnar Martin - Jozifova Katerina
40. - 42. Fridrich Tomas - Jordanovova Veronika
40. - 42. Makovec Daniel - Borovkova Michaela
44. - 48. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
44. - 48. Gilar Ondrej - Novakova Eva
44. - 48. Havel Adam - Cihlarova Anna
44. - 48. Jasek Josef - Vasickova Lucie
44. - 48. Fabera Tomas - Sorokolit Yulia
49. Rubas Stepan - Cerna Simona
50. Kucera Jakub Jan - Merklova Monika
52. - 53. Martinek Lukas - Duchkova Beata
52. - 53. Klima Daniel - Psenickova Radka
54. Valcuha David - Capkova Michaela
55. Vlk Jan - Vlkova Eliska
56. - 59. Synek Martin - Srejmova Adriana
56. - 59. Rohacek Vit - Fruhwirtova Lucie
56. - 59. Pisula David - Smieskova Klara
56. - 59. Jelinek David - Jancakova Bara
60. Jehlicka Viktor - Jehlickova Valentyna
61. - 62. Provaznik Daniel - Florianova Veronika
61. - 62. Polak Vojtech - Skalicka Silvie
63. - 64. Brtek Jaroslav - Mahenova Barbora
63. - 64. Sindler Jan - Jezikova Ester
65. Liebzeit Lukas - Ondruchova Anna
Počet párů: 65
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN JUNIOR I
8. Smolucha Vojtech - Zhydovska Anastasya
9. Dolansky Tobias - Dobsova Klaudie
10. Kral Simon - Kubikova Julie
11. Volf Richard - Dostalova Veronika
13. Kazda David - Ptackova Julie
14. Bortlik Simon - Dolezalova Sara
15. Nesuta Petr - Lungova Sofie
16. Anelt Vojtech - Hruskova Sarlota
17. Chytil Martin - Ptackova Katerina
Počet párů: 17
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN JUNIOR II
2. Vokurka Ondrej - Hrebickova Eliska
11. - 12. Pribyl Filip - Rumpikova Amalie
20. Maschke Martin - Pavlickova Nikola
22. Michalek Lukas - Kopecka Laura
25. Horak Filip - Plna Karolina
27. Smolucha Vojtech - Zhydovska Anastasya
28. Routa Ondrej - Vetrovska Petra
29. - 30. Badej Michal - Ivankova Anastasia
29. - 30. Bednar Petr - Rabihova Nicol
31. - 32. Novak Tomas - Bulirova Anna
31. - 32. Cadilek Adam - Blokesova Anna
33. Pavlicek Viktor - Trundova Ludmila
34. - 35. Marek Vojtech - Myslikova Monika
36. Dolansky Tobias - Dobsova Klaudie
37. - 38. Forejt Jan - Koubova Klara
37. - 38. Nesuta Petr - Lungova Sofie
39. - 40. Chytil Martin - Ptackova Katerina
39. - 40. Stumpf Jakub - Stumpfova Kristyna
41. - 42. Zavodnov Daniil - Vavrova Kristyna
41. - 42. Boldis Vitek - Pechacova Katerina
Počet párů: 42
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR I
3. Dufek Milan - Motlova Romana
4. Nevrla Lubos - Kastovska Jana
5. Deyl Zbynek - Deylova Martina
7. Kukan Josef - Kukan Barbora
8. - 9. Beranek Jan - Berankova Pavla
8. - 9. Valcuha David - Capkova Michaela
11. Klima Daniel - Psenickova Radka
12. Tlapak Daniel - Hudikova Edita
13. Kiesel Petr - Mikeskova Nikola
15. Cech Martin - Cechova Katerina
16. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
17. Apolenar Miroslav - Bartosekova Irena
18. - 19. Liska Petr - Firtova Iveta
23. Klempir Martin - Vitkova Romana
24. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
26. Blazek Martin - Volejnikova Jana
Počet párů: 26
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR II
1. Simacek Ivo - Bendova Katerina
5. Mareska Miloslav - Mareskova Lenka
9. Botik Richard - Pokorna Alice
16. Povolny Lukas - Novakova Katerina
20. Compel Daniel - Oharkova Milena
23. Koci Roman - Kustkova Irena
25. Janecek Orest - Mila Lenka
27. Mika Vladimir - Kucerova Marie
28. - 29. Blazek Libor - Zelezna Dana
31. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
33. Lesak Stanislav - Lesakova Alzbeta
34. Ryc David - Rycova Lucie
36. - 37. Vrana Jiri - Vranova Jaromira
38. Brich Jirka - Brichova Jitka
39. - 41. Pleyer Karel - Pleyerova Radka
43. Mlejnsky Jan - Kaminkova Pavla
Počet párů: 43
14. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN STANDARD SENIOR III
4. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
7. Peresty Ladislav - Peresta Sarka
8. Koula Miroslav - Michelova Jana
Počet párů: 13
