Seznam přihlášených na soutěž

5.11.2017   O perníkové srdce - 25.ročník,   Pardubice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 2.11.2017 21:59:59
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 9
BUJÁREK Jan HROBSKÁ Stella TAK DANCE KROK z.s.
Drab Michał Andruszko Zofia Cordex Wałbrzych, POLAND
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie COOL DANCE
Mysiak Grzegorz Kłosowska Zuzanna PM, Lubin
Peleshkey Daniil Němcová Martina Nela TAK DANCE KROK, Česká republika
PIETRUCHA Gaweł DYNKIEWICZ SARA KARKONOSZE Jelenia Góra , Polska
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 12
BUJÁREK Jan HROBSKÁ Stella TAK DANCE KROK z.s.
Drab Michał Andruszko Zofia Cordex Wałbrzych, POLAND
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KLAPUCH Matěj BAKHTARY Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
Mysiak Grzegorz Kłosowska Zuzanna PM, Lubin
PEJSAR Tomáš ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PEZINSKÝ Adam SADÍLKOVÁ Beáta Taneční klub Vavruška
PIETRUCHA Gaweł DYNKIEWICZ SARA KARKONOSZE Jelenia Góra , Polska
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 8
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
JELÍNEK Vojtěch VESELÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
KLAPUCH Matěj BAKHTARY Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
PŘIBYL Filip NĚMCOVÁ Veronika COOL DANCE
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Żałko Szymon Kruszyńska Marta Cordex Wałbrzych, POLAND
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 6
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
JELÍNEK Vojtěch VESELÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie COOL DANCE
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
NĚMEČEK Jan VOJTÍŠKOVÁ Kristýna CTS PERFECT PARDUBICE
Żałko Szymon Kruszyńska Marta Cordex Wałbrzych, POLAND
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
Bełzak Marek Nowińska Maja Cordex Wałbrzych, POLAND
BLAŽEK Josef ROSŮLKOVÁ Nikola Taneční klub BONSTEP
Drab Michał Andruszko Zofia Cordex Wałbrzych, POLAND
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
NOVOTNÝ Martin KOUBKOVÁ Ivana TAK DANCE KROK z.s.
Peleshkey Daniil Němcová Martina Nela TAK DANCE KROK, Česká republika
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 15
Bełzak Marek Nowińska Maja Cordex Wałbrzych, POLAND
BLAŽEK Josef ROSŮLKOVÁ Nikola Taneční klub BONSTEP
Drab Michał Andruszko Zofia Cordex Wałbrzych, POLAND
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KLAPUCH Matěj BAKHTARY Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
NOVOTNÝ Martin KOUBKOVÁ Ivana TAK DANCE KROK z.s.
PAGÁČ Matěj MAZUROVÁ Emma DANCE STUDIO OSTRAVA
PEJSAR Tomáš ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PEZINSKÝ Adam SADÍLKOVÁ Beáta Taneční klub Vavruška
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 9
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
KLAPUCH Matěj BAKHTARY Barbora DANCE STUDIO OSTRAVA
KOLÁČNÝ František ČASTVAJOVÁ Daniela TAK DANCE KROK z.s.
PAGÁČ Matěj MAZUROVÁ Emma DANCE STUDIO OSTRAVA
PŘIBYL Filip NĚMCOVÁ Veronika COOL DANCE
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
WOJTAROWICZ Adam WIATR Emjlia KARKONOSZE Jelenia Góra , Polska
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 4
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
KOLÁČNÝ František ČASTVAJOVÁ Daniela TAK DANCE KROK z.s.
WOJTAROWICZ Adam WIATR Emjlia KARKONOSZE Jelenia Góra , Polska
ZIERIS Otakar SLANINÁKOVÁ Barbora CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 3
JANOŠEC Petr ČUBOVÁ Sabina TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
PŘIBYL Filip NĚMCOVÁ Veronika COOL DANCE
ŠUSTEK Jiří CALÁBKOVÁ Ivana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 19
BOHÁČ Oldřich BUJÁRKOVÁ Klára TAK DANCE KROK z.s.
FALTEJSEK Michal MÁLKOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
HELLINGER Jan NOUZOVSKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Filip TERČOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE
KUBA Ondřej JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana TK OREL TELNICE
ORLOV Stanislav SOBIEŇ Agnieszka STK PRAHA
POKORNÝ Václav BÍLKOVÁ Leontýna JISKRA RASPENAVA, z.s.
