Seznam přihlášených na soutěž

21.4.2012   Jesenický pohár 2012,   Jesenice (u Prahy)

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 19.4.2012 21:59:59
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D, přihlášeno párů: 10
BUMBÁLEK Vojtěch JURMANOVÁ Zdeňka TK TŠ STARLET BRNO
DANG Tony JOSÍFKOVÁ Bára ATK STANDARD CHEB
DOBRUSKÝ Patrik NETOLICKÁ Michaela TK BESTA CHRUDIM
DRAHUN Volodymyr HOUSKOVÁ Karolína TK MAESTRO
JÁNOŠKA Rastislav KLAPOVÁ Vendula TŠ ATAK TÁBOR
JUHÁS Ladislav SCHINDLEROVÁ Natálie MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
PEŠL Patrik HOKROVÁ Gabriela TK TWIST - SOKOL STRAKONICE
PETRY Sebastian WANGLE Audrey TAPOS LITOMĚŘICE
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
VOJTÍK Michal VOKROJOVÁ Kamila MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 9
DVOŘÁK Michal SMOLOVÁ Tereza KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
HOLÝ Jakub SLÁMOVÁ Lucie TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
KLÁPA Adam LEBEDOVÁ Zuzana KAT ZBRASLAV
LHOTÁK Lukáš KLEMENTOVÁ Karolina KAT ZBRASLAV
MAKSOUD Amir JINDROVÁ Karolína TAPOS LITOMĚŘICE
PEŠTA Vojtěch LÁNOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
SEIDL Daniel ŠILPOCHOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
ŠTĚPÁNEK Pavel ŠVÁBENICKÁ Michaela TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
VYDRA Michael ŠVIHLÍKOVÁ Julie TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 10
DVOŘÁK Michal SMOLOVÁ Tereza KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
HOLÝ Jakub SLÁMOVÁ Lucie TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
KLÁPA Adam LEBEDOVÁ Zuzana KAT ZBRASLAV
LHOTÁK Lukáš KLEMENTOVÁ Karolina KAT ZBRASLAV
MAKSOUD Amir JINDROVÁ Karolína TAPOS LITOMĚŘICE
PEŠTA Vojtěch LÁNOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
RAJDL Jakub BOUBALÍKOVÁ Andrea TSK SALTA Benešov
SEIDL Daniel ŠILPOCHOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
ŠTĚPÁNEK Pavel ŠVÁBENICKÁ Michaela TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
VYDRA Michael ŠVIHLÍKOVÁ Julie TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 15
DVOŘÁK Michal SMOLOVÁ Tereza KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
HOLÝ Jakub SLÁMOVÁ Lucie TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
ILIEV Jiří SKALICKÁ Silvie Kst SILUETA PRAHA
KLÁPA Adam LEBEDOVÁ Zuzana KAT ZBRASLAV
KREISSL Martin KREISSLOVÁ Alžběta TK ADMIRA KLADNO
LHOTÁK Lukáš KLEMENTOVÁ Karolina KAT ZBRASLAV
MAKSOUD Amir JINDROVÁ Karolína TAPOS LITOMĚŘICE
PISKAČ Vítek KRAUSOVÁ Lucie TK MARENDI
RYCHLÍK Zdeněk MLNAŘÍKOVÁ Barbora TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
ŘEHOŘ Michal JISLOVÁ Sára TK KOŠKOVI LIBEREC
SEIDL Daniel ŠILPOCHOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
SEIDL Jiří MAŇÁSKOVÁ Tereza TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
SCHRÖDL Marek MLNAŘÍKOVÁ Tereza TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
TUHÁČEK Martin PLZÁKOVÁ Gabriela KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
VYDRA Michael ŠVIHLÍKOVÁ Julie TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 17
DVOŘÁK Michal SMOLOVÁ Tereza KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