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR IV
3. Hon Jan - Honova Jaroslava
11. Cech Bohumil - Cechova Pavla
24. Cinybulk Jiri - Krejcova Vera
Počet párů: 25
14. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN LATIN UNDER 21
14. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
16. Majtyka Jakub - Galuszkova Zuzana
17. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
Počet párů: 18
14. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD YOUTH
15. Fried Martin - Vondrejcova Sara
23. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
30. Kuca Josef - Serakova Daniela
31. Pribyl Filip - Rumpikova Amalie
35. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
37. Martinek Lukas - Duchkova Beata
38. Vitecek Matyas - Vanacova Johana
39. Bejr Michael - Prochazkova Sofie
40. - 42. Balcarek Tomas - Maresova Martina
40. - 42. Cadilek Adam - Blokesova Anna
43. - 44. Pecha Jan - Pechova Zdenka
43. - 44. Smolucha Jakub - Dolezalova Adela
Počet párů: 44
14. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN STANDARD YOUTH
4. Los Chovanec Oliver - Placha Eliska
5. Burant Jan - Faltusova Klara
11. Felcman Matyas - Ruzickova Lucie
14. - 16. Kocar Dusan - Sachova Tina
20. Novak Petr - Koskova Nela
21. - 22. Kuntos Vilem - Kabrtova Vendula
23. Vengrynsky Petr - Stehnova Eliska
Počet párů: 24
14. 9. 2019 Moscow, Russian Federation
OPEN STANDARD YOUTH
9. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 30
15. 9. 2019 Moscow, Russian Federation
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
3. Bruck Jakub - Makarenko Marina
17. - 18. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 39
15. 9. 2019 Wroclaw, Poland
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
4. Michna Marian - Vesela Karolina
9. Hlawiczka Martin - Sknouril Joanna
10. Richtar Jakub - Kaszubova Viktorie
12. Vyslouzil Radim - Sloukova Anna
13. Tojnar Martin - Jozifova Katerina
17. - 18. Mandlik Pavel - Johannesova Sarah
19. - 20. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
21. Opichal Tomas - Manaskova Monika
22. Hajek Jiri - Koutna Karolina
25. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
Počet párů: 26
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
WORLD OPEN STANDARD ADULT
7. Odstrcil David - Bohak Tara
17. - 18. Domorad Vit - Tejcova Simona
35. Penkava Robert - Drekslerova Mariana
36. - 38. Maslak Daniel - Slezakova Janka
36. - 38. Musal Jan - Kukucova Jana
36. - 38. Pauliny Martin - Cakorova Katerina
39. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
40. Makovec Daniel - Borovkova Michaela
41. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
42. - 43. Janak Matej - Kratka Anna
42. - 43. Fabera Tomas - Sorokolit Yulia
44. - 46. Benysek Martin - Manaskova Martina
44. - 46. Jelinek David - Jancakova Bara
44. - 46. Rohacek Vit - Fruhwirtova Lucie
47. - 48. Erhart Jiri - Jirikova Dana
49. - 52. Bubenicek Martin - Sailerova Veronika
49. - 52. Provaznik Daniel - Florianova Veronika
49. - 52. Vlk Jan - Vlkova Eliska
53. - 57. Simko Andrej - Smrhova Marcela
53. - 57. Sokl Karel - Woznicova Marketa
53. - 57. Martinek Lukas - Duchkova Beata
53. - 57. Drahy Cyril - Klapkova Aneta
53. - 57. Jakub Florian - Hegrova Veronika
Počet párů: 57
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD JUNIOR I
5. Smolucha Vojtech - Zhydovska Anastasya
7. Kazda David - Ptackova Julie
8. Volf Richard - Dostalova Veronika
11. Marek Vojtech - Myslikova Monika
12. Bortlik Simon - Dolezalova Sara
13. Chytil Martin - Ptackova Katerina
14. Ratnikov David - Hendrychova Sara
Počet párů: 14
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD JUNIOR II
14. Pribyl Filip - Rumpikova Amalie
17. Vlcek Jan - Priplatova Petra
22. Michalek Lukas - Kopecka Laura
23. - 24. Pejsar Tomas - Plischkeova Valentyna
23. - 24. Smolucha Vojtech - Zhydovska Anastasya
