Soustředění Reprezentace 10.-11.9.2012

ČSTS připravilo pro své nejúspěšnější reprezentanty v kategorii Dospělí, Seniorři I a Senioři II  dvoudenní soustředění s Lasse Odegaardem a Holgerem Nitsche. číst dál

V rámci podpory Reprezentace bylo za mimořádně výhodných podmínek na soustředění Reprezentačního týmu10.-11.9.2012 nominováno celkem 30 párů: 12 párů + 3 náhradníci ve statnadardních a 12 + 3 v latinsko-amerických tancích. Páry ze seznamu byly obeslány e-mailem. Ne všichni mají v databázi ČSTS uvedené aktuální kontakty, případně nemají uvedené žádné - ve vlastním zájmu si zkontrolujte seznam, a pokud se vás informace týká, odepište obratem na bartunkova.eva@seznam.cz. Příloha: Informace-Přihláška a Seznam nominovaných párů.

Pokud jste nebyli nominováni na soustředění Reprezentace, využijte rovněž velice výhodné nabídky worshopů a inidviduálních lekcí v Kroměříži s lektory Davidem Gabusi a Svenem Trautem již příští prodloužený víkend (informace v aktualitách na webu ČSTS). Pochopitelně můžete využít obě nabídky, a co nejlépe tak s předními světovými lektory nastartovat novou sezónu.

Soustředění SCM se připravuje v říjnu, a další v druhé polovině listopadu. Informace najdete již brzy na webu ČSTS.

Váš ČSTS