Česká reprezentace bodovala na Mistrovství EU ve standardních tancích

V souboji dvanácti států EU si v sobotu 12. 11. 2011 v Ústí nad Labem velmi dobře vedla česká reprezentace, když se oba naši nominovaní zástupci probojovali do finále. Martin Houška – Andrea Třeštíková obsadili 2 místo, Michal Drha - Klára Zámečníková skončili na místě šestém. Gratulujeme!

V sobotu 12. 11. 2011 se v rámci 42. ročníku Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem konalo Mistrovství Evropské unie WDSF ve standardních tancích. Osmnáct párů z dvanácti zemí se utkalo o titul mistra EU, který nakonec získal estonský pár Andres Liiv a Kristin Vaha. Naši reprezentanti, Martin Houška – Andrea Třeštíková z TK Sparta Praha, pro ČR vybojovali stříbro. Bronzová medaile putovala opět do Estonska zásluhou páru Andrey Motyl a Diana Korotina, na čtvrtém místě skončili Rumuni Paolo Campigotto - Alina Petre, jako pátí slovenští mistři David Schavel s Barborou Bilkovičovou a šestí čeští reprezentanti Michal Drha s Klárou Záměčníkovou z TK Orel Telnice.

Záznam Mistrovství Evropské unie WDSF ve standardních tancích a Mistrovství ĆR ve formacích, které bylo rovněž součástí programu Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem, bude k vidění v České televizi. Velký dík patří řediteli soutěže, panu Petrovi Barnatovi, který osobně zajišťuje organizaci tradičního ústeckého festivalu již celých 40 let. Blahopřejeme k organizátorskému jubileu a přejeme hodně sil do dalších ročníků.