25. Routa Ondrej - Vetrovska Petra
26. Bednar Petr - Rabihova Nicol
29. Badej Michal - Ivankova Anastasia
30. Pavlicek Viktor - Trundova Ludmila
31. Horak Filip - Plna Karolina
32. Veprek Filip - Samelova Adela
33. Forejt Jan - Koubova Klara
34. - 37. Boldis Vitek - Pechacova Katerina
34. - 37. Marek Vojtech - Myslikova Monika
34. - 37. Chytil Martin - Ptackova Katerina
34. - 37. Stumpf Jakub - Stumpfova Kristyna
38. - 40. Zavodnov Daniil - Vavrova Kristyna
38. - 40. Kacerovsky Vojtech - Brychcinova Klara
Počet párů: 40
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR I
5. Cech Martin - Cechova Katerina
6. Bayerle Petr - Snajderova Barbora
8. Sedlar Milan - Grosupova Martina
9. - 10. Stanke Karel - Stanke Zuzana
11. Deyl Zbynek - Deylova Martina
12. Kiesel Petr - Mikeskova Nikola
15. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
18. Belo Lukas - Serakova Lenka
19. Tlapak Daniel - Hudikova Edita
20. Strzanovsky Karel - Biernatova Anna
25. Klempir Martin - Vitkova Romana
26. Kitler Zdenek - Kitlerova Petra
30. Haman Pavel - Berestyuk Iryna
34. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
Počet párů: 34
15. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN STANDARD SENIOR II
3. Jandejsek Milan - Pavlova Jana
5. Koci Roman - Kustkova Irena
6. Ryba Jaroslav - Dvorackova Tereza Magdalena
7. Chudarek Tomas - Chudarkova Martina
8. Stec Marek - Stecova Monika
9. Brich Jirka - Brichova Jitka
Počet párů: 9
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR II
3. Macoun Martin - Lutovska Ivana
6. Compel Daniel - Oharkova Milena
7. Hosek Vlastimil - Pokorna Marcela
8. - 9. Florian Petr - Florianova Michaela
10. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
11. Lesak Stanislav - Lesakova Alzbeta
Počet párů: 12
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR III
1. Stehlik Josef - Stehlikova Eva
3. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
20. Benysek Bohuslav - Benyskova Lenka
24. Stolba Jaromir - Stolbova Zuzana
26. Skyba Roman - Skybova Jana
28. Koula Miroslav - Michelova Jana
33. - 34. Kacafirek Ales - Suchanova Eva
37. - 38. Marx Tomas - Marxova Blanka
39. Tesarik Zdenek - Tesarikova Dagmar
41. Taborsky Michal - Krizova Irena
42. - 43. Pragr Milan - Pragrova Ivana
44. - 46. Cinybulk Jiri - Krejcova Vera
44. - 46. Kulhavy Frantisek - Kulhava Ladislava
Počet párů: 46
15. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN STANDARD UNDER 21
17. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
18. - 19. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
20. Buzas Marek - Slovencikova Aneta
Počet párů: 20
15. 9. 2019 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN YOUTH
17. - 18. Kirsner Mario - Golombova Adela
23. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
25. - 26. Novotny Jakub - Bobkova Barbora
25. - 26. Vokurka Ondrej - Hrebickova Eliska
30. Fried Martin - Vondrejcova Sara
31. - 32. Pribyl Filip - Rumpikova Amalie
34. Poremski Petr - Homolova Vendula
35. - 37. Martinek Lukas - Duchkova Beata
35. - 37. Kuchar Alexandr - Bierosova Adriana
38. - 39. Paral Josef - Malinovska Klara
38. - 39. Kirnig Tomas - Konecna Klara
40. - 42. Holik Tomas - Haskovcova Frantiska
43. - 47. Sznapka Henryk - Toman Daria Gerda
43. - 47. Smolucha Jakub - Dolezalova Adela
43. - 47. Kudlac Matej - Bajgarova Michaela
43. - 47. Lasik Adam - Kalendova Lenka
43. - 47. Balcarek Tomas - Maresova Martina
Počet párů: 47
15. 9. 2019 Wroclaw, Poland
OPEN LATIN YOUTH
4. Zima Jakub - Nedbailo Angelina
8. Burant Jan - Faltusova Klara
11. Vengrynsky Petr - Stehnova Eliska
12. Hosek Lukas - Gregrova Kristina
14. - 15. Los Chovanec Oliver - Placha Eliska
17. Novak Petr - Koskova Nela
21. - 22. Kuntos Vilem - Kabrtova Vendula
Počet párů: 23
15. 9. 2019 Moscow, Russian Federation
OPEN LATIN YOUTH
7. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
Počet párů: 26

