Seznam naplánovaných soutěží

Datum Název Pořádané soutěže
Místo konání
6.1.2018 Školení funkcionářů
Zlín
soutěž WDSF
7.1.2018 Kongres, Galavečer
Kongresové centrum Zlín
soutěž WDSF
13.1.2018 DanceTime Gala Cup 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
13.1.2018 O CUKROVOU ČÍŠI 2018
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
13.1.2018 Zimní taneční pohár 2018
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
14.1.2018 Zimní taneční pohár 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
20.1.2018 CENA HANKOVA DOMU 4. ROČNÍK
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-III-B-STT
20.1.2018 Nezbedný bakalář 2018 (38. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
30.1.2018 Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018 - Pardubický kraj
Litomyšl
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-KOMBI
3.2.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
Praha 1
Mistrovství ČR:
MČR-Jun-I-LAT, MČR-Jun-II-LAT, MČR-Mládež-LAT, MČR-21-LAT, MČR-Dospělí-LAT, MČR-Profesionálové-LAT, MČR-Senioři-I-LAT, MČR-Senioři-II-LAT
3.2.2018 Únorové Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
4.2.2018 Hlinecké Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
10.2.2018 3. Podřipský taneční pohár 2018
Roudnice nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
11.2.2018 Cena Města Kralovice
Kralovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
17.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-A-STT
Taneční liga:
TL-Senioři-STT, TL-Senioři-LAT
18.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.2.2018 Novohradská číše 2018 - 40. ročník - Memoriál Karla Hrušky
Nové Hrady
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-STT, TL-Senioři-LAT
24.2.2018 O pohár města Šumperka
Šumperk
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
24.2.2018 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.3.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
Třinec
Mistrovství ČR:
MČR-Senioři-I-STT, MČR-Senioři-II-STT, MČR-Senioři-III-STT, MČR-Senioři-IV-STT
3.3.2018 Chvaletice dětem, aneb....
Chvaletice
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.3.2018 Taneční liga Moravskoslezské divize 2018
Třinec
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Jun-II-OST
4.3.2018 Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu - standardní tance
Třinec
Mistrovství ČR:
MČR-Jun-I-STT, MČR-Jun-II-STT, MČR-Mládež-STT, MČR-21-STT, MČR-Dospělí-STT, MČR-Profesionálové-STT
10.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
10.3.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
Uhlířské Janovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
11.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
11.3.2018 Kamenický pohár 2018
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
17.3.2018 Břeclavská romance 2018
Břeclav
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Ča,Ji,Po)
17.3.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji)
18.3.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Nové Strašecí
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
18.3.2018 Moravskoslezská taneční liga - Memoriál Rudolfa Černého
Havířov - Horní Suchá
Postupové soutěže:
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
24.3.2018 Plzeňský Blackpool
Plzeň
Pohárové soutěže:
Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep, Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Jive, Polka
24.3.2018 Mistrovství České republiky v 10 tancích
Kojetín
Mistrovství ČR:
MČR-10T-Jun-I, MČR-10T-Jun-II, MČR-10T-Mládež, MČR-21-10T, MČR-10T-Dospělí, MČR-10T-Senioři
24.3.2018 Blanenský DANZA CUP
Blansko
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
24.3.2018 Cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.3.2018 Cena města Teplice - 1.ročník
Teplice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
25.3.2018 Dance Time Cup 2018
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-A-STT
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
25.3.2018 Velká cena MZ Dance Team - "Memorial Aloise Dvořáka" 6.ročník
Praha 6
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-OST, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Quickstep, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Quickstep, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-OST
25.3.2018 Velká cena města Kojetína 2018
Kojetín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
31.3.2018 Cena TK Linie
Radim ( u Kolína)
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
1.4.2018 Mistrovství jižních Čech 2018-Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
1.4.2018 O perníkovou pantofli - 51.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
7.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
8.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
8.4.2018 O Hořickou trubičku
Hořice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
14.4.2018 Ghepardo Open 2018 - 3.ročník
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
14.4.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
15.4.2018 Jarní cena
Vlašim
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.4.2018 Táborský pecen 18. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
15.4.2018 O KUTNOHORSKÝ GROŠ - 18. ročník taneční soutěže
Kutná Hora
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT
Pohárové soutěže:
Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
21.4.2018 Benátecký pohár - 39. ročník
Benátky nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
22.4.2018 Jarní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
28.4.2018 O Pohár Hejtmanky Středočeského kraje
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT
29.4.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
Kolín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
29.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT
1.5.2018 Prvomájová cena
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
5.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-Waltz, TPV-Jun-II-Tango, TPV-Jun-II-Valčík, TPV-Jun-II-Quickstep, TPV-Jun-II-Samba, TPV-Jun-II-Chacha, TPV-Jun-II-Rumba, TPV-Jun-II-Jive, TPV-Jun-II-SYNC (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
