Seznam přihlášených na soutěž

15.4.2012   Zlínský taneční festival 2012 - O pohár hejtmana Zlínského kraje,   Zlín

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 12.4.2012 21:59:59
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D, přihlášeno párů: 5
BUMBÁLEK Vojtěch JURMANOVÁ Zdeňka TK TŠ STARLET BRNO
KRÁLÍČEK Šimon VEČERKOVÁ Johana-Yvona TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
NEVEČEŘAL Jakub ZAKRAVAČOVÁ Tereza TK HENZÉLY-SWING
PLACHÝ Marek JANČOVÁ Justýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-B-STT, přihlášeno párů: 3
BRÜCK Jakub SEKERKOVÁ Eliška DSP KOMETA BRNO
HARTMAN Štěpán LOS CHOVANCOVÁ Sanela TK HENZÉLY-SWING
KALIST Alexander KOUŘILOVÁ Karolína TK FORTUNA ZLÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-B-LAT, přihlášeno párů: 6
BRAŠ Daniel PŘEVOROVÁ Frances TK MARENDI
BRÜCK Jakub SEKERKOVÁ Eliška DSP KOMETA BRNO
KALIST Alexander KOUŘILOVÁ Karolína TK FORTUNA ZLÍN
OLBRICH Jakub KOUDELOVÁ Johana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
PROFOTA Marek PASKEROVÁ Viktorie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
RECH Jakub SKYBOVÁ Kateřina Dance Studio Starlight
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 25
BABINSKÝ Tomáš PIVOVARČÍKOVÁ Adriana TK OREL TELNICE
BĚLOHLÁVEK Jiří GANIMEDOVA Antonija TK OREL TELNICE
BERNARD Jan POSPÍŠILOVÁ Michaela Přerov 2
BLÁHA Milan KOČNAROVÁ Nikola TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
DANĚK Karel ŠIMECKÁ Monika Křenovice u Slavkova
DRNEC Jiří FISINGER Margareta TK TŠ STARLET BRNO
DVOŘÁK Marek VÉMOLOVÁ Rita DSP Kometa Vyškov, o.s.
FOJT Michal KLVAŇOVÁ Anna Přerov 2
HAVRLANT Libor SILONOVÁ Klára DANCE STUDIO OSTRAVA
HRABINA Ondřej KUCHRÝKOVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN
KLOBÁSKA Jakub VAŠÍČKOVÁ Gabriela TK OREL TELNICE
LAHODA Marek JÍLKOVÁ Nikola TK TŠ STARLET BRNO
MINAŘÍK Vít MALÁROVÁ Lucie A.KLUB HRANICE
MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
MRVA Lubor MRVOVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
NOVÁK David NOVÁKOVÁ Petra KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
PALA Aleš NAVRÁTILOVÁ Monika TK OLYMP OLOMOUC
Selecký Matúš Lukačovičová Ivana TŠC Swing Trnava, Slovensko
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
SMÍTAL Ladislav DOSTÁLOVÁ Šárka Přerov 2
STRÁNSKÝ Miroslav MACHYTKOVÁ Martina TK OREL TELNICE
VODA Vladimír TOMALOVÁ Pavla KST KD HLUČÍN
WOZAR Filip GAJDOŠÍKOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
ŽÁK Vojtěch RICHTEROVÁ Gabriela DSP KOMETA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 18
BARTOŠ Adam FIALOVÁ Petra LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