Aktuálně

GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019

Upozornění, že soutěž GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019 byla přesunuta z 22.9.2019 na 20.10.2019.

NIGHT OF NINE 2019

Úchvatná taneční vystoupení okouzlila v pátek 13. září Prahu. Jak to ve Forum Karlín vypadalo? Čtěte ZDE

Úspěšný český reprezentační víkend v Moskvě

O víkendu se konaly v Moskvě soutěže mistrovství světa v tanečním sportu, a to hned ve dvou kategoriích. V latinskoamerických tancích hlavní věkové kategorie Dospělí a formací ve standardních tancích. V obou soutěžích měla Česká republika po dvou zástupcích. V latinskoamerických tancích nás reprezentovaly páry George Eduard Sutu – Tereza Florová a pár Marek Bureš – Anastasiia Iermolenko. V soutěží formací nás reprezentovaly taneční kluby Danza Brno a TK TŠ Starlet Brno. S tím, jak si naši reprezentanti vedli, se můžete seznámit ZDE.

Odborný workshop - Základy preskripce pohybové aktivity 21.9.2019 Praha

Česká komora fitness

Super taneční liga v Brně - streamové vysílání

V sobotu 7.9.2019 v 10:00 si nalaďte své mobily a počítače na

https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Tanecni-sport/Sezona-2019/180555-DVECTIS-KOMETA-CUP-2019.htm

Galavečer začíná v 19:30 a určitě se bude na co dívat!

Super taneční liga v Brně - již v sobotu

V sobotu se uskuteční v Brně další soutěže Super taneční ligy Juniorů I i II, Mládeže a Dospělých v latinskoamerických i standardních tanců. Program samozřejmě vyvrcholí finálovými koly v rámci Galavečera. Jste srdečně zváni. Přejeme příjemnou zábavu a radost z tance. Pozvánka ZDE

Zápisník Zdeňka Landsfelda

Zdeněk Landsfeld shrnuje své poznatky z největší akce tanečního světa - German Open Championships, která se konala v polovině srpna 2019 v německém Stuttgartu. Vše k dispozici ZDE

Výsledky testů porotců - Telč 31. 8. 2019

Mimořádná výroční konference ČSTS 2019

Mimořádná výroční konference ČSTS se bude konat dne 30. 10. 2019 od 14 hod. v Telči.

Harmonogram přípravy MVK2019:

Termín Věc
30.08.19 Oznámení MVK2019
15.09.19 Seznam delegátů
  Informace o konání VH divize
16.09.19 VH divizí – poslední možný termín pro svolání
20.09.19 Kandidátky na Prezidenta a Viceprezidenty – přihlášení 
22.09.19 Kandidátky na Prezidenta a Viceprezidenty - zveřejnění 
23.09.18 Návrhy k zařazení do programu jednání MVK2019
30.09.19 Pozvánka na MVK2019 – zveřejnění
16.10.19 VH divizí - poslední možný termín pro konání 
21.10.19 Návrhy a připomínky k navrženému programu
  Seznamy nově zvolených delegátů, návrhy z VH
24.10.19 Zpracování podaných návrhů a protinávrhů 
30.10.19 Mimořádná výroční konference 2019