Seznam přihlášených na soutěž

11.3.2017   Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2017,   Zlín

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 6.3.2017 23:59:59
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-I, přihlášeno párů: 32
ČADÍLEK Adam FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
ČERVENÁK David STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
FELCMAN Matyáš HEJNÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel VALIŠOVÁ Natálie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GAJDOŠ Ondřej PLESKOTOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
GROSSMANN Matyáš KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
HELMICH Viktor HOLÁ Helena TK DanceTime
HERMAN David SUSZKOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
HRUŠKA Štěpán VEJROSTOVÁ Jolana TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
JELÍNEK Vojtěch VESELÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
KOLÁK Albert PRŮŠOVÁ Alexandra KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
KOLÁŘÍK Petr RUMPÍKOVÁ Amálie TK ORION z.s.
KOPÁČEK Marek KOPECKÁ Laura MZ Dance Team
KRŮZA Adam SIGMUNDOVÁ Hana TK ORION z.s.
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula Taneční škola Ivy Langerové
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
MAŠEK Štěpán HÖGEROVÁ Zuzana MZ Dance Team
MICHÁLEK Lukáš OSIČKOVÁ Hana Kst SILUETA PRAHA
NEHYBA Matěj CHUDÁRKOVÁ Barbora TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Martin KASÁLKOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
OSWALD Šimon ŠKARDOVÁ Soňa TK MDK SOKOLOV, z.s.
PECHÁČEK Petr SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK HENZÉLY-SWING
PETRÁŠ Jan PETRÁŠOVÁ Veronika TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PŘIBYL Filip NĚMCOVÁ Veronika COOL DANCE
SLEPIČKA Adam KLÁPOVÁ Jana TSK SALTA Benešov
SMĚTÁK Marek LÁTALOVÁ Valerie TK OLYMP OLOMOUC
SOKOL Daniel MUŽNÁ Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
SOMMER Christian KLUZOVÁ Klaudia TK ELÁN TŘINEC z.s.
STRŽÍNEK Filip KNOTOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VEVERKA Dominik ZYMOVÁ Aneta TK OLYMP OLOMOUC
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Jun-II, přihlášeno párů: 41
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING
BOLDIŠ Tomáš MACHAČNÁ Aneta MZ Dance Team
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
BROŽ Jindřich SAŇÁKOVÁ Nikola KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
BURANT Jan PLACHÁ Eliška MZ Dance Team
CIMR Tomáš NOVÁKOVÁ Veronika TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ČERNOHORSKÝ Patrik POMAHAČOVÁ Nela TK ÚAMK SPORT AGENCY PRAHA
DOBRUSKÝ Patrik NETOLICKÁ Michaela COOL DANCE
DOLEŽAL Radek KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FRIED Martin VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
FRYDRYCH Lukáš RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK KZMJ JIČÍN
HODNÝ Dominik WALDHAUSEROVÁ Nikola TŠ ATAK TÁBOR
HUSLÍK David HOLÍKOVÁ Vanesa TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
CHLUP Filip EBRINGEROVÁ Sára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JUHÁS Ladislav BOBKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KAPITÁN Filip MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
KOČAŘ Dušan KONEČNÁ Ela iDance Studio, z.s.
KOLÁŘ Lukáš ZIKEŠOVÁ Emily Kst SILUETA PRAHA
KRÁLÍČEK Šimon KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KRÁTKÝ Martin ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
KVAPIL Tomáš MUSILOVÁ Ellen MZ Dance Team
LOS CHOVANEC Oliver KLENKOVÁ Jana iDance Studio, z.s.
