Úspěšný víkend pro českou reprezentaci: MS Sen I, Univerzitní ME STT, ME v salse...

Manželé Zdeněk a Lenka Přibylovi získali bronz na mistrovství světa Seniorů I v Drážďanech. Mistry světa se stali Italové Stefano Bernardini - Stefania Martellini, vicemistry Tasilo a Sabine Lax z Německa. Naši druzí reprezentanti, manželé Miroslav a Lenka Šerákovi 

se umístili na 15. místě z celkového počtu 49 startujících.Gratulujeme!

V sobotu 5. října probíhalo rovněž Univerzitní mistrovství Evropy  ve standardních tancích v Dněpropetrovsku. Michal Drha s Klárou Zámečníkovou obsadili 4 místo, Andrej Šimko - Eva Žákovská uzavřeli startovní pole na celkovém 19-24. místě. Michalovi s Klárou gratulujeme a oběma párům děkujeme za reprezentaci.

V rámci soutěží IDO probíhalo o víkendu v Gratzu mj. mistrovství Evropy v salse a světový pohár v tangu argentino. Jakub Mazůch s Michaelou Gatěkovou se po prvenství na Světových hrách tanečního sportu v Kaohsiungu v kombinaci karibských tanců stali mistry Evropy v salse. Gratulujeme!

Naši bývalí mnohaletí reprezentanti, dnes zasloužilí funkcionáři tanečního sportu, Dobromil Nováček a Marietta Nováčková získali na IDO Světovém poháru v tangu argentino 3 místo jako skvělý vklad pro nadcházející titulární soutěže. Gratulujeme a přejeme stálou životní energii.