BLÁHA Milan KOČNAROVÁ Nikola TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
FRIDRICH Tomáš DVOŘÁKOVÁ Marcela LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HANSLIK Daniel CIEPLÁ Magdalena KST KD HLUČÍN
KOUTNÝ Dominik JARMAROVÁ Markéta LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KUBÁT Josef NAVRÁTILOVÁ Veronika TK TŠ STARLET BRNO
LAHODA Marek JÍLKOVÁ Nikola TK TŠ STARLET BRNO
MÁDR Michal MILÁČKOVÁ Petra KST QUICK OLOMOUC
MATOUŠEK Petr KROUPOVÁ Zuzana TANEČNÍ ASOCIACE
MAXIMENKO Pavel ŠTĚPÁNKOVÁ Tereza TK TŠ STARLET BRNO
MICHALÍK Marek KRPENSKÁ Yveta KST Swing Kroměříž
MINAŘÍK Vít HUBNÍKOVÁ Lenka A.KLUB HRANICE
MRÁZEK Jakub WOLFOVÁ Veronika TK FORTUNA ZLÍN
MRVA Lubor MRVOVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
PLANÝ Martin HUDCOVÁ Veronika TS MORAVA MIKULOV
Selecký Matúš Lukačovičová Ivana TŠC Swing Trnava, Slovensko
Sianta Richard Poláková Ivana TŠC Swing Trnava, Slovensko
WOZAR Filip GAJDOŠÍKOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 19
BEDNÁŘ Petr HLAVÁČKOVÁ Petra Přerov 2
BENKOVSKÝ Ondřej NADRCHALOVÁ Eva Přerov 2
BROUŠEK Martin MACHALOVÁ Klára Přerov 2
DRÁPELA Martin NAIVERTOVÁ Sára DANCE STUDIO OSTRAVA
Kollár Martin Ročiaková Martina KTC Bratislava, Slovensko
KUBÁT Josef NAVRÁTILOVÁ Veronika TK TŠ STARLET BRNO
MÁDR Michal MILÁČKOVÁ Petra KST QUICK OLOMOUC
Matejov Patrik Mikulová Pavlína Malacky, Slovensko
MAXIMENKO Pavel ŠTĚPÁNKOVÁ Tereza TK TŠ STARLET BRNO
MRÁZEK Jakub WOLFOVÁ Veronika TK FORTUNA ZLÍN
NIEMIEC Dominik KLEČKOVÁ Sabina TK MARENDI
PECHÁČEK Michal JURÁČKOVÁ Karolína TK TŠ STARLET BRNO
PEŘESTÝ Ladislav PEŘESTÁ Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
PEŠÁK Radim KUPČÍKOVÁ Veronika TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, o.s.
PLANÝ Martin HUDCOVÁ Veronika TS MORAVA MIKULOV
PROCHÁZKA Tomáš GRÍGEĽOVÁ Markéta TK OLYMP OLOMOUC
Sianta Richard Poláková Ivana TŠC Swing Trnava, Slovensko
VESELÍK Michal GALUSZKOVÁ Dominika FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV
ZÁLEŠÁK Lukáš TESAŘÍKOVÁ Tereza TS MORAVA MIKULOV
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 12
ČECHOVSKÝ Martin SOUKUPOVÁ Svatava TK TŠ STARLET BRNO
HÖCHTBERGER Lukáš SOCHOROVÁ Michaela BENE DANCE ART TEAM
CHAMRÁD Pavel BORÁŇOVÁ Kateřina TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
KLIMEŠ Michal BARTOŠOVÁ Denisa TK OREL TELNICE
Kollár Martin Ročiaková Martina KTC Bratislava, Slovensko
KOZEL Lubomír KRATOCHVÍLOVÁ Barbora LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Matejov Patrik Mikulová Pavlína Malacky, Slovensko
NAVRÁTIL Radek ROZUMKOVÁ Veronika Dance Studio Starlight
NOŽIČKA Jakub SLÍVOVÁ Helena TK FORTUNA ZLÍN
PALEJ Filip_Roderik DOSTÁLOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
