Seznam přihlášených na soutěž

12.1.2019   O CUKROVOU ČÍŠI 2019,   Kroměříž

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Zahraniční páry jsou označeny červeným písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 10.1.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 227
Fyzický počet párů: 112
Postupová soutěž v kategorii Děti-I-E-KOMBI, přihlášeno párů: 4
KOTAS Dominik MRÁZOVÁ Vendula TK NIKÉ BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PROCHÁZKA Petr CHYTILOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-E-KOMBI, přihlášeno párů: 18
BATÍK Adam BACHÁNKOVÁ Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MEREĎA Filip KAŇOVSKÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK David SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PROCHÁZKA Petr CHYTILOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEMAN Filip MILÁKOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-STT, přihlášeno párů: 10
ADÁMEK Petr MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BATÍK Adam BACHÁNKOVÁ Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BENEŠ Richard NAVRÁTILOVÁ Nela TK NIKÉ BRNO
BRYCHTA Vojtěch MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
GATNAR Hynek KLÍMKOVÁ Karolína Taneční a sportovní klub Opava
Hradský Radoslav Katreniaková Paulína Tanečné Centrum Eleganza Bratislava, Slovensko
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK David SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Marian SOUKUPOVÁ Markéta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-E-LAT, přihlášeno párů: 15
ADÁMEK Petr MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BATÍK Adam BACHÁNKOVÁ Elen TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BENEŠ Richard NAVRÁTILOVÁ Nela TK NIKÉ BRNO
BRYCH Jan LIPOWSKÁ Samantha TK MARENDI
BRYCHTA Vojtěch MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
Hradský Radoslav Katreniaková Paulína Tanečné Centrum Eleganza Bratislava, Slovensko
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK David SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Marian SOUKUPOVÁ Markéta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEMAN Filip MILÁKOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-STT, přihlášeno párů: 5
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Postupová soutěž v kategorii Děti-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 10
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLORIAN Jáchym SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
HALFAR Petr STRAUBOVÁ Justína KST KD HLUČÍN
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZLÁMAL Milan KOLMANOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 8
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLORIAN Jáchym SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
GATNAR Hynek KLÍMKOVÁ Karolína Taneční a sportovní klub Opava
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
HALFAR Petr STRAUBOVÁ Justína KST KD HLUČÍN
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 6
Dufranc Oliver Shabatko Yeva TK UNI-DANCE Bratislava, Slovakia
HRABOVSKÝ Michal DOSTÁLOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 9
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Dufranc Oliver Shabatko Yeva TK UNI-DANCE Bratislava, Slovakia
HRABOVSKÝ Michal DOSTÁLOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KAPITÁN Dominik KRYŠTOFOVÁ Lucie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KOPP Ondřej KUCHAŘOVÁ Eliška TK HENZÉLY-SWING
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 9
FLORIAN Jáchym SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
HALFAR Petr STRAUBOVÁ Justína KST KD HLUČÍN
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KRÁL Vít BLECHOVÁ Liliana KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 13
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK MARENDI
GATNAR Hynek KLÍMKOVÁ Karolína Taneční a sportovní klub Opava
HALFAR Petr STRAUBOVÁ Justína KST KD HLUČÍN
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KRÁL Vít BLECHOVÁ Liliana KST NEXT ŠUMPERK
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠEVČÍK Petr ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 11
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Sabo Richard Budova Jana Lafranconi Bratislava, Slovensko
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ZADUBAN Lukáš LESÁKOVÁ Veronika STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 11
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FAUL David KIRNIGOVÁ Lucie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KAPITÁN Dominik KRYŠTOFOVÁ Lucie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
Sabo Richard Budova Jana Lafranconi Bratislava, Slovensko
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
ULVR Štěpán KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 6
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
KAPITÁN Dominik KRYŠTOFOVÁ Lucie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 7
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
KUDLÁČ Matěj GRÉGROVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SKULINA Stanislav KLUZOVÁ Klára TK MARENDI
WALEK Filip BALÁŽOVÁ Beáta Charlotte TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 9
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
Drábek Marek Staroňová Tereza TK Dansovia, Bratislava, Slovensko
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Olša Karol Hradská Lucia KST PETAN Pezinok, Slovensko
PAGÁČ Matěj MAZUROVÁ Emma DANCE STUDIO OSTRAVA
VYMAZAL Jaroslav BAUMOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 14
COUFAL Vojtěch BOCHENSKÁ Monika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Drábek Marek Staroňová Tereza TK Dansovia, Bratislava, Slovensko
Dyrda Grzegorz Gatner Natalia Szkoła Tańca Astra , Polska
HRUBÝ Jakub NOVÁKOVÁ Markéta Taneční klub FOKUS
Kuruc Samuel Pšenáková Sheila TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
MINAŘÍK Vít SLEZÁKOVÁ Petra A-KLUB HRANICE
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
Olša Karol Hradská Lucia KST PETAN Pezinok, Slovensko
PAGÁČ Matěj MAZUROVÁ Emma DANCE STUDIO OSTRAVA
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
VYMAZAL Jaroslav BAUMOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 15
BURIAN Jan KONEČNÁ Anna Infinity Dance Team
HLAWICZKA Martin ŠKŇOUŘIL Joanna TK MARENDI
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Kmeťka Samuel Dobšovičová Sara KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
KOPP Josef WAGNEROVÁ Pavla KST QUICK OLOMOUC
Kuruc Samuel Pšenáková Sheila TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PETEČEL Alexej ŠTĚPÁNKOVÁ Monika DANZA BRNO
Poliak Jakub Murková Nella KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Rumi Imrich Bachoríková Katarína TK Welcome TRNAVA, Slovensko
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
STRAKA Filip NĚMČEKOVÁ Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VALA Tomáš MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 14
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HORŇÁK Dominik KOUDELOVÁ Monika TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Kmeťka Samuel Dobšovičová Sara KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
PETEČEL Alexej ŠTĚPÁNKOVÁ Monika DANZA BRNO
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
Poliak Jakub Murková Nella KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Rumi Imrich Bachoríková Katarína TK Welcome TRNAVA, Slovensko
STRAKA Filip NĚMČEKOVÁ Kristýna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SZNAPKA Henryk TOMAN Daria TK MARENDI
ŠUSTEK Michal PITRUNOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VALA Tomáš MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VOJTĚŠEK Daniel TRUTNOVÁ Karolína Infinity Dance Team
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-I-KOMB, přihlášeno párů: 5
KOTAS Dominik MRÁZOVÁ Vendula TK NIKÉ BRNO
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PROCHÁZKA Petr CHYTILOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Děti-II-KOMB, přihlášeno párů: 11
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK David SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PROCHÁZKA Petr CHYTILOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-I-KOMB, přihlášeno párů: 11
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK David SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Marian SOUKUPOVÁ Markéta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Tanec pro všechny (hobby) v kategorii TPV-Jun-II-KOMB, přihlášeno párů: 1
NOVÁK Marian SOUKUPOVÁ Markéta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.