CHEGP 2018
MTF 2018
MTF 2018
Kometa Cup 2018
Mistrovství ČR družstev
Důležité informace

Výsledky na WDSF soutěžích

14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
2. Mestek Martin - Stareckova Anna
4. Prikryl Tomas - Los Chovancova Sanela
8. Dostal Stepan - Simackova Tereza
12. Pinos Ondrej - Stepakova Tereza
14. Penkava Robert - Drekslerova Mariana
15. Jaluvka Jiri - Vyduchova Natalie
17. Pozdisek Jakub - Dostalova Ester
18. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
19. Vlach Karel - Nemcova Barbora
20. Cech Martin - Cechova Katerina
22. - 23. Kladrubsky Michal - Brezinova Helena
22. - 23. Paulik Matyas - Wolfova Veronika
24. Janak Matej - Kratka Anna
25. Benysek Martin - Manaskova Martina
26. Svoboda Matej - Kozar Alina
27. Franzki Kevin - Jedlickova Lenka
28. Lichnovsky Tomas - Kuchtova Natalie
29. - 30. Kaspar Ales - Sofkova Michaela
29. - 30. Zaloudek Michal - Podshivalova Daria
31. Fridrich Miroslav - Fridrichova Hedvika
32. Krejcik Vitek - Doleckova Jana
33. - 37. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
33. - 37. Marx Tomas - Marxova Blanka
33. - 37. Peresty Ladislav - Peresta Sarka
33. - 37. Skyba Roman - Skybova Jana
33. - 37. Plsek Jiri - Plskova Jana
Počet párů: 37
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
1. Sutu George - Florova Tereza
4. Michna Marian - Vesela Karolina
6. Masaryk Vaclav - Chovancikova Klara
11. - 12. Kypus Marek - Tietzova-Sklenarova Jaroslava
14. Dostal Stepan - Simackova Tereza
15. - 17. Kozel Lubomir - Sirocakova Adela
18. - 19. Kalous Tomas - Novakova Barbora
22. Vyslouzil Radim - Sloukova Anna
23. Richtar Jakub - Kaszubova Viktorie
24. Hlawiczka Martin - Sknouril Joanna
26. Opichal Tomas - Manaskova Monika
27. Holy Tomas - Tomesova Charlotte
28. Tojnar Martin - Jozifova Katerina
29. Lorenc Vit - Barochova Tereza
30. Kirnig Tomas - Konecna Klara
31. Zoudlik Vaclav - Letosnikova Lenka
33. Matysek Martin - Sirova Nela
34. Fridrich Tomas - Jordanovova Veronika
35. Vlach Karel - Nemcova Barbora
36. Fisar Tomas - Mullerova Marketa
37. Metlicky Jan - Kasalova Ela
39. Forman Filip - Novackova Natalie
40. Jurenik Tomas - Matyskova Adriana
41. Sabol Filip - Eremenko Anastasia
42. - 43. Fabera Tomas - Sorokolit Yulia
42. - 43. Lichnovsky Tomas - Kuchtova Natalie
44. - 45. Synek Martin - Brzakova Tereza
44. - 45. Bujna Rudolf - Svandova Ruth
46. Bily Andre - Bila Tereza
47. Pavliska Zdenek - Luksikova Martina
48. - 49. Zhouf Daniel - Veresova Nikola
48. - 49. Synacek Jan - Hanke Veronika
50. - 51. Jasek Josef - Mikulikova Marketa
50. - 51. Havel Adam - Srejmova Adriana
52. - 53. Kladrubsky Michal - Brezinova Helena
52. - 53. Cech Martin - Cechova Katerina
54. Klima Daniel - Psenickova Radka
Počet párů: 54
14. 10. 2018 Bilbao, Spain
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
17. Musal Jan - Kukucova Jana
20. - 23. Minarovic Jakub - Sekova Jana
Počet párů: 25
14. 10. 2018 Vigevano, Italy
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
13. Odstrcil David - Bohak Tara
Počet párů: 120
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR I
2. Kukan Josef - Kukan Barbora
3. Hradecky Milan - Michalikova Blanka
4. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
5. Stano Tibor - Stano Lucie
6. Kaplan Miroslav - Kaplanova Kristyna
7. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
Počet párů: 7
14. 10. 2018 Miami, United States
OPEN LATIN SENIOR I
3. Beranek Jan - Berankova Pavla
Počet párů: 10
14. 10. 2018 Miami, United States
WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD SENIOR I
17. Bayerle Petr - Snajderova Barbora
21. Cekl Jaroslav - Ceklova Dagmar
Počet párů: 53
