Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeCENA HANKOVA DOMU 5. ročník
Datum konání19.1.2019
Místo konáníDvůr Králové nad Labem
Kulturní dům Hankův dům
náměstí Václava Hanky 299
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Spolupořádá: MKS Hankův dům město Dvůr Králové nad Labem, pod záštitou pana starosty Ing. Jana Jarolíma TAK DANCE KROK z.s. Tomáš a Kateřina Chmelovi
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-III-B-STT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Pohárové soutěže:Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací201912
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Ing. Martin Dvořák - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Městské kulturní zařízení Hankův Dům Město Dvůr Králové nad Labem, pod záštitou pana starosty Ing. Jana Jarolíma TAK DANCE KROK z.s. Tomáš a Kateřina Chmelovi
!Smluvní partnerIDC FOOD s.r.o.; Skaličan a.s.; Ozdoba CZ, s.r.o.; BEAS a.s., pekárna Choustníkovo Hradiště14.1.2019
Odpovědný zástupce pořadateleCHMEL Tomáš - Jaroměř
Tel. spojení na pořadatele+420777077991
E-mail pořadateletakdance@seznam.cz
WWW pořadatelewww.tanec-hradec.cz
Vedoucí soutěžePAVELKOVÁ Dana - Pardubice 12
Hlavní sčitatelBERÁNEK Aleš - Hradec Králové 11
Další sčitateléŠÍPEK Ladislav - Přelouč
Odborný dozorRICHTER Karel, Dis. - Holice v Čechách
!PorotaBUREŠ Miroslav, Ing. - Liberec 14
ČERMÁK Vlastimil - Liberec 1
CHMEL Tomáš - Jaroměř
KASALOVÁ Marika, Bc. - Raspenava
KOUBEK Josef, Mgr. - Police nad Metují 1
KUCHAŘ Miroslav - Ostrava 10
MERTLÍK Petr - Jičín 1
MIČJAN Vlastimil - Pardubice 2
MÜCKOVÁ Kristýna, Mgr. - Praha 411
NĚMEČKOVÁ Miloslava - Hradec Králové 2
PETRÁŇ Aleš, Ing. - Liberec 14
RÁZEK Vítězslav, Mgr. - Praha 3
RYDL Ondřej - Chrast u Chrudimě
ZITA Josef - Mladá Boleslav 1
17.1.2019
Hudební doprovodST STUDIO Hradec Králové, Jiří Lupoměský
!Velikost parketu11x1417.1.2019
Termín pro přihlášení17.1.2019 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
100 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-B-STT, Senioři-II-C-LAT, Senioři-II-B-STT, Senioři-III-B-STT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
100 Kč/osobu : Pohárová
Dospělí-B,A,M-STT, Dospělí-B,A,M-LAT
!Časový harmonogram07:45 - otevření sálu
08:15 - porada poroty
08:30 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 08:20 : Postupová
Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Jun-I-E-STT
08:00 - 08:30 : Postupová
Jun-II-E-STT
08:00 - 08:45 : Postupová
Jun-II-B-STT
08:00 - 09:00 : Postupová
Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-I-E-LAT
08:00 - 09:15 : Postupová
Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Jun-II-E-LAT
08:00 - 10:15 : Postupová
Mládež-D-STT
08:00 - 10:30 : Postupová
Mládež-C-STT, Mládež-B-STT
08:00 - 11:45 : Pohárová
Dospělí-B,A,M-LAT
08:00 - 12:00 : Postupová
Mládež-C-LAT
08:00 - 12:30 : Postupová
Mládež-D-LAT, Mládež-B-LAT
08:00 - 13:45 : Pohárová
Dospělí-B,A,M-STT
08:00 - 14:00 : Postupová
Senioři-III-B-STT, Dospělí-E-STT
08:00 - 15:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-B-STT
08:00 - 15:15 : Postupová
Senioři-II-B-STT
08:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-C-STT, Senioři-I-E-STT
08:00 - 16:30 : Postupová
Senioři-I-B-STT
08:00 - 17:00 : Postupová
Dospělí-B-LAT, Senioři-II-E-STT
08:00 - 17:30 : Postupová
Dospělí-E-LAT
08:00 - 17:45 : Postupová
Senioři-II-C-LAT
08:00 - 18:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Senioři-I-E-LAT
08:00 - 19:00 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Senioři-II-E-LAT
17.1.2019
VstupnéDospělí 120,- Kč, děti do 12 let a senioři 70,- Kč
CenyPrvní 3 páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůpouze porotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
!Ostatní sděleníV místě je dostupné parkování na náměstí Václava Hanky o víkendu zdarma, přímo v Hankově domě je kavárna a restaurace s denním menu a v blízkosti jsou další kavárny a restaurace. Šatny pro soutěžící jsou ve dvou salóncích v prvním patře. 14.1.2019
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilIng. Martin Dvořák
Soutěž přísluší k divizi08 - Královehradecká divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 15200,00 Kč
zaplacená částka: 15200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 20.11.2018 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.