Seznam přihlášených na soutěž

29.1.2017   Mistrovství České republiky 2017 v tanečním sportu – standardní tance,   Hradec Králové

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 23.1.2017 23:59:59
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-I-STT, přihlášeno párů: 29
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
ČADÍLEK Adam FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
ČERVENÁK David STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
FELCMAN Matyáš HEJNÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel VALIŠOVÁ Natálie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HELMICH Viktor HOLÁ Helena TK DanceTime
HERMAN David SUSZKOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
HRUŠKA Štěpán VEJROSTOVÁ Jolana TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
JELÍNEK Vojtěch VESELÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
KOLAŘÍK Jan MARTINŮ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula Taneční škola Ivy Langerové
MAŠEK Štěpán HÖGEROVÁ Zuzana MZ Dance Team
MICHÁLEK Lukáš OSIČKOVÁ Hana Kst SILUETA PRAHA
NOVÁK Martin KASÁLKOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
OSWALD Šimon ŠKARDOVÁ Soňa TK MDK SOKOLOV, z.s.
PECHÁČEK Petr SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK HENZÉLY-SWING
PETRÁŠ Jan PETRÁŠOVÁ Veronika TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SCHMIEDKUNZ Petr SCHNEIDEROVÁ Tereza TK MDK SOKOLOV, z.s.
SKOKAN Vít LÁRYŠOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
SLEPIČKA Adam KLÁPOVÁ Jana TSK SALTA Benešov
SMĚTÁK Marek LÁTALOVÁ Valerie TK OLYMP OLOMOUC
SMOLUCHA Jakub ŠUBERTOVÁ Rebecca TK ASTRA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch JAVŮRKOVÁ Tereza TK ASTRA PRAHA
SOKOL Daniel MUŽNÁ Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
SOMMER Christian KLUZOVÁ Klaudia TK ELÁN TŘINEC z.s.
VEVERKA Dominik ZYMOVÁ Aneta TK OLYMP OLOMOUC
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-II-STT, přihlášeno párů: 42
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
BOLDIŠ Tomáš MACHAČNÁ Aneta MZ Dance Team
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
BROŽ Jindřich SAŇÁKOVÁ Nikola KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
BURANT Jan PLACHÁ Eliška MZ Dance Team
CIMR Tomáš NOVÁKOVÁ Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ČERNOHORSKÝ Patrik POMAHAČOVÁ Nela TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
DOBRUSKÝ Patrik NETOLICKÁ Michaela COOL DANCE
DOLEŽAL Radek KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FRIED Martin VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
FRYDRYCH Lukáš RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK KZMJ JIČÍN
HODNÝ Dominik WALDHAUSEROVÁ Nikola TŠ ATAK TÁBOR
HUCEK Martin BARANOVÁ Markéta STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
HUSLÍK David HOLÍKOVÁ Vanesa TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
CHLUP Filip EBRINGEROVÁ Sára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KAPITÁN Filip MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
KOČAŘ Dušan KONEČNÁ Ela iDance Studio, z.s.
KOLÁŘ Lukáš ZIKEŠOVÁ Emily Kst SILUETA PRAHA
KRÁLÍČEK Šimon KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KRÁTKÝ Martin ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
KVAPIL Tomáš MUSILOVÁ Ellen MZ Dance Team
LOS CHOVANEC Oliver KLENKOVÁ Jana iDance Studio, z.s.
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
MISTR Rudolf NAĎOVÁ Dominika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MUNZAR Tadeáš KLOUDOVÁ Julie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MUNZAR Tomáš MALÁ Nina Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
NOVÁK Petr HRNČIRÍKOVÁ Vendulka TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POKHYL Maxym JOVANDIČOVÁ Eva Taneční klub Vavruška
POLÁK Vojtěch BARTŮŠKOVÁ Lucie TSK SALTA Benešov
POREMSKI Petr HOMOLOVÁ Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
PROKŠA Nikolas PROKŠOVÁ Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PŘIKRYL František PAROBKOVÁ Samantha TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SLOVÁK Daniel LINHOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
STRAKA Filip NĚMČEKOVÁ Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
TOMÁNEK Jonáš RŮŽIČKOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VALA Tomáš ČIEFOVÁ Simona TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VENGRYNSKÝ Petr VONDŘEJCOVÁ Sára MZ Dance Team
VÍTEČEK Matyáš HOUŽVIČKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
VYBÍRAL Šimon SURMAŘOVÁ Veronika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Mládež-STT, přihlášeno párů: 23
BAKALA Adam VALOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
BLÍN Matěj BARTOŠOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
BROŽOVSKÝ Jan STEHNOVÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
BRÜCK Jakub RIEBAUEROVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FARKAŠOVSKÝ Samuel SUCHARDOVÁ Kateřina TK KZMJ JIČÍN
GAJDOŠ Viktor REZKOVÁ Julie MZ Dance Team
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JODL David FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team
KRÁTKÝ Daniel JANÁKOVÁ Klára TK CHVALETICE z.s.