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN LATIN SENIOR II
7. - 8. Hynek Tomas - Hynkova Sarka
9. - 10. Skyba Roman - Skybova Jana
11. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
12. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
13. Matousek Jan - Matouskova Vera
Počet párů: 13
14. 10. 2018 Elblag, Poland
WORLD CHAMPIONSHIP LATIN SENIOR II
31. Florian Petr - Florianova Michaela
Počet párů: 50
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR III
1. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
2. Cech Jiri - Cechova Zina
8. - 9. Plsek Jiri - Plskova Jana
10. Peresty Ladislav - Peresta Sarka
16. Stolba Jaromir - Stolbova Zuzana
17. Hon Jan - Honova Jaroslava
19. Benysek Bohuslav - Benyskova Lenka
20. Skyba Roman - Skybova Jana
21. Mikulka Josef - Mikulkova Marie
22. Marx Tomas - Marxova Blanka
23. Kaplan Peter - Kaplanova Eva
24. Pragr Milan - Pragrova Ivana
Počet párů: 25
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR IV
5. Vymetal Jan - Vymetalova Aurelie
8. - 9. Valečko Petr - Valečková Danuše
Počet párů: 11
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD YOUTH
3. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
7. - 8. Metlicky Jan - Kasalova Ela
9. Burant Jan - Placha Eliska
11. Mistr Rudolf - Indrackova Monika
12. - 13. Fried Martin - Vondrejcova Sara
12. - 13. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
14. Klapa Adam - Krasova Aneta
15. Kralicek Simon - Koskova Nela
16. Pozdisek Jakub - Dostalova Ester
19. Gajdos Ondrej - Ruzickova Zuzana
20. - 21. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
20. - 21. Dolezal Radek - Nicole Folcova
22. Vild Jan - Epsteinova Sofie
23. Kvapil Tomas - Musilova Ellen
24. Martinek Lukas - Duchkova Beata
25. - 26. Slovak Daniel - Linhova Kristyna
25. - 26. Huvar Jakub - Markova Alexa
27. Juhas Ladislav - Arnoldova Barbora
28. Bejr Michael - Prochazkova Sofie
29. - 30. Kummer Michal - Rehakova Petra
29. - 30. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
31. - 33. Kolar Lukas - Affasova Jasmin
31. - 33. Munzar Tomas - Mottlova Eliska
31. - 33. Herman David - Kostovalova Eliska
34. Hodny Dominik - Waldhauserova Nikola
35. Pallas Krystof - Hendrychova Hana
36. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
37. - 38. Kneschke Alexandr - Donici Evelina
37. - 38. Munzar Tadeas - Svatonova Nela
39. Bortlik Adam - Dolezalova Adela
40. Vitecek Matyas - Vanacova Johana
41. Szmek Antonin - Suszkova Eliska
42. - 43. Reznik Vit - Sanakova Nikola
42. - 43. Zieris Otakar - Nesetrilova Zuzana
Počet párů: 43
14. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN LATIN YOUTH
8. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
12. Hlawiczka Martin - Sknouril Joanna
16. Fried Martin - Vondrejcova Sara
18. - 19. Burant Jan - Placha Eliska
18. - 19. Kralicek Simon - Koskova Nela
20. Lorenc Vit - Barochova Tereza
21. Szmek Antonin - Suszkova Eliska
22. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
23. - 24. Gajdos Ondrej - Ruzickova Zuzana
23. - 24. Mistr Rudolf - Indrackova Monika
25. Kummer Michal - Rehakova Petra
26. - 27. Pallas Krystof - Hendrychova Hana
26. - 27. Hosek Lukas - Dobrozemska Veronika
28. Kirnig Tomas - Konecna Klara
29. - 30. Klapa Adam - Krasova Aneta
29. - 30. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
31. - 32. Dolezal Radek - Nicole Folcova
31. - 32. Huvar Jakub - Markova Alexa
33. - 34. Kvapil Tomas - Musilova Ellen
33. - 34. Herman David - Kostovalova Eliska
35. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
36. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
37. Kneschke Alexandr - Donici Evelina