SMÍTAL Ladislav DOSTÁLOVÁ Šárka Přerov 2
VESELÍK Michal GALUSZKOVÁ Dominika FLODUR-FLODURÁČEK HAVÍŘOV
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 15
BRABEC Lukáš POKOROVÁ Simona DSP KOMETA BRNO
Kalocsányi Marko Visnovska Ivana SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA, Slovensko
KOZUB Michal BOGACZOVÁ Tereza TK MARENDI
KŘIVOHLÁVEK Jakub MEDUNOVÁ Romana BENE DANCE ART TEAM
KUČERA Jakub Jan HRBÁČKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
KŮŘIL Ondřej KOLDOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
Mičenec Patrik Martoníková Barbora TŠ Plešinger Žilina, Slovenská republika
MOCEK Ondřej PŘIBYLOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
NAVRÁTIL Radek ROZUMKOVÁ Veronika Dance Studio Starlight
PAGÁČ Michael ŠŇUPÍKOVÁ Helena TK FORTUNA ZLÍN
POKORNÝ Vlastimil NOVOTNÁ Tereza Dance Studio Starlight
SALVADORI Marco KOUTNÁ Karolína KST Swing Kroměříž
Szeghö Matúš Masárová Mária TK DUKLA Trenčín, Slovensko
Tomáš Fóti Fabianová Karolína TK UNI-Dance Bratislava, SR
ZELINA Petr DALAJKOVÁ Andrea TK FORTUNA ZLÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 30
BRABEC Lukáš POKOROVÁ Simona DSP KOMETA BRNO
BRŇÁK Richard TESAŘÍKOVÁ Tereza TK OREL TELNICE
BROUŠEK Martin MACHALOVÁ Klára Přerov 2
Duda Marián Pikusová Pavla Sun Dance Academy Bratislava, Slovakia
HUDEČEK Jiří MAŇÁSKOVÁ Monika KST Swing Kroměříž
CHOMČA David CUPALOVÁ Nicol TK TŠ STARLET BRNO
Kalocsányi Marko Visnovska Ivana SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA, Slovensko
KAZI Dániel KAŠPAROVÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KNEBL Tomáš ŠIMKOVÁ Barbora TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
KUČERA Jakub Jan HRBÁČKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
KŮŘIL Ondřej KOLDOVÁ Eliška Dance Studio Starlight
MOCEK Ondřej PŘIBYLOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
MRLINA Matěj DUBOVÁ Andrea TK FORTUNA ZLÍN
PECHÁČEK Michal JURÁČKOVÁ Karolína TK TŠ STARLET BRNO
PETR Jiří KŘÍŽOVÁ Daniela TK FORTUNA ZLÍN
POKORNÝ Vlastimil NOVOTNÁ Tereza Dance Studio Starlight
POLOMÍK Jan DRECHSLEROVÁ Natálie TK MARENDI
SALAJ Tomáš LATINOVÁ Kristýna TK OREL TELNICE
SALVADORI Marco KOUTNÁ Karolína KST Swing Kroměříž
SELZER Zdeněk POLÁČKOVÁ Hana KST KD HLUČÍN
Slávik Jakub Ondrášiková Mária Tk Dukla Trenčín, Slovensko
STOYCHEV Valcho KLECHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
Szeghö Matúš Masárová Mária TK DUKLA Trenčín, Slovensko
Šrámka Martin Centárová Lucia TK Dukla Trenčín, Slovensko
ŠVARC Marek VYMĚTALOVÁ Monika TK OLYMP OLOMOUC
Toldy Oto Janigova Zuzana INTERKLUB Bratislava, Slovensko
WALACH Marek MARTYNKOVÁ Monika TK ELÁN TŘINEC o.s.
