SCM vybralo své členy

Do SCM se přihlásilo dvakrát tolik párů, než je možné příjmout. Bylo nutno každou přihlášku zvážit, posoudit možnosti zajištění tréninkového procesu včetně trenérského zázemí a odhadnout možnosti růstu výkonnosti.

Výběr párů by v budoucnu měla vykonávat trenérská rada a řídící výbor. Teď je však nutné začít a musíme začít v podstatě administrativním rozhodnutím, kdo bude členem SCM při jeho zahájení.

První dvě soustředění budou v podstatě testováním možností a způsobu spolupráce se zahraničními trenéry, možností zajištění péče o členy a hledáním optimálního územního členění na jednotlivá střediska. O tom všem budeme podrobně mluvit při zahájení činnosti v pondělí 14.11. a ve středu 16.11. Je tedy potřebné přijet včas.

Pro zahájení jsme provedli rozdělení všech vybraných párů na skupiny po/út a st/čt. Rozdělení individuelních lekcí bude provedeno až na místě, podle vašeho zájmu. Jen připomínám, že cena jedné lekce (45 min) bude pro členy SCM 20,- EUR (500,- Kč) a každý z členů, označených v rozpisu X má nárok na dvě lekce. Nevybrané lekce, případně další možné lekce budou nabídnuty členům, kteří jsou v rozpisu označeni N a DK.

SCM v Brně bude zajišťováno ve spolupráci s MU–FSpS (hala, kde se koná Brno Open). Pro letošní rok jsme ale museli zajistit náhradní prostory, protože univerzita nemohla uvolnit své prostory uprostřed semestru. Pro příští rok již ale vše bude probíhat na její půdě. Letošní tréninková soustředění se budou konat v prostorách TS Kometa Brno (Brno, Tuřanská 13). Druhý den soustředění (út, čt) jsou kromě individuelních lekcí plánována i lékařská a kondiční vyšetření. Ta proběhnou na pracovištích MU-FSpS a dopravu budeme zajišťovat osobními auty (uvítáme i vaši pomoc).

SCM v Praze bude zajišťováno ve spolupráci s ČASPV a ještě je vše v jednání. Proto obě skupiny budou v letošním roce v Brně.

Pokud bude potřeba zajistit ubytování, využijte služeb penzionů, které jsou v blízkosti brněnské městské části Tuřany. Ubytování se pohybuje od 350 do 500 Kč/osobu/noc. Pokud se ocitnete v úzkých, pomůžeme vám.

Stravování bude zajištěno v blízké restauraci, kde se cena kompletního menu (výběr ze 4 menu) pohybuje od 70 do 110 Kč. Drobné občerstvení, nápoje, káva a čaj je zajištěno v prostorách TS Kometa.

Rozpis pro účastníky, jejich rozdělení do tréninkových skupin a tréninkové dni jsou uvedeny zde.

Jistě vás bude i zajímat, které trenéry jsme pozvali. Pro ST to je Nataliya Urban a Olga Basenková na LA. Obě trénují mistry světa v kategoriích juniorů a mládeže. A jako demonstrační pár si přivezou Nikitu Pavlova a Dariu Palyey, kteří umí skvěle obě disciplíny.

To, co teď od vás potřebujeme, je zda přijímáte účast ve SCM za uvedených podmínek a kolik individuelních hodin požadujete. Prosím odpovězte e-mailem na adresu petr@dancesportpro.cz.

 

Petr Odstrčil
ředitel SCM