Kongres 7.-8.1.2012 - Tělo a duše tanečníka

VR ČSTS tentokrát připravila vzdělávací a zároveň slavnostní akci 7.11.2012 v krásném prostředí Radiopaláce v Praze pod názvem Duše a tělo tanečníka...

Kongres je určen pro všechny, které zajímá tanec a dění v ČSTS i ve světě, aktivní tanečníky nevyjímaje. Téma navazuje na program a výstupy nově založených Sportovních center mládeže ČSTS, a dále budou prezentovány nové taneční disciplíny: Free style a TS (teacher/student). Přednášet budou špičkoví odborníci Mgr. Jana Harvanová, Renata Sabongui, PaeDr.Jan Jeřábek, ing. Petr Odstrčil. Na programu je rovněž prezentace nových tanečních disciplín WDSF společně se systémem jejich hodnocení, vč. ukázkové soutěže TS (tančí pár učitel-student) a ukázek  v podání finalisty MS Free style ve standardních tancích, Martina Dvořáka a Zuzany Šilhánové, a mistrů Evropy profesionálů (PD WDSF) Radima Přádky a Kateřiny Kolmanové v show dance latin. Ve slavnostní podvečerní části čeká účastníky Kongresu vyhlášení Taneční ligy 2011 spolu  s ukázkami vítězů TL, vyhlášení hvězd, vycházejících hvězd, síně slávy a nových čestných členů ČSTS. Podrobný program bude uveřejněn na webu ČSTS.

Pro zájemce večer navazuje Ples tanečníků, který pořádají taneční školy TŠ Silieta Praha a AD Praha.

V neděli 8.1.2012 pak pokračuje Setkání lektorského sboru a v vzdělávací akce pro studenty Trenérského studia FTVS I. třídy v Praze - místo a časový harmonogram bude upřesněn.

Těšíme se na setkání s vámi.