WEINŠTUK Marek ODSTRČILOVÁ Kateřina TK TŠ STARLET BRNO
ZÁLEŠÁK Lukáš TESAŘÍKOVÁ Tereza TS MORAVA MIKULOV
ZAPLETAL Jan BARTOŠEKOVÁ Karolína KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-STT, přihlášeno párů: 28
BAĎURA David BSONKOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
BARČ Jiří PLAČKOVÁ Eva KST KD HLUČÍN
Belovič Adam Blechová Karolína Interklub Bratislava, Slovensko
BLAŽEK Tomáš MIHALČINOVÁ Mária TK TREND OSTRAVA
BURDA Jiří STOJAROVÁ Šárka KST NEXT ŠUMPERK
HERŮDEK Jiří PEŘESTÁ Štěpánka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
JIRSÍK Tomáš JEŽKOVÁ Martina TK TŠ STARLET BRNO
KLIMEŠ Martin ŠMEJKALOVÁ Kateřina TK OREL TELNICE
KOTAS Michal FISCHEROVÁ Eliška TK NIKÉ BRNO
KRAJČA Zbyněk OCHMANOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN
KRYSA Daniel BURKOVÁ Veronika TK ELÁN TŘINEC o.s.
MALÝ Vojtěch POKORNÁ Jitka TK OREL TELNICE
MAZAL Ctibor KOŇAŘÍKOVÁ Klára TK OREL TELNICE
Minarovič Jakub Šestáková Veronika INTERKLUB Bratislava, Slovensko
MRLINA Matěj DUBOVÁ Andrea TK FORTUNA ZLÍN
PETR Jiří KŘÍŽOVÁ Daniela TK FORTUNA ZLÍN
PIPAL Radek PAZDEROVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
POSPÍŠIL Martin FUCHSOVÁ Jana TK OREL TELNICE
RYBÁRIK Jan BALDELLI Jessica TK TŠ STARLET BRNO
ŠIMKO Andrej ŽÁKOVSKÁ Eva TK OREL TELNICE
Šrámka Martin Centárová Lucia TK Dukla Trenčín, Slovensko
Šurab Patrik Beňušková Janka KTŠ TYRNAVIA Trnava, Slovensko
ŠVARC Marek VYMĚTALOVÁ Monika TK OLYMP OLOMOUC
Toldy Oto Janigova Zuzana INTERKLUB Bratislava, Slovensko
ÚLEHLA Michal KRÁTKÁ Barbora TK FORTUNA ZLÍN
VALA Jiří KREJČÍ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
VOŘECHOVSKÝ Tomáš UHLÍŘOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN
WEINŠTUK Marek ODSTRČILOVÁ Kateřina TK TŠ STARLET BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-A-LAT, přihlášeno párů: 21
BAĎURA David BSONKOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
BOHÁČ Jakub OLAHOVÁ Nikola TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ
ČERNÝ Tomáš BRODOVÁ Zuzana TK OREL TELNICE
FLÁŠAR Martin FLÁŠAROVÁ Zuzana DSP KOMETA BRNO
HERŮDEK Jiří PEŘESTÁ Štěpánka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
HOLEČEK Lukáš BROŽÁKOVÁ Lenka MADAT TŠ PLAMÍNEK PRAHA
KAŠTALÁN Tomáš ŠMEJKALOVÁ Kateřina TK OREL TELNICE
KOTAS Michal FISCHEROVÁ Eliška TK NIKÉ BRNO
KOTEK Petr KUNCOVÁ Viktorie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
KOZUB Michal BOGACZOVÁ Tereza TK MARENDI
KRYSA Daniel BURKOVÁ Veronika TK ELÁN TŘINEC o.s.
KUPČÍK Petr OTÁHALOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
MICHŇA Marián VESELÁ Karolína TK TREND OSTRAVA
MUSÁLEK Jakub STAŇKOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
NEUWIRTH Rostislav MIKOLÁŠOVÁ Jana KST KD HLUČÍN
OLIVA Tomáš KRAMECOVÁ Andrea DSP KOMETA BRNO
Šajnar Josef Csemanová Veronika Sundance academy Martin , Slovensko
VALA Jiří KREJČÍ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
VÝKRUTA Denis HOŘAVOVÁ Karolína TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
WALOSZEK Tomáš KOCURKOVÁ Eliška TK TREND OSTRAVA
ŽOUDLÍK Václav HRNČÍŘOVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 9
CAGAŠ Roman CAGAŠOVÁ Světlana TK FORTUNA ZLÍN
DVOŘÁK Marek VÉMOLOVÁ Rita DSP Kometa Vyškov, o.s.
