NEPŘEHLÉDNĚTE - pozvánka na prestižní akci!

ČSTS pro vás připravilo mimořádnou novoroční akci. Pokud si pospíšíte, můžete se v sobotu 7.1.2012 od 17:00 – 19:00 zcela zdarma zúčastnit slavnostního předávání ocenění

ČSTS pro vás připravilo mimořádnou novoroční akci. Pokud si pospíšíte, můžete se v sobotu 7.1.2012 od 17:00 – 19:00 zcela zdarma zúčastnit slavnostního předávání ocenění za Taneční ligu 2011, výročních cen Vycházející hvězdy, Hvězdy roku a Siň slávy s ukázkami nejúspěšnějších tanečních párů v krásném prostředí Radiopaláce Praha 2, Vinohradská 40. Vystoupí mistři Evropy v show dance Radim Přádka a Kateřina Kolmanová, finalisté MS ve free style Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová a naši další nejúspěšnější reprezentanti. Počet míst je regulovaný, místo k sezení není garantováno.  Slavnostní nebo formální oblečení je podmínkou. Prosíme zájemce o vstup na slavnostní část, aby předem nahlásili své jméno a klubovou příslušnost na e-mail langmaier.jaroslav@csts.cz.  Při vstupu bude připravený seznam potvrzených hostí.

Pro zájemce večer navazuje Ples tanečníků, který pořádají taneční klub KST Silueta Praha a Taneční škola AD Praha. Vstupenky se slevou pro členy ČSTS je možno rezervovat na info@tsadpraha.cz, pro účastníky Kongresu ČSTS je možno zakoupit přímo na Kongresu (běžná cena 400 Kč včetně bufetu, pro členy ČSTS 300 Kč). Info zde.