Seznam naplánovaných soutěží

Datum Název Pořádané soutěže
Místo konání
21.10.2017 Velká cena Tábora 19. ročník
Tábor
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
21.10.2017 Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2017
Cheb
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
21.10.2017 O pohár starosty města Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
21.10.2017 Velká cena TŠ HES
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
22.10.2017 O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-A-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
22.10.2017 Podzimní listí - Fialová vosa Vladimíra Buryana
BRNO
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.10.2017 Hradec Králové Open 2017 - 29.ročník
Hradec Králové
soutěž WDSF
28.10.2017 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
Postupové soutěže:
Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
28.10.2017 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2017 -WDSF International OPEN
HRADEC KRÁLOVÉ
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-II-B,A,M-LAT, Senioři-III-B,A,M-STT
28.10.2017 O cenu města Neratovic 2017 - 20.ročník
Neratovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji,Po)
29.10.2017 Hradec Králové Open 2017 - WDSF Open
Hradec Králové
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-II-B,A,M-LAT, Senioři-III-B,A,M-STT
29.10.2017 Hradec Králové Open 2017 - 29.ročník
Hradec Králové
soutěž WDSF
29.10.2017 KOMETA LOW COST
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
4.11.2017 Tatra 2017
Kopřivnice
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
4.11.2017 Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-II-B-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
4.11.2017 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2017 "O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA"
Český Těšín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Jun-II-OST
5.11.2017 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
5.11.2017 O perníkové srdce - 25.ročník
Pardubice
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
5.11.2017 XVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix Jihomoravského kraje
Hodonín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
Pohárové soutěže:
Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji)
11.11.2017 15. ročník LIBEREC OPEN 2017
Liberec
Postupové soutěže:
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
11.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Showdance
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Showdance-STT, MČR-Showdance-LAT
11.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Formace
Ústí nad Labem
Mistrovství ČR:
MČR-Formací-STT, MČR-Formací-LAT
11.11.2017 Svatomartinská cena města Vyškova 2017
Vyškov
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
11.11.2017 LABE OPEN - 48. Mezinárodní taneční festival 2017
Ústí nad Labem
soutěž WDSF
12.11.2017 LABE OPEN - 48. Mezinárodní taneční festival 2017
Ústí nad Labem
soutěž WDSF
12.11.2017 Danza Life Cup
Brno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
12.11.2017 Pohár Královského města Slaný - 3. ročník
Slaný
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
17.11.2017 Vltavský pohár 2017
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
17.11.2017 O cenu města Jičína
Jičín
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
17.11.2017 Vánoční cena Jihlava - 10 . ročník
Jihlava
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji)
18.11.2017 O žlutého smajlíka
Ostrava
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB, TPV-Děti-II-KOMB
18.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU
Chrudim
Postupové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
18.11.2017 Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-B-STT
18.11.2017 Štít města Sokolova a Mistrovství Karlovarského kraje - 45.ročník
Sokolov
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji,Po)
19.11.2017 Podzimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,Q,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji,Po), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji,Po)
19.11.2017 Chomutovské taneční GALA 2017 - Velká cena města Chomutova - 32. ročník - mezinárodní soutěž ve standardních a latinskoamerických tancích pro POZVANÉ taneční páry
Chomutov
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
19.11.2017 O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA
Chrudim
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
25.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - sobota
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT
25.11.2017 Dvectis Kometa Cup 2017
Brno
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, SuperTL-Dospělí-STT, SuperTL-Dospělí-LAT
26.11.2017 Podzimní pohár ASTRA Praha 2017 - neděle
Praha
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
26.11.2017 Mistrovství ČR v tanečním sportu - Družstva
Brno
Mistrovství ČR:
MČR-Družstev-Jun-STT, MČR-Družstev-Jun-LAT, MČR-Družstev-Do 21-STT, MČR-Družstev-Do 21-LAT, MČR-Družstev-Dospělí-STT, MČR-Družstev-Dospělí-LAT
26.11.2017 Holický kramflíček 24. ročník
Holice v Čechách
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
2.12.2017 Jesenický pohár 2017
Jesenice (u Prahy)
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
2.12.2017 Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017
Kroměříž
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT, TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.12.2017 Zimní SPARTA CUP 2017
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
9.12.2017 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
9.12.2017 Sport agency cup
Praha 8
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
9.12.2017 Vánoční cena Fortuny 2017 s GALAVEČEREM - Kongresové centrum
Zlín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
10.12.2017 Zimní cena TK Orel Telnice
Telnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-B-STT
10.12.2017 Zimní cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
16.12.2017 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-D,C,B-STT, Senioři-I-D,C,B-LAT
16.12.2017 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 2. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
16.12.2017 CRYSTAL CUP 2017, Taneční liga dospělých
Ostrava
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-B-STT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji), TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Jun-II-OST
17.12.2017 CRYSTAL CUP 2017 - Taneční liga Moravskoslezské divize
Ostrava - Stará Bělá
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