38. Jurenik Tomas - Matyskova Adriana
39. - 40. Kolar Lukas - Affasova Jasmin
39. - 40. Slovak Daniel - Linhova Kristyna
41. - 43. Sustek Jiri - Pankova Natalie
41. - 43. Vild Jan - Epsteinova Sofie
41. - 43. Poremski Petr - Homolova Vendula
44. - 45. Jelinek Matyas - Filova Kristina
44. - 45. Martinek Lukas - Duchkova Beata
46. Munzar Tadeas - Svatonova Nela
47. Reznik Vit - Sanakova Nikola
48. Polasek Krystof - Sebestova Lucie
49. Munzar Tomas - Mottlova Eliska
50. - 51. Bortlik Adam - Dolezalova Adela
50. - 51. Hodny Dominik - Waldhauserova Nikola
52. Zieris Otakar - Nesetrilova Zuzana
53. Bejr Michael - Prochazkova Sofie
Počet párů: 53
13. 10. 2018 Vigevano, Italy
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
3. Odstrcil David - Bohak Tara
Počet párů: 117
13. 10. 2018 Bilbao, Spain
WORLD OPEN LATIN ADULT
2. Bures Marek - Iermolenko Anastasiia
37. - 38. Musal Jan - Kukucova Jana
48. Minarovic Jakub - Sekova Jana
Počet párů: 62
13. 10. 2018 Miami, United States
WORLD OPEN LATIN ADULT
22. Beranek Jan - Berankova Pavla
37. - 53. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
Počet párů: 53
13. 10. 2018 Bilbao, Spain
WORLD CHAMPIONSHIP LATIN JUNIOR II
26. - 27. Zima Jakub - Bernatova Natalie
42. Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Počet párů: 70
13. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR I
2. Sedlar Milan - Grosupova Martina
3. Vseticka Roman - Jalovecka Martina
4. Kostov Bogdan - Miyashita Megumi
6. Petrik Martin - Dolezelova Marie
7. Povolny Lukas - Novakova Katerina
8. Koula Miroslav - Michelova Jana
9. Strzanovsky Karel - Biernatova Anna
10. Mika Vladimir - Kucerova Marie
11. Klempir Martin - Vitkova Romana
13. Kitler Zdenek - Kitlerova Petra
15. Blazek Libor - Zelezna Dana
16. Skocdopole Jiri - Skocdopolova Renata
17. Stano Tibor - Stano Lucie
18. Cadilek Pavel - Cadilkova Karolina
Počet párů: 18
13. 10. 2018 Miami, United States
OPEN STANDARD SENIOR I
2. Bayerle Petr - Snajderova Barbora
Počet párů: 13
13. 10. 2018 Elblag, Poland
OPEN STANDARD SENIOR I
16. Valicek Jiri - Jandova Veronika
Počet párů: 18
13. 10. 2018 Miami, United States
WORLD CHAMPIONSHIP LATIN SENIOR I
19. Beranek Jan - Berankova Pavla
26. - 27. Durchanek Stanislav - Sebkova Katerina
Počet párů: 39
13. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD SENIOR II
1. Simacek Ivo - Bendova Katerina
10. Pipal Radek - Pazderova Jana
11. Povolny Lukas - Novakova Katerina
12. Koula Miroslav - Michelova Jana
13. - 14. Chudarek Tomas - Chudarkova Martina
16. - 17. Brich Jirka - Brichova Jitka
18. - 19. Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
20. Blazek Libor - Zelezna Dana
21. Vesely Jiri - Vesela Zdenka
22. - 23. Kusicka Pavel - Kusickova Romana
22. - 23. Lesak Stanislav - Lesakova Alzbeta
25. Pleyer Karel - Pleyerova Radka
26. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
27. Skocdopole Jiri - Skocdopolova Renata
28. Skyba Roman - Skybova Jana
29. - 30. Novobilsky Dalimil - Novobilska Pavla
31. Hynek Tomas - Hynkova Sarka
Počet párů: 31
13. 10. 2018 Elblag, Poland
OPEN STANDARD SENIOR II
5. Florian Petr - Florianova Michaela
Počet párů: 13
13. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN STANDARD UNDER 21
5. Vlach Karel - Nemcova Barbora
6. Lichnovsky Tomas - Kuchtova Natalie
Počet párů: 6
13. 10. 2018 Hradec Králové, Czech Republic
OPEN LATIN UNDER 21
9. Lichnovsky Tomas - Kuchtova Natalie
10. Vlach Karel - Nemcova Barbora
12. Jasek Josef - Mikulikova Marketa
13. Havel Adam - Srejmova Adriana
Počet párů: 13
12. 10. 2018 Bilbao, Spain
OPEN TEN DANCE ADULT
12. Musal Jan - Kukucova Jana
16. Minarovic Jakub - Sekova Jana
Počet párů: 16

