Seznam lektorů

IDT Příjmení Jméno Titul Bydliště Obory lektorské činnosti
10668368 ABSOLONOVÁ Pavla Přelouč Technika STT
10200667 BARTUNĚK Petr Ing. Praha 6 Technika LAT
Dětský a juniorský program
Choreografie LAT
Choreografie SHOW
10200704 BARTUŇKOVÁ Eva Ing. Praha 6 Technika LAT
Hodnocení soutěží
Dětský a juniorský program
Organizace tanečního sportu
10200469 BROŽOVSKÝ Miroslav Ing. Praha 98 Technika STT
Technika LAT
Hodnocení soutěží
Formace
10202791 ČINČURA Jindřich Ing. Praha 9 Technika STT
Technika LAT
Choreografie STT
Choreografie LAT
10205204 DVOŘÁK Martin Ing. Praha 618 Technika STT
Technika LAT
Dětský a juniorský program
Choreografie STT
Choreografie LAT
Vrcholová technika STT
Vrcholová technika LAT
10200391 DVOŘÁKOVÁ Marie Mgr. Praha 6 Technika STT
Technika LAT
Dětský a juniorský program
10200575 FILGAS Rostislav Ing. Kamenice Technika STT
Technika LAT
Choreografie STT
Choreografie LAT
10400326 HENZÉLY Igor Kroměříž 1 Technika STT
Technika LAT
Hodnocení soutěží
Formace
Dětský a juniorský program
Choreografie STT
Choreografie LAT
Choreografie SHOW
Organizace tanečního sportu
10400029 HENZÉLY ST. Igor Kroměříž 1 Technika STT
Technika LAT
Hodnocení soutěží
Formace
Organizace tanečního sportu
10400036 HENZÉLYOVÁ Jaroslava Kroměříž 1 Technika STT
Technika LAT
Dětský a juniorský program
10400753 HENZÉLYOVÁ Linda Mgr. Kroměříž 1 Technika STT
Technika LAT
Hodnocení soutěží
Dětský a juniorský program
Choreografie STT
Choreografie LAT
Choreografie SHOW
Organizace tanečního sportu
10506332 KUČERA Jaroslav Ing. Vratimov 1 Technika LAT
Dětský a juniorský program
Choreografie LAT
Choreografie SHOW
10200063 LANDSFELD Zdeněk Ing. Praha 2 Technika STT
Hodnocení soutěží
Formace
Choreografie STT
Choreografie LAT
Choreografie SHOW
10304525 NĚMEČEK Marcel RNDr. Hradec Králové 2 Technika STT
Technika LAT
Choreografie STT
Choreografie LAT
10200131 NOVÁČEK Dobromil Strančice Technika STT
Hodnocení soutěží
Choreografie SHOW
10613474 NOVOTNÁ Jana Vysoká nad Labem Technika STT
Choreografie STT
10304587 NOVOTNÝ Luboš Mgr. Vysoká nad Labem Technika STT
Choreografie STT
10404072 ODSTRČIL Martin Brno 20 Technika STT
10403778 ODSTRČIL Petr Ing. Brno 20 Technika STT
Hodnocení soutěží
Formace
Dětský a juniorský program
Choreografie STT
Organizace tanečního sportu
10200247 ŠEVČÍK Jiří Praha 414 Technika STT
Technika LAT
Choreografie STT
Choreografie LAT
10100554 TOMÁNEK Jan Brno 20 Technika STT
Technika LAT
Formace
Dětský a juniorský program
Choreografie SHOW
10101216 TOMÁNKOVÁ Kamila Ing Brno 20 Technika LAT
Dětský a juniorský program
Choreografie LAT