GUTTEK Ladislav GUTTEKOVÁ Jana TK FORTUNA ZLÍN
CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN
MACHÁLKA Martin MACHÁLKOVÁ Renata TK FORTUNA ZLÍN
MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
NOVÁK David NOVÁKOVÁ Petra KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
VODA Vladimír TOMALOVÁ Pavla KST KD HLUČÍN
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-LAT, přihlášeno párů: 3
GUTTEK Ladislav GUTTEKOVÁ Jana TK FORTUNA ZLÍN
CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN
MIKULKA Josef MIKULKOVÁ Marie TK FORTUNA ZLÍN
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 4
MIKULKA Josef MIKULKOVÁ Marie TK FORTUNA ZLÍN
PEŘESTÝ Ladislav PEŘESTÁ Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ o.s.
STRŽÍNEK Pavel STRŽÍNKOVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN
VAVERKA Ludvík JUSTOVÁ Martina Babice u Rusic
HOBBY soutěž v kategorii Děti-II-D, přihlášeno párů: 12
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
FELCMAN Matyáš HEJNÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN
Grimmel Štefan Šuráňová Pavlína -
CHYTIL Adam NAVAROVÁ Klára KST NEXT ŠUMPERK
Kočař Dušan Družbíková Kristýna -
Křížka David Michlová Natálie -
LIST Ondřej CHALUPOVÁ Tereza TK TŠ STARLET BRNO
LOS CHOVANEC Oliver TEPLÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
Mikeš Viktor Bilecová Gordon -
NOVÁK Petr HOLÍKOVÁ Vanesa TK FORTUNA ZLÍN
Václavek Lukáš Vavřičková Miriam -
VYBÍRAL Šimon TELIČKOVÁ Berenika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ
HOBBY soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 13
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CIKRLE David BUREŠOVÁ Bára TK TŠ STARLET BRNO
FELCMAN Matyáš HEJNÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN
Grimmel Štefan Šuráňová Pavlína -
CHLUP Filip KOLAŘÍKOVÁ Eliška TK FORTUNA ZLÍN
Kočař Dušan Družbíková Kristýna -
Křížka David Michlová Natálie -
LOS CHOVANEC Oliver TEPLÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
Mikeš Viktor Bilecová Gordon -
NOVÁK Petr HOLÍKOVÁ Vanesa TK FORTUNA ZLÍN
Sakin Štěpán Chudárková Gabriela -
SIKORA Daniel ŽYLKOVÁ Kateřina TK MARENDI
Václavek Lukáš Vavřičková Miriam -
HOBBY soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 16
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CIKRLE David BUREŠOVÁ Bára TK TŠ STARLET BRNO
FELCMAN Matyáš HEJNÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN
Grimmel Štefan Šuráňová Pavlína -
Cheryn Denis Nohavová Lucie -
CHLUP Filip KOLAŘÍKOVÁ Eliška TK FORTUNA ZLÍN
CHYTIL Adam NAVAROVÁ Klára KST NEXT ŠUMPERK
Kočař Dušan Družbíková Kristýna -
Křížka David Michlová Natálie -
LOS CHOVANEC Oliver TEPLÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
Mikeš Viktor Bilecová Gordon -
NOVÁK Petr HOLÍKOVÁ Vanesa TK FORTUNA ZLÍN
Sakin Štěpán Chudárková Gabriela -
SÁRA Ondřej HAŠKOVÁ Markéta TK MARENDI