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MAKOVEC Daniel LÁNOVÁ Lucie TK ASTRA PRAHA
METLICKÝ Jan HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
PETRY Sebastian WANGLE Audrey TAPOS LITOMĚŘICE
PLACHÝ Marek ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PLŠEK Jan LIŠKOVÁ Veronika TAPOS LITOMĚŘICE
PŘIKRYL Tomáš LOS CHOVANCOVÁ Sanela iDance Studio, z.s.
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
SVOBODA Matěj KOCMANOVÁ Sabina TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Matěj PETRIKEEVA Anastasia TK DanceTime
ŠÍR Vilém SLOUKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
TOMŠÍK Boleslav HORÁKOVÁ Eliška TK NIKÉ BRNO
VOJTĚŠEK Daniel TRUTNOVÁ Karolína TS MORAVA Mikulov
WEINHART Petr ROŽÁNKOVÁ Jana TK MDK SOKOLOV, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-21-STT, přihlášeno párů: 7
GAJDOŠ Viktor REZKOVÁ Julie MZ Dance Team
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
LIŠKA Petr BRIZGALOVÁ Žaneta Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PECHA Roman KOLDOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
PLEYER Štěpán FEIFEROVÁ Markéta TK SPARTA PRAHA
PLŠEK Jan LIŠKOVÁ Veronika TAPOS LITOMĚŘICE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Dospělí-STT, přihlášeno párů: 42
BABINEC Jan SEDMÁKOVÁ Zuzana TK OREL TELNICE
BAĎURA David BSONKOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
BAYERLE Petr ŠNAJDEROVÁ Barbora STK PRAHA
BENÝŠEK Martin NOVOTNÁ Eva MZ Dance Team
ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
DOSTÁL Štěpán NOVÁKOVÁ Michaela MZ Dance Team
DRHA Michal DRHOVÁ Klára TK OREL TELNICE
FÁBERA Tomáš SÁDKOVÁ Michaela TK MAESTRO
GAJDOŠ Viktor REZKOVÁ Julie MZ Dance Team
HOŘENÍ Luděk SKALICKÁ Silvie TK SPARTA PRAHA
HÝŽA Miroslav FEGLOVÁ Dominika TK OLYMP OLOMOUC
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna TK CHVALETICE z.s.
JANKŮ Jakub DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KOHOUT Jan KRAKOWKOVÁ Kateřina TK TŠ STARLET BRNO
KUPČÍK Petr OTÁHALOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
KUTÁLEK Matěj HRBÁČKOVÁ Eliška TK TŠ STARLET BRNO
LIŠKA Petr BRIZGALOVÁ Žaneta Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana COOL DANCE
ODSTRČIL David BOHAK Tara Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OLIVA Tomáš KRAMECOVÁ Andrea Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ONDRÁČEK Robin SKORKOVSKÁ Markéta Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
PECHA Roman KOLDOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
PIŇOS Ondřej STEPAKOVÁ Tereza Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PLEYER Štěpán FEIFEROVÁ Markéta TK SPARTA PRAHA
PŘIKRYL Tomáš LOS CHOVANCOVÁ Sanela iDance Studio, z.s.
RADA Tomáš BAREŠOVÁ Veronika DSP Kometa Vyškov
RICHTÁR Jakub PETRUŠKOVÁ Klára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
SIDORIN Vojtěch BEZPALCOVÁ Tereza STK PRAHA
SKALSKÝ René BUREŠOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
SKOPAL Jakub RECHOVÁ Zuzana Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SLIŠKA Ondřej SLIŠKOVÁ Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
STANKE Karel DRAHOVZALOVÁ Zuzana TK SPARTA PRAHA
STUPKA Radim JENDRULKOVÁ Tereza Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠTUMAR Martin KALINOVÁ Olga MZ Dance Team
TUREK Tomáš KALMUSOVÁ Lucie COOL DANCE
VIKA Martin VOJTÍKOVÁ Zdeňka Taneční škola Hes, o.s.
