Seznam přihlášených na soutěž

21.10.2018   O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS),   Praha

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 18.10.2018 21:59:59
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 8
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota FUEGO ŘÍČANY
DOLEŽAL Adam LONA Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
PALIČKA Vladimír KURZHOS Karina Taneční klub Vavruška
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
SOVA Artem JAŠKOVÁ Anežka Taneční škola Ivy Langerové
ŠEĎA Filip HONSOVÁ Johana KAT ZBRASLAV
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 12
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota FUEGO ŘÍČANY
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
PAVEL Samuel HOLZKNECHTOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
PÖNDL Patrik MORKUSOVÁ Michaela TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
SOVA Artem JAŠKOVÁ Anežka Taneční škola Ivy Langerové
ŠEĎA Filip HONSOVÁ Johana KAT ZBRASLAV
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Taneční klub AMICIA DANCE Praha
VALACH Jakub HENDRYCHOVÁ Sára TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 13
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota FUEGO ŘÍČANY
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
DOLEŽAL Adam LONA Laura Michelle TK SPARTA PRAHA
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
PALIČKA Vladimír KURZHOS Karina Taneční klub Vavruška
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
SOVA Artem JAŠKOVÁ Anežka Taneční škola Ivy Langerové
ŠEĎA Filip HONSOVÁ Johana KAT ZBRASLAV
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Taneční klub AMICIA DANCE Praha
VALACH Jakub HENDRYCHOVÁ Sára TK MAESTRO
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-STT, přihlášeno párů: 12
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
DVOŘÁK Felix Kryštof MOLOSAGOVA Daria TK ASTRA PRAHA
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MIKEŠTÍK Martin VOLEŠOVÁ Ema TK SPORT AGENCY PRAHA
PAVEL Samuel HOLZKNECHTOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
PÖNDL Patrik MORKUSOVÁ Michaela TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI, z.s.
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Taneční klub AMICIA DANCE Praha
VANĚK Tomáš PILCHOVÁ Eliška TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-E-LAT, přihlášeno párů: 12
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
DVOŘÁK Felix Kryštof MOLOSAGOVA Daria TK ASTRA PRAHA
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KUKUCZKA Adam HONSOVÁ Barbora KAT ZBRASLAV
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MIKEŠTÍK Martin VOLEŠOVÁ Ema TK SPORT AGENCY PRAHA
SKRBEK Jáchym KNOBLOCHOVÁ Anna TK KOŠKOVI, z.s.
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Taneční klub AMICIA DANCE Praha
VANĚK Tomáš PILCHOVÁ Eliška TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 15
COUF František JIRÁNKOVÁ Zuzana TK SPARTA PRAHA
FLORA Martin KRÁTKÁ Magdaléna Infinity Dance Team
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
IMRAMOVSKÝ Oliver MAREŠKOVÁ Viktorie KAT ZBRASLAV
JÍNA Filip BERANOVÁ Helena TAK DANCE KROK z.s.
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
KRIVOŠEJ Jan ŠINDELÁŘOVÁ Alice STK PRAHA
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
RYCHTA Tomáš KAŇÁKOVÁ Valentýna FUEGO ŘÍČANY
SMYRNOV Oleksii FIALOVÁ Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
SVIDENSKÝ Matěj KOŽELUHOVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
TOMEŠ Michal TOMASOVÁ Lucie TK MAESTRO
VODŇANSKÝ Filip BARTOŠOVÁ Natálie Taneční klub Vavruška
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 15
ANDĚL Jiří BLAŽKOVÁ Lucie TK ASTRA PRAHA
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
IMRAMOVSKÝ Oliver MAREŠKOVÁ Viktorie KAT ZBRASLAV
JÍNA Filip BERANOVÁ Helena TAK DANCE KROK z.s.