17.12.2017 CRYSTAL CUP 2017 - Taneční liga Moravskoslezské divize
KD Ostrava - Stará Bělá
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
17.12.2017 Winter Garage Cup 2017
Ostrava
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-OST, TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Dospělí-OST, TPV-Jun-II-OST
PRO AM:
Dospělí-STT, Dospělí-LAT
17.12.2017 Velká cena MZ Dance Team - 5.ročník
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-OST, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Jive, TPV-Děti-II-OST
17.12.2017 Vánoční cena Pojišťovny Generali aneb pražská klika opět v porotě
BRNO
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
17.12.2017 Vánoční cena METRONOM Praha 2017
Praha
Postupové soutěže:
Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
6.1.2018 Kongres, Galavečer
Forum Praha
soutěž WDSF
7.1.2018 Školení funkcionářů
Praha
soutěž WDSF
13.1.2018 Zimní taneční pohár 2018
Praha
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
14.1.2018 Zimní taneční pohár 2018
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.1.2018 CENA HANKOVA DOMU 4. ROČNÍK
Dvůr Králové nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
20.1.2018 Nezbedný bakalář 2018 (38. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
30.1.2018 Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže 2018 - Pardubický kraj
Litomyšl
Pohárové soutěže:
Jun-II-B,A-KOMBI
3.2.2018 Podřipský taneční pohár 2018 - 3. ročník
Roudnice nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.2.2018 Únorové Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
4.2.2018 Hlinecké Géčko
Hlinsko
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
17.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-B-STT
Taneční liga:
TL-Senioři-STT, TL-Senioři-LAT
18.2.2018 Říčanský pohár - 41. ročník
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT
24.2.2018 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.3.2018 Novohradská číše 2018 - 40. ročník - Memoriál Karla Hrušky
Nové Hrady
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-A-STT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT, TL-Senioři-STT, TL-Senioři-LAT
4.3.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2018
Třinec
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-OST, TPV-Jun-I-OST, TPV-Jun-II-OST
10.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
10.3.2018 Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
Uhlířské Janovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
11.3.2018 Brno Open 2018
Brno
soutěž WDSF
17.3.2018 Břeclavská romance 2018
Břeclav
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,V,Q,Ča,Ji,Po)
17.3.2018 Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
18.3.2018 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Nové Strašecí
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
24.3.2018 Cena KTS Příbram
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
24.3.2018 Cena města Teplice - 1.ročník
Teplice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
25.3.2018 DanceTime Cup 2018
Praha
Postupové soutěže:
Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
25.3.2018 Velká cena města Kojetína 2018
Kojetín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
25.3.2018 Velká cena MZ Dance Team - "Memorial Aloise Dvořáka" 6.ročník
Praha 6
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-OST, TPV-Děti-I-Waltz, TPV-Děti-I-Quickstep, TPV-Děti-I-Chacha, TPV-Děti-I-Polka, TPV-Děti-I-Jive, TPV-Děti-II-Waltz, TPV-Děti-II-Quickstep, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Polka, TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-Jive, TPV-Jun-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-OST
31.3.2018 Cena TK Linie
Radim ( u Kolína)
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
1.4.2018 Mistrovství jižních Čech 2018-Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
7.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
8.4.2018 Jarní pohár ASTRA Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT
14.4.2018 Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
15.4.2018 O KUTNOHORSKÝ GROŠ - 18. ročník taneční soutěže
Kutná Hora
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT
Pohárové soutěže:
Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Dospělí-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
21.4.2018 Benátecký pohár - 39. ročník
Benátky nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
22.4.2018 Jarní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
28.4.2018 O Pohár Hejtmanky Středočeského kraje
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-A-STT, Senioři-III-A-LAT
29.4.2018 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2018
Hlučín
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT
5.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Děti-II-SYNC (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-II-Waltz, TPV-Jun-II-Tango, TPV-Jun-II-Valčík, TPV-Jun-II-Quickstep, TPV-Jun-II-Samba, TPV-Jun-II-Chacha, TPV-Jun-II-Rumba, TPV-Jun-II-Jive, TPV-Jun-II-SYNC (W,V,Q,Sa,Ča,Ji)
5.5.2018 SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
6.5.2018 O Cenu Dance Studia Starlight
Spytihněv u Zlína
Postupové soutěže:
Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-D-LAT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-C-LAT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-IV-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-B-LAT
6.5.2018 Nymburská pečeť
Nymburk
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
11.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
12.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
12.5.2018 COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
13.5.2018 OK DANCE OPEN 2018
Olomouc
soutěž WDSF
19.5.2018 Cena města Chebu
Cheb
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
19.5.2018 O cenu města Neratovic 2018 - 21.ročník
Neratovice
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Dospělí-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-KOMB (W,V,Q,Sa,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji)
20.5.2018 Cena města Skalná
Skalná
Postupové soutěže:
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
26.5.2018 Cena města Vlašimi
Vlašim
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
27.5.2018 Jarní cena města Třebíče - 3. ročník
Třebíč
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
2.6.2018 Cena města Příbrami
Příbram
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-KOMB (W,T,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-KOMB (W,T,V,Q,Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