ZEMLYAKOV Oleg RIEDEROVÁ Iva TK MAESTRO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Profesionálové-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-I-STT, přihlášeno párů: 28
BÁRTA Ladislav BÁRTOVÁ Eva TK OREL TELNICE
BOTH Pavel KURÁŇOVÁ Mária COOL DANCE
BOTÍK Richard POKORNÁ Alice TK OREL TELNICE
CEKL Jaroslav CEKLOVÁ Dagmar KST QUICK OLOMOUC
FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela TK OREL TELNICE
HLOŽEK Roman HLOŽKOVÁ Eva KST Swing Kroměříž
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
JANDEJSEK Milan PAVLOVÁ Jana STK PRAHA
KALINA František ZMATLÍKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
KITLER Zdeněk KITLEROVÁ Petra Broumov 1
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
KOSTOV Bogdan MIYASHITA Megumi Kst SILUETA PRAHA
KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Hradec Králové 9
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
LIŠKA Jiří NAVRÁTILOVÁ PETROV Mirka TK SPARTA PRAHA
MÍKA Vladimír KUČEROVÁ Marie TK SPARTA PRAHA
PETŘÍK Martin DOLEŽELOVÁ Marie TK TŠ STARLET BRNO
POVOLNÝ Lukáš NOVÁKOVÁ Kateřina TK CHVALETICE z.s.
PŘIBYL Zdeněk PŘIBYLOVÁ Lenka Taneční klub Stabil
SEDLÁŘ Milan GROŠUPOVÁ Martina Taneční škola Hes, o.s.
SIDORIN Vojtěch BEZPALCOVÁ Tereza STK PRAHA
STANO Tibor STANO Lucie TŠ ATAK TÁBOR
STRŽANOVSKÝ Karel BIERNÁTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
ŠIMÁČEK Ivo BENDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
ŠTEC Marek ŠTECOVÁ Monika KST Swing Kroměříž
ŠTOLBA Jaromír ŠTOLBOVÁ Zuzana TANČÍRNA - KLADNO
VALÍČEK Jiří JANDOVÁ Veronika TK TŠ STARLET BRNO
VESELÝ Jiří VESELÁ Zdeňka TK OREL TELNICE
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-II-STT, přihlášeno párů: 16
FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela TK OREL TELNICE
HÁLA Lubor HÁLOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
JANDEJSEK Milan PAVLOVÁ Jana STK PRAHA
JELÍNEK Martin JELÍNKOVÁ Iveta TK DanceTime
KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Hradec Králové 9
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MOKŘÍŠ Jan MOKŘÍŠOVÁ Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
PEŘESTÝ Ladislav PEŘESTÁ Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PIPAL Radek PAZDEROVÁ Jana KST QUICK OLOMOUC
PLEYER Karel PLEYEROVÁ Radka TAPOS LITOMĚŘICE
POVOLNÝ Lukáš NOVÁKOVÁ Kateřina TK CHVALETICE z.s.
SKALICKÝ Václav SKALICKÁ Iva KAT ZBRASLAV
ŠTEC Marek ŠTECOVÁ Monika KST Swing Kroměříž
ŠTOLBA Jaromír ŠTOLBOVÁ Zuzana TANČÍRNA - KLADNO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-III-STT, přihlášeno párů: 13
CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
ČECH Jiří ČECHOVÁ Zina Taneční klub Stabil
GUTTEK Ladislav GUTTEKOVÁ Jana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
LERCH Jiří LERCHOVÁ Miriam Viničné Šumice
MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
MIKULKA Josef MIKULKOVÁ Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PLŠEK Jiří PLŠKOVÁ Jana TAPOS LITOMĚŘICE
PRÁGR Milan PRÁGROVÁ Ivana TANČÍRNA - KLADNO
PRKNA Luděk PRKNOVÁ Romana TS MORAVA Mikulov
STEHLÍK Josef STEHLÍKOVÁ Eva České Budějovice 1
VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-Senioři-IV-STT, přihlášeno párů: 3
CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.