MUK Filip PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
PLZENSKÝ Adam HÁLOVÁ Barbora FUEGO ŘÍČANY
PROFOTA Jakub MÜLLEROVÁ Tereza FUEGO ŘÍČANY
RAUŠ Jáchym PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
REZEK Ondřej VRŠANSKÁ Viktorie CTS PERFECT PARDUBICE
RÝPAR Ladislav ORLITOVÁ Tereza Taneční klub FOKUS
SMYRNOV Oleksii FIALOVÁ Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
SVIDENSKÝ Matěj KOŽELUHOVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 9
ČINČURA Filip PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
KRAJSKÝ Šimon Samuel PALIČKOVÁ Alexandra Taneční klub AMICIA DANCE Praha
KUKUCZKA Adam HONSOVÁ Barbora KAT ZBRASLAV
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK SPORT AGENCY PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SÝKORA Kryštof KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 10
ČINČURA Filip PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
KRAJSKÝ Šimon Samuel PALIČKOVÁ Alexandra Taneční klub AMICIA DANCE Praha
NGUYEN Manh Truong An CHADZIVASILIS Natalie TK ASTRA PRAHA
PAVEL Samuel HOLZKNECHTOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
PEZINSKÝ Adam SADÍLKOVÁ Beáta Taneční klub Vavruška
PÖNDL Patrik MORKUSOVÁ Michaela TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
SLATINKA Daniel ZEMANCOVÁ Patricie TK ADMIRA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SÝKORA Kryštof KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 11
HÁJEK Jakub ŠKULINOVÁ Aneta TK FIALKA - MKS SUŠICE
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Taneční škola Ivy Langerové
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SLATINKA Daniel ZEMANCOVÁ Patricie TK ADMIRA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 12
HÁJEK Jakub ŠKULINOVÁ Aneta TK FIALKA - MKS SUŠICE
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Taneční škola Ivy Langerové
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK JARKY CALÁBKOVÉ OSTRAVA
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK SPORT AGENCY PRAHA
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 6
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla TK SPORT AGENCY PRAHA
HUCEK Martin KAMYSHEVA Anna TAPOS LITOMĚŘICE
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna TSK SALTA Benešov
STEJSKAL Jaromír SRDÍNKOVÁ Kristina Altadance Sport
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 9
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla TK SPORT AGENCY PRAHA
HUCEK Martin KAMYSHEVA Anna TAPOS LITOMĚŘICE
KOČAŘ Dušan RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna TSK SALTA Benešov
STEJSKAL Jaromír SRDÍNKOVÁ Kristina Altadance Sport
ŠAFÁŘ Ondřej JUNGWIRTHOVÁ Tereza BOHEMIA DANCE CLUB
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 13
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
HRDINKA Tomáš JANDEROVÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
HRONEK Vojtěch ĎURČOVÁ Tereza IMA dance z.s.
KLÁŠTERKA Jan ZINTLOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
MIXA Jakub TUČKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
MUSIL František BLAŽKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PAVOUČEK Dominik KOLROSOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
RAUŠ Jáchym PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
SANDR Ota JEDLIČKOVÁ Michaela STK PRAHA
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
VALÍČEK Viktor KULÍŠKOVÁ Renata Brno - Nový Lískovec
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 18
BROŽ Petr PAZDERKOVÁ Ester Havlíčkův Brod 1
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRONEK Vojtěch ĎURČOVÁ Tereza IMA dance z.s.
JASKOVIČ Adam KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JIRMÁŘ Vojtěch KUČEROVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
KOUDELKA Martin PELTANOVÁ Marie FUEGO ŘÍČANY
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
MATERNA Tomáš VOTAVOVÁ Sylvie STK PRAHA
MIXA Jakub TUČKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
SANDR Ota JURISOVÁ Elena STK PRAHA
VAŠÁTKO Martin CHMELÍKOVÁ Markéta Taneční klub BONSTEP
VODŇANSKÝ Filip BARTOŠOVÁ Natálie Taneční klub Vavruška
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
ŽALOUDEK Luboš KOVAČKOVÁ Klára TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 12
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
JIRÁSEK Martin MESTEKOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
JIRMÁŘ Vojtěch KUČEROVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
KOVAČIČ Michal BŘEZINOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PLUHÁČEK Tomáš DREKSLEROVÁ Andrea Taneční škola Hes, o.s.