Aktuálně

Finanční podpora NRT a STM

Se začátkem 4. čtvrtletí bylo zveřejněno rozdělení finančních prostředků pro národní reprezentační tým Dospělých a Do 21 let i v rámci projektu Sportovně talentovaná mládež.

Podmínky podpory národního týmu

Než vás seznámíme s ohlasy na proběhnuvší světové šampionáty, chtěli bychom připomenout reprezentačním párům nově platné podmínky pro čerpání finanční podpory.

Vypsání dotačního programu MŮJ KLUB 2019 - termín pro podání do 31.10.2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvu MŮJ KLUB 2019 k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let.

Česká republika na špičce v organizaci tanečních soutěžích

Máme za sebou organizačně skvěle zvládnutou nejprestižnější soutěž roku - Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích v Ostravě. Česká republika nepochybně patří ke špičce v organizaci tanečních soutěží. Vezměme si, kolik se u nás pořádá mezinárodních soutěží, kolik je zde organizátorů, kteří na sebe berou břemeno zodpovědnosti vůči tanečníkům i divákům, mezinárodní i národní federaci, státním úřadům i partnerům a vrhají se do organizace finančně a logisticky náročných akcí.

Mimořádná výroční konference ČSTS

Mimořádná výroční konference ČSTS se bude konat dne 4.12.2018 od 15 hod. v Týnci nad Sázavou.

Harmonogram přípravy MVK je následující:

15.10.18 Termín, do kdy divize zašlou na sekretariát seznam zvolených delegátů, resp. informaci o konání VH divize
21.10.18 Poslední možný termín pro svolání VH divizí (těch divizí, které budou volit delegáty na MVK)
25.10.18 Termín pro zaslání návrhů k projednání, aby byly součástí pozvánky (programu)
04.11.18 Zveřejnění pozvánky
20.11.18 Termín pro zaslání připomínek a protinávrhů k navrženému programu
20.11.18 Poslední možný termín pro konání VH divizí

Zápisník Zdeňka Landsfelda: Prague Open 2018

Před velkým tanečním kláním v Ostravě ještě přinášíme tradiční blog pana Zdeňka Landsfelda, který detailně ZDE hodnotí poslední ročník Prague Open.

Český porotce bude porotovat světový šampionát

Uznávaný český porotce a trenér Jaroslav Kučera byl nominován do poroty Mistrovství světa v tanečním sportu – latinsko-americké tance. Položili jsme mu několik otázek.

Ostrava volá

V sobotu se stěhuje světová špička v tanečním sportu do Ostravy. V Ostravar aréně se uskuteční prestižní a ostře sledovaná soutěž – Mistrovství světa v tanečním sportu v latinsko-amerických tancích (WDSF World DanceSport Championship Latin). Česká republika dostala pořadatelství opět po čtyřech letech.

Vylosovaná porota pro soutěže TL a STL na 1.pololetí 2019

Na Doškolovacím semináři byli vylosováni porotci pro soutěže Tanečních ligy a Super taneční ligy pro 1. pololetí 2019. Jejich přehled je ZDE.

Tajný návrat šampionů

O uplynulém víkendu se konalo hned několik světových šampionátů, a to na různých místech. Přehled výsledků českých párů začneme medailovou radostí.