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
MISTR Rudolf NAĎOVÁ Dominika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MUNZAR Tadeáš KLOUDOVÁ Julie Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
MUNZAR Tomáš MALÁ Nina Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
NOVÁK Petr HRNČIRÍKOVÁ Vendulka TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana COOL DANCE
POKHYL Maxym JOVANDIČOVÁ Eva Taneční klub Vavruška
POREMSKI Petr HOMOLOVÁ Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
PRISIAZHNY Dmitry FOLCOVÁ Nicole COOL DANCE
PROKŠA Nikolas PROKŠOVÁ Emma TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SLOVÁK Daniel LINHOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
STRAKA Filip NĚMČEKOVÁ Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
TOMÁNEK Jonáš RŮŽIČKOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VALA Tomáš ČIEFOVÁ Simona TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VENGRYNSKÝ Petr VONDŘEJCOVÁ Sára MZ Dance Team
ZAORÁLEK Jakub SYREK Gabriela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Mládež, přihlášeno párů: 17
ADAMEC Matyáš OTÁHALOVÁ Natálie MZ Dance Team
BROŽOVSKÝ Jan STEHNOVÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
BRÜCK Jakub RIEBAUEROVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GAJDOŠ Viktor REZKOVÁ Julie MZ Dance Team
CHMEL Filip FILOUNKOVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JODL David FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team
KUMMER Michal ŘEHÁKOVÁ Petra TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
METLICKÝ Jan HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
PLACHÝ Marek ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
RECH Jakub PAŽOUTOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
STŘÍTESKÝ Vojtěch KOSMÁKOVÁ Šárka COOL DANCE
SVOBODA Matěj PETRIKEEVA Anastasia TK DanceTime
SVOBODA Matěj KOCMANOVÁ Sabina TK SPARTA PRAHA
ŠÍR Vilém SLOUKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
TOMŠÍK Boleslav HORÁKOVÁ Eliška TK NIKÉ BRNO
Mistrovství ČR v kategorii MČR-21-10T, přihlášeno párů: 8
ADAMEC Matyáš OTÁHALOVÁ Natálie MZ Dance Team
GAJDOŠ Viktor REZKOVÁ Julie MZ Dance Team
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
METLICKÝ Jan HRUBÁ Veronika MZ Dance Team
PECHA Roman KOLDOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
PLEYER Štěpán FEIFEROVÁ Markéta TK SPARTA PRAHA
ŠÍR Vilém SLOUKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
VLACH Karel ŠLECHTOVÁ Klára iDance Studio, z.s.
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Dospělí, přihlášeno párů: 23
BABINEC Jan SEDMÁKOVÁ Zuzana TK OREL TELNICE
BAĎURA David BSONKOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
DOSTÁL Štěpán NOVÁKOVÁ Michaela MZ Dance Team
JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna TK CHVALETICE z.s.
JANKŮ Jakub DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
KECSKEMÉTI Daniel FELLINGHAUEROVÁ Barbora MZ Dance Team
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KOZUB Michal BOGACZOVÁ Tereza TK MARENDI
LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela COOL DANCE
MUSAL Jan KUKUČOVÁ Jana COOL DANCE
ODSTRČIL David BOHAK Tara Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ONDRÁČEK Robin SKORKOVSKÁ Markéta Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
PECHA Roman KOLDOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
PLEYER Štěpán FEIFEROVÁ Markéta TK SPARTA PRAHA
RADA Tomáš BAREŠOVÁ Veronika DSP Kometa Vyškov
RICHTÁR Jakub PETRUŠKOVÁ Klára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
SLIŠKA Ondřej SLIŠKOVÁ Daniela STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
STUPKA Radim JENDRULKOVÁ Tereza Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VLACH Karel ŠLECHTOVÁ Klára iDance Studio, z.s.
ZÁRYBNICKÝ Jakub CUPALOVÁ Nicol TK OLYMP OLOMOUC
Mistrovství ČR v kategorii MČR-10T-Senioři, přihlášeno párů: 7
FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela TK OREL TELNICE
LIŠKA Jiří NAVRÁTILOVÁ PETROV Mirka TK SPARTA PRAHA
MOKŘÍŠ Jan MOKŘÍŠOVÁ Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
POVOLNÝ Lukáš NOVÁKOVÁ Kateřina TK CHVALETICE z.s.
STANO Tibor STANO Lucie TŠ ATAK TÁBOR
VARNUŠKA Michal VARNUŠKOVÁ Jana KOLOSEUM DANCE TEAM PLZEŇ
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina TK TŠ STARLET BRNO