HOLÝ Jakub SLÁMOVÁ Lucie TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
KLÁPA Adam LEBEDOVÁ Zuzana KAT ZBRASLAV
KREISSL Martin KREISSLOVÁ Alžběta TK ADMIRA KLADNO
LANGER Jaroslav HRÁDKOVÁ Adéla ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
LHOTÁK Lukáš KLEMENTOVÁ Karolina KAT ZBRASLAV
MAKSOUD Amir JINDROVÁ Karolína TAPOS LITOMĚŘICE
PISKAČ Vítek KRAUSOVÁ Lucie TK MARENDI
RAJDL Jakub BOUBALÍKOVÁ Andrea TSK SALTA Benešov
RYCHLÍK Zdeněk MLNAŘÍKOVÁ Barbora TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
ŘEHOŘ Michal JISLOVÁ Sára TK KOŠKOVI LIBEREC
SEIDL Daniel ŠILPOCHOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
SEIDL Jiří MAŇÁSKOVÁ Tereza TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
SCHRÖDL Marek MLNAŘÍKOVÁ Tereza TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
SÝKORA Jan KLÁPOVÁ Michaela TSK SALTA Benešov
TUHÁČEK Martin PLZÁKOVÁ Gabriela KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
VRÁNA Tomáš PODHORSKÁ Anna TANČÍRNA - KLADNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 6
BLAŽEK Vratislav BARTOŠOVÁ Denisa TSK SALTA Benešov
CHOVANEC Tomáš DOLEŽALOVÁ Dorota TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ
KUKULA František Otakar KULIČKOVÁ Natálie Kst SILUETA PRAHA
RAJDL Jakub BOUBALÍKOVÁ Andrea TSK SALTA Benešov
TYULEGENEV Dmitry MIKHAYLOVA Ekaterina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
VAIS Matěj KONSZKÁ Barbora MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 12
BLAŽEK Vratislav BARTOŠOVÁ Denisa TSK SALTA Benešov
CHOVANEC Tomáš DOLEŽALOVÁ Dorota TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ
ILIEV Jiří SKALICKÁ Silvie Kst SILUETA PRAHA
KLUS Šimon SVOBODOVÁ Eliška TK MAESTRO
KUKULA František Otakar KULIČKOVÁ Natálie Kst SILUETA PRAHA
LEHOUČKA Mikuláš KAVKOVÁ Kristýna TK MAESTRO
MACHYTKA Vojtěch MOTANOVÁ Monika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
SEHORS Jakub VEBROVÁ Linda TK MAESTRO
TYULEGENEV Dmitry MIKHAYLOVA Ekaterina MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
VAIS Matěj KONSZKÁ Barbora MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
VÁVRA Lubomír KLÁPOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
VRÁNA Michal PEŠKOVÁ Andrea TANČÍRNA - KLADNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 15
BLAŽEK Radek ŠTĚPÁNKOVÁ Anežka Taneční škola Hes, o.s.
DEYL Jakub MŽYKOVÁ Klára STK PRAHA
HEJNÝ Jakub LAZAROVÁ Magdalena TK DanceExpert
HRON Tomáš RUSOVÁ Veronika MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
CHOUTEK František VITIKAČOVÁ Diana STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
JEŽEK Petr ZUNOVÁ Tereza Taneční škola Hes, o.s.
KAPLAN Jaroslav POKORNÁ Lucie TANEČNÍ ASOCIACE
KULHÁNEK Eduard TALICHOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
LEPŠÍK Martin HORÁKOVÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
PUČ Lukáš ZÁBOJOVÁ Lenka TANEČNÍ ASOCIACE
TEXLER Ondřej ASTEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
TROUP Jakub SVOBODOVÁ Magdaléna La-St Dance Team
VÁCHA Radek SIDORENKOVÁ Olga Team Diablo CZ o.s.
VESELÝ Josef MÁLKOVÁ Veronika TK DanceExpert
VIKA Martin BRYNDOVÁ Jana COOL DANCE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 17
BLAŽEK Radek ŠTĚPÁNKOVÁ Anežka Taneční škola Hes, o.s.
DEYL Jakub MŽYKOVÁ Klára STK PRAHA
HEJNÝ Jakub LAZAROVÁ Magdalena TK DanceExpert
HRON Tomáš RUSOVÁ Veronika MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
JEŽEK Petr ZUNOVÁ Tereza Taneční škola Hes, o.s.
KAPLAN Jaroslav POKORNÁ Lucie TANEČNÍ ASOCIACE
KEFURT Pavel LIŠANÍKOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
KULHÁNEK Eduard TALICHOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
MELICHAR Jan UHLÍKOVÁ Lenka TK TWIST - SOKOL STRAKONICE
NOVÁK Jakub KOHOUTOVÁ Anna FUEGO ŘÍČANY
PROKOP Jan PROKOPOVÁ Michala TK MAESTRO
PUČ Lukáš ZÁBOJOVÁ Lenka TANEČNÍ ASOCIACE
SCHEJBAL Martin ROHANOVÁ Lucie Slapy nad Vltavou
SPRINGER Lukáš JELÍNKOVÁ Karolína TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
TROUP Jakub SVOBODOVÁ Magdaléna La-St Dance Team
VLČEK Josef KOHOUTOVÁ Eva FUEGO ŘÍČANY
VONDRÁŠEK David NOVÁKOVÁ Martina TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 11
DUDEK Petr DRYÁKOVÁ Kristýna STK PRAHA
HÁLA Lubor HÁLOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
HEJHAL Martin KUDRNOVSKÁ Jana TŠ Standardklub Praha
LANDOVSKÝ Jakub RŮŽIČKOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MIKULA Mário KONEČNÁ Helena Taneční škola Hes, o.s.
PETERA Marián JANEBOVÁ Barbora TŠ Standardklub Praha
SMRČEK Matěj VOKURKOVÁ Michaela TK ADMIRA KLADNO
SPRINGER Lukáš JELÍNKOVÁ Karolína TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
VENTRUBA Štěpán ZÁVOROVÁ Klára Taneční škola Hes, o.s.
VRÁNA Jiří VRÁNOVÁ Jaromíra TANČÍRNA - KLADNO
ZEMAN Jan KVOCHOVÁ Veronika TK KOŠKOVI LIBEREC
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 17
BŘEZINA Lukáš KLŮSOVÁ Kristýna TK MAESTRO
BUBENÍČEK Vilém SUCHANOVÁ Vivian České Budějovice 5
DVOŘÁK Pavel MARČEKOVÁ Sophia TANEČNÍ ASOCIACE
HEJHAL Martin KUDRNOVSKÁ Jana TŠ Standardklub Praha
HEŘMÁNEK Jan KOPECKÁ Klára TANEČNÍ KLUB PELHŘIMOV
MACEK Tomáš HANZLÍKOVÁ Kateřina STYL - DANCE TEPLICE
MÍKA Pavlo FATKOVÁ Aneta TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MIKULA Mário KONEČNÁ Helena Taneční škola Hes, o.s.
MOJDL Martin ŽĎÁRSKÁ Ilona TK MAESTRO
NEVÍM David GRASLOVÁ Kristýna Veltěže
PEŠEK Martin STRNADOVÁ Kristýna STK PRAHA
SMRČEK Matěj VOKURKOVÁ Michaela TK ADMIRA KLADNO
STRNAD Pavel NOVÁKOVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
VACKÁŘ Jan VINDUŠKOVÁ Olga Taneční škola Hes, o.s.
VESELÝ Josef MÁLKOVÁ Veronika TK DanceExpert
VIKA Martin BRYNDOVÁ Jana COOL DANCE
ZANKEL Adam ANDĚLOVÁ Karolína TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 18
BARTÁK Ondřej HRUBÁ Markéta Taneční škola Hes, o.s.