5.5.2018 SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
6.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-D-LAT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-C-LAT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-IV-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
6.5.2018 Nymburská pečeť
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
11.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
12.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
12.5.2018 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
12.5.2018 Tábor OPEN 19. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
13.5.2018 Tábor OPEN 19. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
13.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
19.5.2018 O cenu města Neratovic 2018 - 21.ročník
Neratovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji)
19.5.2018 Cena města Chebu
Cheb
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
19.5.2018 O cenu města Holýšova
Holýšov
Postupové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
20.5.2018 Cena města Skalná
Skalná
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
26.5.2018 CHLUMECKÝ POHÁR 2018
Chlumec nad Cidlinou
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
26.5.2018 Cena města Vlašimi
Vlašim
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
27.5.2018 Jarní cena města Třebíče - 3. ročník
Třebíč
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 Cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.6.2018 Letní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
9.6.2018 Cena TSK SALTA Benešov z.s.
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
9.6.2018 Jaro a Jaro Junior 2018
Mikulov
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Valčík, Polka
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
1.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
2.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
8.9.2018 Podzimní cena
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
14.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
15.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
16.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
22.9.2018 MISTROVSTVÍ ČECH 2018 - tříd D,C,B a seniorů I.,II.,III. a IV. tříd E,D,C,B a A
Hradec Králové
Postupové soutěže:
Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-IV-A-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-A-STT
22.9.2018 GRAND PRIX ÚSATÍ NAD LABEM - 28.ročník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
22.9.2018 COOL DANCE - Modřanská homole - 14. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
23.9.2018 ÚSTECKÝ POHÁR - 49.rtočník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
23.9.2018 Podzimní cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
28.9.2018 České Budějovice Open - 4. ročník
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT
30.9.2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň
Plzeň
Postupové soutěže:
Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
6.10.2018 podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
6.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
7.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
7.10.2018 Podzimní cena
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
7.10.2018 Velká cena Tábora 20. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
8.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
13.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-III-B,A,M-STT
14.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT
14.10.2018 Fuego Cup 2018
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.10.2018 Cena města Týnec nad Sázavou a Posázaví o.p.s.
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
20.10.2018 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2018
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
21.10.2018 O zbraslavskou loutku
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.11.2018 Velká cena města Berouna 2018 - 21. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-B-STT
3.11.2018 DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.11.2018 Mistrovství ČR Formace - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Formací-STT, MČR-Formací-LAT
3.11.2018 Mistrovství ČR Showdance - 49. Mezinárodní taneční festival 2018
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Showdance-STT, MČR-Showdance-LAT
3.11.2018 LABE OPEN 2018 - 49. Mezinárodní taneční festival 2018 - SOUTĚŽ WDSF
Ústí nad Labem
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
4.11.2018 LABE OPEN 2018 - 49. Mezinárodní taneční festival 2018 - SOUTĚŽ WDSF
Ústí nad Labem
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
4.11.2018 O perníkové srdce - 26.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
10.11.2018 O cenu starosty obce Rapotín "5. ročník"
Rapotín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
10.11.2018 Pohár Královského města Slaný - 4.ročník
Slaný
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
17.11.2018 Pohár Top Hotelu Praha
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
18.11.2018 Chomutovské taneční GALA 2018 - Velká cena města Chomutova - 33. ročník - mezinárodní soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro POZVANÉ taneční páry
Chomutov
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
18.11.2018 Zimní cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
25.11.2018 Podzimní pohár ASTRA Praha 2018 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
1.12.2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník
Jesenice (u Prahy)
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
2.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
8.12.2018 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
9.12.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
Kolín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.12.2018 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 2. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
22.12.2018 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
19.1.2019 Nezbedný bakalář 2019 ( 39. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
18.1.2020 Nezbedný bakalář 2020 ( 40. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT