Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeZimní taneční pohár 2018
Datum konání14.1.2018
Místo konáníPraha
Kulturní dům Ládví
Burešova (Binarova) 1661/2
182 00 Praha 8 - Kobylisy
Metro "C" - stanice LÁDVÍ
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací011801
Soutěžní komisařDivize 1 - Miroslav Brožovský - mbrozovsky@volny.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Marek Dědík
Smluvní partnerMarek Dědík
Odpovědný zástupce pořadateleDĚDÍK Marek - Praha 47
Tel. spojení na pořadatele603 200 652
E-mail pořadatelemarekdedik@seznam.cz
WWW pořadatele
!Vedoucí soutěžeKOJETÍN Pavel, Ing. - Praha 51611.1.2018
Hlavní sčitatelKOJETÍNOVÁ Martina, Mgr. - Praha 516
ŽALOUDEK Michal - Čisovice
Další sčitateléMRÁZEK Tomáš - Sedlčany
Odborný dozorMACHÁTOVÁ Dana - Kladno 1
!PorotaDÁVIDEK Jakub - Ostrava 30
DĚDÍK Marek - Praha 47
DLOUHÝ Bohumil, Ing. - Bremen SRN
GREGORIADES Filip, MgA. - Starý Plzenec
KOŤÁTKOVÁ Šárka - Praha 47
ONDŘEJ Daniel - Kladno 1
PRUCKOVÁ Tereza, Mgr. - Praha 9
RÁZEK Vítězslav, Mgr. - Praha 3
Suslavičius Remigijus - Litva
Martinec Ivan - Slovensko
Tóth Noemi - Maďarsko
8.1.2018
!Hudební doprovodreprodukovaná hudba - Adam Ondřej9.1.2018
Velikost parketu12 x 16 m
Termín pro přihlášení11.1.2018 21:59:59
!Startovnéděti 50 Kč, junioři a dospělí 100 Kč vždy za osobu a skupinu tanců11.1.2018
!Časový harmonogram07:45 - otevření sálu
08:15 - porada poroty
08:30 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:20 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-II-D-STT, Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT
08:50 - 09:20 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
09:40 - 10:10 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-LAT
09:45 - 10:15 : Postupová
Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT
11:50 - 12:20 : Postupová
Jun-I-C-STT, Jun-II-C-STT
12:00 - 12:30 : Postupová
Jun-II-B-STT
12:40 - 13:10 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-KOMB
12:40 - 13:20 : Postupová
Jun-II-B-LAT
13:10 - 13:40 : Postupová
Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-LAT
14:00 - 14:30 : Postupová
Dospělí-D-STT
14:30 - 15:00 : Postupová
Dospělí-B-STT
15:00 - 15:25 : Postupová
Dospělí-C-STT
15:30 - 16:10 : Postupová
Dospělí-B-LAT
16:00 - 16:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT
16:15 - 16:45 : Postupová
Dospělí-C-LAT
11.1.2018
Vstupné
Cenypro první tři páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůpouze porotě a odborným pracovníkům dle pravidel ĆSTS
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMiroslav Brožovský
Soutěž přísluší k divizi01 - Pražská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 8800,00 Kč
zaplacená částka: 8800,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 1.11.2017 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.