Povinná registrace pro soutěže IDSF

Od 1.1.2010 se mohou soutěží IDSF zúčastnit pouze registrované páry.

Toto je rozhodnutí IDSF z loňského roku a vstoupilo v platnost 1.1.2010.

Jak zjistit, zda jste zaregistrováni, tj, že můžete bez obav vyjet na soutěže IDSF? Stačí se podívat na stránky IDSF, tj. www.idsf.net, pak najet v navigační liště na "Competitions" a kliknout na "World Ranking System". Tím se dostanete na stránku IDSF Registration and Licence system. Pak už stačí na navigační liště kliknout na "Couple" a zadat svoje jméno. Po odklepnutí se vám zobrazí informace o vašem páru. Pokud máte Status "Active", máte platnou registraci. Můžete se podívat také na vaše zaznamenané výsledky.

Pokud se nenajdete podle jmena (kteréhokoliv z partnerů), doporučuji si vybrat v "Country" Czech Republic a prolistovat všechny české páry. Dá to sice trochu víc práce, ale je to možná cesta, protože třeba máte uvedeného špatného partner-a/ku, nebo je chybně zaznamenáno vaše jméno.

Pokud najdete nějakou chybu ve jménech, nebo se nanajdete, obraťte se e-mailem na mne (petr@dancesportpro.cz). Zatím vykonávám funkci národního administrátora. Po odladění systému tuto funkci převezme náš sekretariát. O tom budu včas informovat.

Zatím platí, že IDSF databázi je nutno doplňovat do středy před soutěží, na kterou chcete jet. Prosím, respektujte tyto termíny. Myslím, že není třeba uvádět, že pokud nebudete mít vyřízenou soutěžní registraci v ČSTS, nemůžete soutěžit ani na soutěžích IDSF.

Pokud budete mít dotazy, kontaktujte mne na výše uvedené e-mailové adrese.

Petr Odstrčil