POLEDNO Martin ŠIMŮNKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
POSLUŠNÝ Jakub BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
SEIDL Jakub TOJNAROVÁ Markéta CTS PERFECT PARDUBICE
SEKVARD Robin BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
SCHNEIDER David PÁCALOVÁ Nikola TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
SCHÜTZ Jan NIŠČÁKOVÁ Adéla TK BESTA CHRUDIM
ŠINDELÁŘ Martin OBRŠÁLOVÁ Lucie CTS PERFECT PARDUBICE
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
ZEMEN Tomáš PEŠKOVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZLATNÍK Filip KMONÍČKOVÁ Petra CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 16
BOHÁČ Oldřich BUJÁRKOVÁ Klára TAK DANCE KROK z.s.
DLOUHÝ David ČERNEKOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza Ostrava 30
JIRÁSEK Martin POUROVÁ Markéta TAK DANCE KROK z.s.
NAUŠ Jaroslav JAROŠOVÁ Natálie TK KZMJ JIČÍN
POKORNÝ Václav BÍLKOVÁ Leontýna JISKRA RASPENAVA, z.s.
SEKVARD Robin BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
SCHNEIDER David PÁCALOVÁ Nikola TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
SCHOLZ Ondřej SCHOLZOVÁ Jana PAUL DANCE
SVOBODA Ondřej JUREČKOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE
ŠINDELÁŘ Martin OBRŠÁLOVÁ Lucie CTS PERFECT PARDUBICE
VÁLEK Lukáš HUBÁLKOVÁ Anna Taneční klub BONSTEP
VAŠÁTKO Martin CHMELÍKOVÁ Markéta Taneční klub BONSTEP
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
VODÁK Jan JUKLOVÁ Nikola Taneční klub BONSTEP
ZLATNÍK Filip KMONÍČKOVÁ Petra CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 12
DLOUHÝ David ČERNEKOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
KAVÁN Tadeáš BRTKOVÁ Klára TK KZMJ JIČÍN
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KLÍMA David HANUŠOVÁ Zlata TK LIFE PARDUBICE z.s.
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
MAKOVIČ Ivan DOLEŽÁNOVÁ Adriana CTS PERFECT PARDUBICE
NAUŠ Jaroslav JAROŠOVÁ Natálie TK KZMJ JIČÍN
NEKL Ondřej NEZVEDOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
POTŮČEK Ondřej SPILKOVÁ Anna TKG HLINSKO
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
ROČEŇ Pavel ŠUDOVÁ Iveta Taneční klub BONSTEP
ZHOUF Daniel VANÍČKOVÁ Simona Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 18
BURIAN Jan OŠKEROVÁ Eliška TK STARLET BRNO
DRÁBEK Antonín ŠVORCOVÁ Amálie TK KZMJ JIČÍN
GILAR Ondřej NOVÁKOVÁ Eva Fryčovice
HEČKO Michal VALJAŠKOVÁ Pavlína TK STARLET BRNO
HELLINGER Jan NOUZOVSKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
KAVÁN Tadeáš BRTKOVÁ Klára TK KZMJ JIČÍN
KUBA Ondřej KOLMAŠOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
NEKL Ondřej NEZVEDOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
POSLUŠNÝ Jakub BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
POTŮČEK Ondřej SPILKOVÁ Anna TKG HLINSKO
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
SCHÜTZ Jan NIŠČÁKOVÁ Adéla TK BESTA CHRUDIM
TAUSCHER Petr HÁLOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
VONDROUŠ Jakub TERČOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE
ZAPLETAL Karel KAVALOVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
ZEMEN Tomáš PEŠKOVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 4
DRÁBEK Antonín ŠVORCOVÁ Amálie TK KZMJ JIČÍN
METELKA Marek PARDUSOVÁ Sabina TK LIFE PARDUBICE z.s.
PÍRKO Jan HANSLOVÁ Eliška TK APEL HOLICE
TAUSCHER Petr HÁLOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 9
BAHENSKÝ Ondřej KOSOVÁ Lucie TK LIFE PARDUBICE z.s.
KMENT Radim SCHALLEROVÁ Anna Marie CTS PERFECT PARDUBICE
MAKOVIČ Ivan DOLEŽÁNOVÁ Adriana CTS PERFECT PARDUBICE
METELKA Marek PARDUSOVÁ Sabina TK LIFE PARDUBICE z.s.
NOVÁK Kryštof VEREŠOVÁ Nikola CTS PERFECT PARDUBICE
PÍRKO Jan HANSLOVÁ Eliška TK APEL HOLICE
POLEDNO Martin ŠIMŮNKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
ŠŤASTNÝ Josef VRÁTILOVÁ Karolína TK ASTRA PRAHA
VOJTĚŠEK Daniel TRUTNOVÁ Karolína TS MORAVA Mikulov