ČERVENÝ Martin ČERVENÁ Kristýna TANČÍRNA - KLADNO
DVOŘÁK Pavel MARČEKOVÁ Sophia TANEČNÍ ASOCIACE
FILGAS David ŠERLOVÁ Michaela TK ASTRA PRAHA
HÁNA Vladimír HANUŠOVÁ Magdaléna ATK STANDARD CHEB
CHADIM Jiří CHADIMOVÁ Petra Chrást u Plzně
KLÍMA Daniel ZMATLÍKOVÁ Lucie STK PRAHA
KUČERA Aleš KRUPIČKOVÁ Karolína STK PRAHA
MACEK Tomáš HANZLÍKOVÁ Kateřina STYL - DANCE TEPLICE
MAREK Jiří MARKOVÁ Hana KAT ZBRASLAV
MÍKA Pavlo FATKOVÁ Aneta TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana COOL DANCE
NEVÍM David GRASLOVÁ Kristýna Veltěže
PECLINOVSKÝ Tomáš BABOROVÁ Michaela TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
SKOUPIL Tomáš MISTROVÁ Eliška DSP KOMETA BRNO
STRNAD Pavel NOVÁKOVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
ŠEBEK Jan BRŮŽKOVÁ Daniela TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
TICHÝ Petr GREPLOVÁ Kristýna STK PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 9
BINKO Aleš RIPPLOVÁ Natálie TK DanceExpert
DUDEK Petr DRYÁKOVÁ Kristýna STK PRAHA
HÁNA Vladimír HANUŠOVÁ Magdaléna ATK STANDARD CHEB
HAVÍŘ Jan ČEPELKOVÁ Ivana TK MAESTRO
CHYTRA Jan ZIGANSHINA Diana TK MAESTRO
MATOUŠEK Jan ŠVANDOVÁ Ruth STK PRAHA
PECLINOVSKÝ Tomáš BABOROVÁ Michaela TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR
POSTL Jan HOŠKOVÁ Dana TK ADMIRA KLADNO
VOJÍŘ Tomáš TETŘEVOVÁ Elizabeth STYL - DANCE TEPLICE
HOBBY soutěž v kategorii Děti-II-D, přihlášeno párů: 17
BÁRTÍK Martin KREJČOVÁ Karolína TK TWIST - SOKOL STRAKONICE
BLAŽEK Pavel VÁVROVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
Dřízal Pavel Hronková Alžběta -
FEJTEK Tomáš HŘEBECKÁ Anežka TSK SALTA Benešov
ILIEV Daniel VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
KRÁTKÝ Martin DOLEŽALOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
Mašík Petr KREJČOVÁ Kristýna -
PAKOSTA David VAŇKOVÁ Barbora -
PALLAS Kryštof KUBŮ Michaela TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
Páral Josef Krausová Natálie -
POLÁK Vojtěch BARTŮŠKOVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
RAMBOUSEK Richard ŠTĚPÁNKOVÁ Tereza TK RYTMUS BAKOV NAD JIZEROU
STAROSTA Daniel RÝDLOVÁ Kristýna TSK SALTA Benešov
SUMERAUER Radek ČERVENÁ Aneta TŠ ATAK TÁBOR
ŠLÉGR Jiří KOČKOVÁ Darinka STK PRAHA
Traxler Jan Kuntová kateřina -
Valihun Tomáš Sládková Kamila -
HOBBY soutěž v kategorii Jun-I-D-KOMB., přihlášeno párů: 14
BÁRTÍK Martin KREJČOVÁ Karolína TK TWIST - SOKOL STRAKONICE
BLAŽEK Pavel VÁVROVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
Fluxa Richard Tomandlová Natálie -
ILIEV Daniel VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