TLUSTÝ Petr KOVÁČIKOVÁ Jolana FUEGO ŘÍČANY
VÁŇA Zdeněk SLÁMOVÁ Michaela TK MAESTRO
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
ŽALOUDEK Luboš KOVAČKOVÁ Klára TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 13
COUFAL Vojtěch BOCHENSKÁ Monika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HRUBÝ Jakub NOVÁKOVÁ Markéta Taneční klub FOKUS
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KUTHAN Martin VIKOVÁ Klára STK PRAHA
MAREŠ Jaroslav CIHLÁŘOVÁ Anna TK MAESTRO
MUK David VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
MUSIL František BLAŽKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
TOMSA Matěj LENDVAIOVÁ Kateřina BOHEMIA DANCE CLUB
VÁLEK Lukáš SMEJKALOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
VYHŇÁK Antonín BRANDEJSOVÁ Jana KAT ZBRASLAV
ŽÍDEK Jan ŽÍDKOVÁ Gabriela TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 10
BUBENÍČEK Martin SAILEROVÁ Veronika FÉNIX LOUNY
DRAHÝ Cyril KLAPKOVÁ Aneta Taneční škola Hes, o.s.
KOLDA Michal RŮŽIČKOVÁ Kateřina KAT ZBRASLAV
KUPKA Richard MALÁ Lucie CTS PERFECT PARDUBICE
MUNZAR Tadeáš SVATOŇOVÁ Nela MZ Dance Team
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovenská republika
Polcyn Askaniusz Gonera Julia PM Lubin, Lubin
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
VYDRA Michael BARANOVÁ Marie TAPOS LITOMĚŘICE
ŽÍDEK Jan ŽÍDKOVÁ Gabriela TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 12
ČERVENKA Marek GÜTTLER Vanessa TK SPARTA PRAHA
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
KRIVOŠEJ Jan RŮŽIČKOVÁ Lucie STK PRAHA
MUNZAR Tadeáš SVATOŇOVÁ Nela MZ Dance Team
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovenská republika
PITRA Zbyněk DONÁTOVÁ Kamila FUEGO ŘÍČANY
PLŠIČÍK Matěj LUMANDE Jacqueline CTS PERFECT PARDUBICE
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
VLADARZ Tom SASKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
WERTHAIM Jan KONSZKÁ Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-D-STT, přihlášeno párů: 7
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
MÜLLER Jakub MÜLLEROVÁ Jana Olomouc 9
Nosal  Miroslav Nosalova Eva Dance Attack Lucenec , Slovakia
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
ZINTL Michael ZINTLOVÁ Marika Taneční škola Hes, o.s.
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
DOUDA Petr BÍLÁ Petra Altadance Sport
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
PUČ Lukáš KUČOVÁ Věra TANEČNÍ ASOCIACE
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Senioři-I-C-LAT, přihlášeno párů: 7
DOUDA Petr BÍLÁ Petra Altadance Sport
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
LESÁK Stanislav LESÁKOVÁ Alžběta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MAREK Milan DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
MAREK Václav MARKOVÁ Blanka BENE DANCE ART TEAM
Nosal  Miroslav Nosalova Eva Dance Attack Lucenec , Slovakia
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-SYNC, přihlášeno párů: 6
BREJCHOVÁ Jana LUKANDER Victoria KAT ZBRASLAV
HARTIGOVÁ Anna Marie RYCHTROVÁ Anna PAUL DANCE
HERALOVÁ Karolína KRATOCHVÍLOVÁ Natálie Taneční škola Ivy Langerové
HORNÁ Kateřina MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
KOUBOVÁ Karolína VOSPÁLKOVÁ Karolína STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
OUŘEDNÍČKOVÁ Adéla MALÁČKOVÁ Nela KAT ZBRASLAV