3.6.2018 Letní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
9.6.2018 Cena TSK SALTA Benešov z.s.
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Jun-I-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,T,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji)
9.6.2018 Jaro a Jaro Junior 2018
Mikulov
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Valčík, Polka
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-KOMB (Q,Ča,Ji,Po)
1.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
2.9.2018 Doškolovací seminář, Lektorský sbor, VR
Valtice
soutěž WDSF
8.9.2018 Podzimní cena
Kladno
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT
14.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
15.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
15.9.2018 MISTROVSTVÍ ČECH 2018 - tříd D,C,B a seniorů I.,II.,III. a IV. tříd E,D,C,B a A
Hradec Králové
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Senioři-IV-D-STT, Senioři-IV-C-STT, Senioři-IV-B-STT, Senioři-IV-A-STT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-B-LAT, Senioři-I-A-STT, Senioři-I-A-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-II-B-LAT, Senioři-II-A-STT, Senioři-II-A-LAT, Senioři-III-D-STT, Senioři-III-D-LAT, Senioři-III-C-STT, Senioři-III-C-LAT, Senioři-III-B-STT, Senioři-III-A-STT
16.9.2018 PRAGUE OPEN 2018
Praha
soutěž WDSF
22.9.2018 GRAND PRIX ÚSATÍ NAD LABEM - 28.ročník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
22.9.2018 COOL DANCE - Modřanská homole - 14. ročník
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT
23.9.2018 ÚSTECKÝ POHÁR - 49.rtočník
Ústí nad Labem
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT
28.9.2018 České Budějovice Open - 4. ročník
České Budějovice
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT
6.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
6.10.2018 podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Lysá nad Labem
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT
7.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
8.10.2018 CZECH DANCE OPEN OSTRAVA 2018
Ostrava
soutěž WDSF
13.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Senioři-IV-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT, Senioři-I-B,A,M-STT, Senioři-I-B,A,M-LAT, Senioři-II-B,A,M-STT, Senioři-III-B,A,M-STT
14.10.2018 HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2018 - WDSF INTERNATIONAL OPEN 30.ročník
Hradec Králové
Pohárové soutěže:
Děti-I-D-STT, Děti-I-D-LAT, Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-C,B-STT, Jun-I-C,B-LAT, Jun-II-B,A-STT, Jun-II-B,A-LAT, Do 21-B,A,M-STT, Do 21-B,A,M-LAT
14.10.2018 Fuego Cup 2018
Říčany u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
20.10.2018 Cena města Týnec nad Sázavou a Posázaví o.p.s.
Týnec nad Sázavou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
21.10.2018 O zbraslavskou loutku
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
28.10.2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
Postupové soutěže:
Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
3.11.2018 Velká cena města Berouna 2018 - 21. ročník
Beroun
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-B-STT
3.11.2018 DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN GRAND PRIX JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Hodonín
Postupové soutěže:
Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
10.11.2018 Pohár Královského města Slaný - 4.ročník
Slaný
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Jun-I-STT, TL-Jun-I-LAT, TL-Jun-II-STT, TL-Jun-II-LAT, TL-Mládeže-STT, TL-Mládeže-LAT
10.11.2018 O cenu starosty obce Rapotín "5. ročník"
Rapotín
Postupové soutěže:
Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji), TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
11.11.2018 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT
2.12.2018 Zimní SPARTA CUP 2018
Praha
Postupové soutěže:
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-B-STT, Senioři-I-A-STT
Pohárové soutěže:
Dospělí-B,A,M-STT
Tanec pro všechny (hobby):
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
8.12.2018 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT
Taneční liga:
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
9.12.2018 Memoriál Bohuslava Matiáše
Kolín
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
15.12.2018 COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 2. ročník
Bakov nad Jizerou
Postupové soutěže:
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
16.12.2018 Vánoční cena METRONOM Praha 2018
Praha
Postupové soutěže:
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT
19.1.2019 Nezbedný bakalář 2019 ( 39. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
18.1.2020 Nezbedný bakalář 2020 ( 40. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého
Rakovník
Postupové soutěže:
Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT