MTF 2018
MTF 2018
Kometa Cup 2018
Mistrovství ČR družstev
Důležité informace

Výsledky na WDSF soutěžích

21. 10. 2018 Timisoara, Romania
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
15. Prikryl Tomas - Los Chovancova Sanela
Počet párů: 54
21. 10. 2018 Kyiv, Ukraine
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
20. - 21. Ludma Tomas - Kaucka Emanuela
Počet párů: 36
21. 10. 2018 Almere, Netherlands
WORLD OPEN STANDARD ADULT
35. Kejzar Jiri - Koskova Barbora
37. - 41. Dostal Stepan - Simackova Tereza
50. Pauliny Martin - Cakorova Katerina
Počet párů: 67
21. 10. 2018 Trencin, Slovakia
OPEN STANDARD JUNIOR II
4. Kuntos Vilem - Kabrtova Vendula
8. Sokol Daniel - Muzna Kristyna
9. - 10. Sventy Mikulas - Prochazkova Julia
11. Florian Daniel - Kasalova Linda
12. Cadilek Adam - Blokesova Anna
13. - 14. Polasek Adam - Nadova Dominika
15. Krajca Krystof - Fialova Eliska
Počet párů: 15
21. 10. 2018 Trencin, Slovakia
OPEN LATIN JUNIOR II
1. Vokurka Ondrej - Hrebickova Eliska
4. Mylek Dominik - Bajgarova Michaela
7. Pragr Adam - Rumpikova Amalie
8. Sokol Daniel - Muzna Kristyna
9. - 11. Kuntos Vilem - Kabrtova Vendula
12. Kudlac Matej - Gregrova Kristina
13. - 14. Svitak Vitek - Stejskalova Karla
15. - 17. Skulina Stanislav - Kluzova Klara
18. Ondrus David - Kuncakova Sara
19. Florian Daniel - Kasalova Linda
20. - 21. Maschke Martin - Pavlickova Nikola
20. - 21. Sventy Mikulas - Prochazkova Julia
22. Osicka Tobias - Gromusova Liliana
23. Cadilek Adam - Blokesova Anna
24. Walek Filip - Balazova Beata Charlotte
25. Polasek Adam - Nadova Dominika
26. Krajca Krystof - Fialova Eliska
Počet párů: 26
21. 10. 2018 Trencin, Slovakia
OPEN STANDARD YOUTH
3. Burant Jan - Placha Eliska
9. Jodl David - Faltusova Klara
11. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
13. - 14. Dolezal Radek - Nicole Folcova
15. Pallas Krystof - Hendrychova Hana
18. Kummer Michal - Rehakova Petra
20. Vlk Jan - Vlkova Eliska
21. Herman David - Kostovalova Eliska
22. Huvar Jakub - Markova Alexa
24. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
26. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
27. - 28. Kapitan Filip - Vejrostova Jolana
Počet párů: 29
21. 10. 2018 Trencin, Slovakia
OPEN LATIN YOUTH
4. Boldis Tomas - Glistova Marie
10. Chmel Filip - Dunajova Stepanka
12. Dobrusky Patrik - Novakova Veronika
13. - 15. Zaoralek Jakub - Kolmanova Barbora
16. Pallas Krystof - Hendrychova Hana
17. Jodl David - Faltusova Klara
18. Burant Jan - Placha Eliska
20. - 21. Huvar Jakub - Markova Alexa
22. - 23. Kummer Michal - Rehakova Petra
22. - 23. Vlk Jan - Vlkova Eliska
24. - 25. Dolezal Radek - Nicole Folcova
26. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
27. Herman David - Kostovalova Eliska
29. Kapitan Filip - Vejrostova Jolana
Počet párů: 31
21. 10. 2018 Prague, Czech Republic
OPEN STANDARD YOUTH
2. Klapa Adam - Krasova Aneta
3. Metlicky Jan - Kasalova Ela
5. Kralicek Simon - Koskova Nela
6. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
7. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
8. Fried Martin - Vondrejcova Sara
9. Mrazek Viktor - Vykydalova Veronika
10. - 11. Juhas Ladislav - Arnoldova Barbora
10. - 11. Gajdos Ondrej - Ruzickova Zuzana
12. Munzar Tomas - Mottlova Eliska
13. Hodny Dominik - Waldhauserova Nikola
14. Kvapil Tomas - Musilova Ellen
15. Bejr Michael - Prochazkova Sofie
16. Kneschke Alexandr - Donici Evelina
17. Kolar Lukas - Affasova Jasmin
18. Slovak Daniel - Linhova Kristyna
19. Appl Hynek - Applova Pavlina
20. Jelinek Matyas - Filova Kristina
Počet párů: 20
20. 10. 2018 Trencin, Slovakia
INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT
6. Domorad Vit - Tejcova Simona
9. Jaluvka Jiri - Vyduchova Natalie
10. Metlicky Jan - Kasalova Ela
11. - 12. Vika Martin - Vojtikova Zdenka
14. Jodl David - Faltusova Klara
21. Zarybnicky Jakub - Kozlovska Tereza
22. Hnilica Tomas - Patakova Michaela
23. Franzki Kevin - Jedlickova Lenka
24. Vlk Jan - Vlkova Eliska
Počet párů: 26
20. 10. 2018 Trencin, Slovakia
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
4. Masaryk Vaclav - Chovancikova Klara
7. Jakubec Tomas - Kvasnickova Linda
8. Vyslouzil Radim - Sloukova Anna
11. Kalist Alexander - Kourilova Karolina
13. Opichal Tomas - Manaskova Monika
14. Hajek Jiri - Koutna Karolina
16. Metlicky Jan - Kasalova Ela
17. Bras Daniel - Hrncirikova Vendulka
18. Jodl David - Faltusova Klara
19. Fridrich Tomas - Jordanovova Veronika
20. Vlk Jan - Vlkova Eliska
22. Zarybnicky Jakub - Kozlovska Tereza
23. Hnilica Tomas - Patakova Michaela
Počet párů: 23
20. 10. 2018 Timisoara, Romania
INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT
5. Michna Marian - Vesela Karolina
Počet párů: 37
20. 10. 2018 Helsinki, Finland
OPEN LATIN ADULT
13. Richtar Jakub - Kaszubova Viktorie
Počet párů: 26
20. 10. 2018 Almere, Netherlands
WORLD OPEN LATIN ADULT
31. Kejzar Jiri - Koskova Barbora
35. Dostal Stepan - Simackova Tereza
40. - 41. Pauliny Martin - Cakorova Katerina
Počet párů: 56
20. 10. 2018 Kyiv, Ukraine
WORLD OPEN STANDARD ADULT
32. Ludma Tomas - Kaucka Emanuela
Počet párů: 53
20. 10. 2018 Trencin, Slovakia
OPEN STANDARD SENIOR II
3. Povolny Lukas - Novakova Katerina
4. Pipal Radek - Pazderova Jana
6. Zeman Jaroslav - Zemanova Petra
10. Blazek Libor - Zelezna Dana
11. Chudarek Tomas - Chudarkova Martina
12. Stec Marek - Stecova Monika
13. Novobilsky Dalimil - Novobilska Pavla
14. Koula Miroslav - Michelova Jana
16. Hrabal Pavel - Hrabalova Lenka
17. Lesak Stanislav - Lesakova Alzbeta
Počet párů: 19
20. 10. 2018 Timisoara, Romania
WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD UNDER 21
29. - 30. Mestek Martin - Stareckova Anna
36. Prikryl Tomas - Los Chovancova Sanela
Počet párů: 66
20. 10. 2018 Almere, Netherlands
OPEN STANDARD YOUTH
11. Rambousek Richard - Bulirova Veronika
Počet párů: 18
20. 10. 2018 Prague, Czech Republic
OPEN LATIN YOUTH
2. Hlavac Marian - Maturova Tereza
3. Hlawiczka Martin - Sknouril Joanna
5. Mandlik Pavel - Johannesova Sarah
6. Boldis Tomas - Glistova Marie
7. Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka
9. Kralicek Simon - Koskova Nela
10. Klapa Adam - Krasova Aneta
11. Pallas Krystof - Hendrychova Hana
12. Zaoralek Jakub - Kolmanova Barbora
13. - 15. Kvapil Tomas - Musilova Ellen
13. - 15. Fried Martin - Vondrejcova Sara
13. - 15. Gajdos Ondrej - Ruzickova Zuzana
16. Slovak Daniel - Linhova Kristyna
17. Skalicky Pavel - Holikova Vanesa
18. Munzar Tomas - Mottlova Eliska
19. Kneschke Alexandr - Donici Evelina
20. Hodny Dominik - Waldhauserova Nikola
21. Hosek Lukas - Dobrozemska Veronika
22. - 23. Juhas Ladislav - Arnoldova Barbora
22. - 23. Kolar Lukas - Affasova Jasmin
24. Appl Hynek - Applova Pavlina
25. Jelinek Matyas - Filova Kristina
26. Sustek Jiri - Pankova Natalie
27. Sustek Michal - Pitrunova Zuzana
Počet párů: 27
19. 10. 2018 Almere, Netherlands
OPEN TEN DANCE ADULT
13. Kejzar Jiri - Koskova Barbora
15. Dostal Stepan - Simackova Tereza
16. Pauliny Martin - Cakorova Katerina
Počet párů: 22

Aktuálně

Finanční podpora NRT a STM

Se začátkem 4. čtvrtletí bylo zveřejněno rozdělení finančních prostředků pro národní reprezentační tým Dospělých a Do 21 let i v rámci projektu Sportovně talentovaná mládež.

Podmínky podpory národního týmu

Než vás seznámíme s ohlasy na proběhnuvší světové šampionáty, chtěli bychom připomenout reprezentačním párům nově platné podmínky pro čerpání finanční podpory.

Vypsání dotačního programu MŮJ KLUB 2019 - termín pro podání do 31.10.2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvu MŮJ KLUB 2019 k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let.

Česká republika na špičce v organizaci tanečních soutěžích

Máme za sebou organizačně skvěle zvládnutou nejprestižnější soutěž roku - Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích v Ostravě. Česká republika nepochybně patří ke špičce v organizaci tanečních soutěží. Vezměme si, kolik se u nás pořádá mezinárodních soutěží, kolik je zde organizátorů, kteří na sebe berou břemeno zodpovědnosti vůči tanečníkům i divákům, mezinárodní i národní federaci, státním úřadům i partnerům a vrhají se do organizace finančně a logisticky náročných akcí.

Mimořádná výroční konference ČSTS

Mimořádná výroční konference ČSTS se bude konat dne 4.12.2018 od 15 hod. v Týnci nad Sázavou.

Harmonogram přípravy MVK je následující:

15.10.18 Termín, do kdy divize zašlou na sekretariát seznam zvolených delegátů, resp. informaci o konání VH divize
21.10.18 Poslední možný termín pro svolání VH divizí (těch divizí, které budou volit delegáty na MVK)
25.10.18 Termín pro zaslání návrhů k projednání, aby byly součástí pozvánky (programu)
04.11.18 Zveřejnění pozvánky
20.11.18 Termín pro zaslání připomínek a protinávrhů k navrženému programu
20.11.18 Poslední možný termín pro konání VH divizí

Zápisník Zdeňka Landsfelda: Prague Open 2018

Před velkým tanečním kláním v Ostravě ještě přinášíme tradiční blog pana Zdeňka Landsfelda, který detailně ZDE hodnotí poslední ročník Prague Open.

Český porotce bude porotovat světový šampionát

Uznávaný český porotce a trenér Jaroslav Kučera byl nominován do poroty Mistrovství světa v tanečním sportu – latinsko-americké tance. Položili jsme mu několik otázek.

Ostrava volá

V sobotu se stěhuje světová špička v tanečním sportu do Ostravy. V Ostravar aréně se uskuteční prestižní a ostře sledovaná soutěž – Mistrovství světa v tanečním sportu v latinsko-amerických tancích (WDSF World DanceSport Championship Latin). Česká republika dostala pořadatelství opět po čtyřech letech.

Vylosovaná porota pro soutěže TL a STL na 1.pololetí 2019

Na Doškolovacím semináři byli vylosováni porotci pro soutěže Tanečních ligy a Super taneční ligy pro 1. pololetí 2019. Jejich přehled je ZDE.