KRAUZ Filip BRŮŽKOVÁ Michaela TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
LÖHNER Sebastián VOLESKÁ Denisa TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Lorenc Vít Mottlová Eliška -
Mašík Petr KREJČOVÁ Kristýna -
Páral Josef Krausová Natálie -
SUMERAUER Radek ČERVENÁ Aneta TŠ ATAK TÁBOR
TECL Tomáš PAVLASOVÁ Anežka ARMÁDNÍ TANEČNÍ KLUB HAVLÍČKUV BROD
TRUNEČEK Vojtěch Adam VAŠÍČKOVÁ Lucie TANEČNÍ ASOCIACE
Valihun Tomáš Sládková Kamila -
VLČEK Filip PLETYAK Anastasiya Taneční klub Vavruška
HOBBY soutěž v kategorii Jun-II-D-KOMB., přihlášeno párů: 10
BLAŽEK Pavel VÁVROVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
Fluxa Richard Tomandlová Natálie -
ILIEV Daniel VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
KRAUZ Filip BRŮŽKOVÁ Michaela TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
LÖHNER Sebastián VOLESKÁ Denisa TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
PAKOSTA David VAŇKOVÁ Barbora -
SUMERAUER Radek ČERVENÁ Aneta TŠ ATAK TÁBOR
TECL Tomáš PAVLASOVÁ Anežka ARMÁDNÍ TANEČNÍ KLUB HAVLÍČKUV BROD
TRUNEČEK Vojtěch Adam VAŠÍČKOVÁ Lucie TANEČNÍ ASOCIACE
VLČEK Filip PLETYAK Anastasiya Taneční klub Vavruška
HOBBY soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 16
BRZOBOHATÝ Martin SLÁMOVÁ Michaela TANEČNÍ ASOCIACE
DUŠEK Petr DUŠKOVÁ Petra FUEGO ŘÍČANY
HNÁTEK Michal ŠVESTKOVA Michaela -
HORÁČEK Zdeněk BENDOVÁ Lucie TK MAESTRO
CHMELA Milan KOPECKÁ Šárka -
JANDA Josef PÁCHOVÁ Klára TK TENDANCE Mladá Boleslav
Jindra Tomáš Horká Renata -
KLADRUBSKÝ Michal JEŘÁBKOVÁ Nikola TŠ Standardklub Praha
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
LÍPA Jan MACASOVÁ Miloslava BENE DANCE ART TEAM
SLEZÁK Pavel SLEZÁKOVÁ Veronika -
Svoboda Štěpán Rolová Gabriela -
ŠMOLÍK David PETÁKOVÁ Nicola TŠ Standardklub Praha
ŠVESTKA Petr JANOUCHOVÁ Kateřina -
TOMÁŠEK Jan SOVADINOVÁ Libuše -
Ventruba Tomáš Klášterková Hana -
HOBBY soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 16
BRAMBORA Lukáš HAVLÍČKOVÁ Michaela -
BRZOBOHATÝ Martin SLÁMOVÁ Michaela TANEČNÍ ASOCIACE
HORÁČEK Zdeněk BENDOVÁ Lucie TK MAESTRO
CHMELA Milan KOPECKÁ Šárka -
JANDA Josef PÁCHOVÁ Klára TK TENDANCE Mladá Boleslav
KLADRUBSKÝ Michal JEŘÁBKOVÁ Nikola TŠ Standardklub Praha
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
Löfller Marek TALICHOVÁ Tereza -
MIKUŠEK Matěj ŠICHTOVÁ Alžběta KSST BAILEY TJ Sokol Lysá nad Labem
NEVORAL Jan KOLBABOVÁ Tereza -
SLEZÁK Pavel SLEZÁKOVÁ Veronika -
Svoboda Štěpán Rolová Gabriela -
ŠMOLÍK David PETÁKOVÁ Nicola TŠ Standardklub Praha
ŠVESTKA Petr JANOUCHOVÁ Kateřina -
TOMÁŠEK Jan SOVADINOVÁ Libuše -
Ventruba Tomáš Klášterková Hana -