SIKORA Daniel ŽYLKOVÁ Kateřina TK MARENDI
Václavek Lukáš Vavřičková Miriam -
HOBBY soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 21
BÁRTA Ladislav BÁRTOVÁ Eva Taneční klub Stabil
Binar Michal Sobieská Helena -
BURIAN Jan BUČKOVÁ Katrin TK TŠ STARLET BRNO
CAHA Luboš JEDLIČKOVÁ Lenka -
Hagara Matúš Hagarová Barbora TK Dovetan Diviaky nad Nitricou, Slovensko
HANULÍK Robin ČAŇOVÁ Jana TK FORTUNA ZLÍN
HNÁTEK Michal ŠVESTKOVA Michaela -
KOČÍ Otto LUPTÁKOVÁ Petra -
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
KRAJSKÝ Karel LIBÁNSKÁ Jiřina -
Krška Filip Alexej Martincová Jana -
KUBÍK Josef JURÁŇOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
LIBÁNSKÝ Oldřich BURSOVÁ Andrea -
Matějka Jaromír Matějková Martina -
ROZBOŘIL Oskar ELIÁŠOVÁ Daniela -
SLEZÁK Pavel SLEZÁKOVÁ Veronika -
ŠVESTKA Petr JANOUCHOVÁ Kateřina -
TESAŘ Jan ŠURKOVÁ Alice TK FORTUNA ZLÍN
TOMÁŠEK Jan Sovadinová Libuše -
VACULÍK Matěj KRČMÁŘOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
Vrba Dominik Kajšová Michaela -
HOBBY soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 24
BÍLÝ Tomáš MUSÁLKOVÁ Pavla LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Binar Michal Sobieská Helena -
BURIAN Jan BUČKOVÁ Katrin TK TŠ STARLET BRNO
CAHA Luboš JEDLIČKOVÁ Lenka -
Hagara Matúš Hagarová Barbora TK Dovetan Diviaky nad Nitricou, Slovensko
HÁJEK Tomáš CHVÁTALOVÁ Světlana TK CLASSIC při SVČ Hodonín
HANULÍK Robin ČAŇOVÁ Jana TK FORTUNA ZLÍN
KOČÍ Otto LUPTÁKOVÁ Petra -
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
KRAJSKÝ Karel LIBÁNSKÁ Jiřina -
Krška Filip Alexej Martincová Jana -
KUBÍK Josef JURÁŇOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
Lampa Jan Lampová Zuzana -
LIBÁNSKÝ Oldřich BURSOVÁ Andrea -
Matějka Jakub Škapová Lenka -
ROZBOŘIL Oskar ELIÁŠOVÁ Daniela -
SLEZÁK Pavel SLEZÁKOVÁ Veronika -
ŠVESTKA Petr JANOUCHOVÁ Kateřina -
TESAŘ Jan ŠURKOVÁ Alice TK FORTUNA ZLÍN
TOMÁŠEK Jan Sovadinová Libuše -
Trlica Lukáš Trlicová Michaela -
VACULÍK Matěj KRČMÁŘOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN
Vrba Dominik Kajšová Michaela -
Zukal Radek Tichá Helena -
HOBBY soutěž v kategorii Senioři-D-STT, přihlášeno párů: 8
BÁRTA Ladislav BÁRTOVÁ Eva Taneční klub Stabil
HLOŽEK Roman HLOŽKOVÁ Eva KST Swing Kroměříž
KOČÍ Otto LUPTÁKOVÁ Petra -
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
KRAJSKÝ Karel LIBÁNSKÁ Jiřina -
Matějka Jaromír Matějková Martina -
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight
VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight
HOBBY soutěž v kategorii Senioři-D-LAT, přihlášeno párů: 7
HLOŽEK Roman HLOŽKOVÁ Eva KST Swing Kroměříž
KOČÍ Otto LUPTÁKOVÁ Petra -
KOVÁČEK Svatomír POCHMANOVÁ Martina -
KRAJSKÝ Karel LIBÁNSKÁ Jiřina -
Lampa Jan Lampová Zuzana -
Matějka Jaromír Matějková Martina -
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight