Seznam přihlášených na soutěž

1.4.2018   O perníkovou pantofli - 51.ročník,   Pardubice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 29.3.2018 21:59:59
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 12
AUDRLICKÝ Václav ŠVEJDOVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
FRÝBA David JEŘÁBKOVÁ Jana TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
HAVLÍČEK Adam ŠTANDEROVÁ Nela CTS PERFECT PARDUBICE
JURÁK Jakub STEPKOVÁ Miriam Eliška Dance club Čadca, Slovensko
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
REZEK Ondřej VRŠANSKÁ Viktorie CTS PERFECT PARDUBICE
SULZER Michal PINTNEROVÁ Markéta České Budějovice 5
ŠTAINER Josef ŠTAINEROVÁ Kateřina TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ZEMAN Zdeněk RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
ŽOUŽELA Tomáš CHURAVÁ Dominika KST NEXT ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 18
AUDRLICKÝ Václav ŠVEJDOVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
COUFAL Vojtěch BOCHENSKÁ Monika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FRÝBA David JEŘÁBKOVÁ Jana TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
HAVLÍČEK Adam ŠTANDEROVÁ Nela CTS PERFECT PARDUBICE
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
JASKOVIČ Adam KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JURÁK Jakub STEPKOVÁ Miriam Eliška Dance club Čadca, Slovensko
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
MEISNER Dominik FAJFROVÁ Adéla BENE DANCE ART TEAM
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
REZEK Ondřej VRŠANSKÁ Viktorie CTS PERFECT PARDUBICE
RÝPAR Ladislav ORLITOVÁ Tereza Taneční klub FOKUS
SKOŘEPA Jan ČERNÁ Nikola TS Ridendo
SULZER Michal PINTNEROVÁ Markéta České Budějovice 5
ŠTAINER Josef ŠTAINEROVÁ Kateřina TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ZEMAN Zdeněk RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
ZYM Petr KREJČÍ Magdaléna LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
ŽOUŽELA Tomáš CHURAVÁ Dominika KST NEXT ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 5
DUŠEK Jan DOBRUSKÁ Silvie CTS PERFECT PARDUBICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
POKORNÝ Václav ŽIŽLAVSKÁ Veronika Tanec Kladno
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 6
DUŠEK Jan DOBRUSKÁ Silvie CTS PERFECT PARDUBICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
PAVEL Samuel HOLZKNECHTOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
POKORNÝ Václav ŽIŽLAVSKÁ Veronika Tanec Kladno
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
KLEČÁK Michal LACINOVÁ Rozálie TK MARENDI
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie COOL DANCE
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 10
BLAŽEK Josef VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
Byczek Oliwier Homenda Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
DUŠEK Jan DOBRUSKÁ Silvie CTS PERFECT PARDUBICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAŠEK Michal ŠULCOVÁ Klára TAK DANCE KROK z.s.
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 11
BALÁN Martin TUČKOVÁ Karolína BENE DANCE ART TEAM
BLAŽEK Josef VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
Byczek Oliwier Homenda Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
DUŠEK Jan DOBRUSKÁ Silvie CTS PERFECT PARDUBICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PAVEL Samuel HOLZKNECHTOVÁ Kateřina TAK DANCE KROK z.s.
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
ZEDKA Filip KUBEJOVÁ Kristýna Taneční klub BONSTEP
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 10
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
KRAJČA Kryštof FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
LANDGRÁF Lukáš DOSCHKOVÁ Gabriela TK Dance Direction
MINAŘÍK Richard MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PŘIBYL Filip KOPECKÁ Laura COOL DANCE
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VANĚK Petr SADOVÁ Andrea Broumov 1
ZIMMERMANN Matěj STRNADOVÁ Andrea České Budějovice 5
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 10
DONÁT Matěj KITLEROVÁ Petra TAK DANCE KROK z.s.
JAŠEK Michal ŠULCOVÁ Klára TAK DANCE KROK z.s.
KLEČÁK Michal LACINOVÁ Rozálie TK MARENDI
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
KRAJČA Kryštof FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
KUDLÁČEK Kristián CRHONKOVÁ Vendula LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
LANDGRÁF Lukáš DOSCHKOVÁ Gabriela TK Dance Direction
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ZIMMERMANN Matěj STRNADOVÁ Andrea České Budějovice 5
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 3
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla TK SPORT AGENCY PRAHA
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 2
BORTLÍK Adam DOLEŽALOVÁ Adéla TK SPORT AGENCY PRAHA
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 18
ČEHOVSKÝ Filip ZATLOUKALOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
HELLINGER Jan NOUZOVSKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KANTOR Tomáš ČEČKOVÁ Michaela CTS PERFECT PARDUBICE
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KUČERA Tomáš LÍVOVÁ Karolína Taneční klub BONSTEP
MATOUŠEK Oldřich HALBRŠTÁTOVÁ Lenka TK SPARTA PRAHA
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MUSIL František BLAŽKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PLŠIČÍK Matěj LUMANDE Jacqueline CTS PERFECT PARDUBICE
POLEDNO Martin ŠIMŮNKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
POSLUŠNÝ Jakub BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
TRÁVNÍČEK Jan TRÁVNÍČKOVÁ Martina TK BESTA CHRUDIM
VESELÝ Jan KLAUSOVÁ Kamila Taneční klub BONSTEP
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
ZEMEN Tomáš PEŠKOVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 13
ČEHOVSKÝ Filip ZATLOUKALOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
DLOUHÝ David ČERNEKOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRUBÝ Jakub NOVÁKOVÁ Markéta Taneční klub FOKUS
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KANTOR Tomáš ČEČKOVÁ Michaela CTS PERFECT PARDUBICE
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KUČERA Tomáš LÍVOVÁ Karolína Taneční klub BONSTEP
NAUŠ Jaroslav JAROŠOVÁ Natálie TK KZMJ JIČÍN
VÁLEK Lukáš SMEJKALOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 16
BOHDÁLEK Tomáš KŘÍŽOVÁ Veronika STARLET BRNO TK OREL TELNICE
DLOUHÝ David ČERNEKOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
KADIČ Adam BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
KLÍMA David HANUŠOVÁ Zlata TK LIFE PARDUBICE z.s.
KOČÍ Michal ČABLÍKOVÁ Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
MACHÁČEK Vítězslav LUSKOVÁ Bianka Liberec
MAKOVIČ Ivan DOLEŽÁNOVÁ Adriana CTS PERFECT PARDUBICE
MIKYSKA Jan BAUMOVÁ Barbora KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
NAUŠ Jaroslav JAROŠOVÁ Natálie TK KZMJ JIČÍN
ORLOV Stanislav ZIGANSHINA Diana STK PRAHA
POTŮČEK Ondřej SPILKOVÁ Anna TKG HLINSKO
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
ZHOUF Daniel VANÍČKOVÁ Simona Taneční klub BONSTEP
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla TK BESTA CHRUDIM
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 20
HELLINGER Jan NOUZOVSKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza Ostrava 30
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha
KOČÍ Michal ČABLÍKOVÁ Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
KUBEČEK Martin TICHÁČKOVÁ Michaela TAK DANCE KROK z.s.
KUTHAN Martin VIKOVÁ Klára STK PRAHA
MACHÁČEK Vítězslav LUSKOVÁ Bianka Liberec
MIKYSKA Jan BAUMOVÁ Barbora KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
MUSIL František BLAŽKOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PIESCHE Filip HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
POSLUŠNÝ Jakub BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
POTŮČEK Ondřej SPILKOVÁ Anna TKG HLINSKO
PROUZA Josef HOFFMANNOVÁ Nela TAK DANCE KROK z.s.
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
VESELÝ Jan KLAUSOVÁ Kamila Taneční klub BONSTEP
VONDROUŠ Jakub TERČOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE
ZAPLETAL Karel KAVALOVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
ZEMEN Tomáš PEŠKOVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla TK BESTA CHRUDIM
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 8
DRÁBEK Antonín ŠVORCOVÁ Amálie TK KZMJ JIČÍN
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Kst SILUETA PRAHA
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PIESCHE Filip HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport
PÍRKO Jan HANSLOVÁ Eliška TK APEL HOLICE
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŘEZNÍK Vít SAŇÁKOVÁ Nikola KST NEXT ŠUMPERK
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 10
KLÍMA David RYBOVÁ Lucie TK LIFE PARDUBICE z.s.
KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Kst SILUETA PRAHA
KOUT Adam RICHTEROVÁ Markéta CTS PERFECT PARDUBICE
KUBÁT Václav TRÜBENEKROVÁ Anna Taneční škola Hes, o.s.
MAKOVIČ Ivan DOLEŽÁNOVÁ Adriana CTS PERFECT PARDUBICE
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PÍRKO Jan HANSLOVÁ Eliška TK APEL HOLICE
PLŠIČÍK Matěj LUMANDE Jacqueline CTS PERFECT PARDUBICE
ŘEZNÍK Vít SAŇÁKOVÁ Nikola KST NEXT ŠUMPERK
SVÍTIL Jan SOKOLOVÁ Alžběta KST QUICK OLOMOUC