Seznam přihlášených na soutěž

31.3.2019   O perníkovou pantofli - 52.ročník,   Pardubice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašování na soutěž již není povoleno. Termín pro přihlášení byl do 28.3.2019 21:59:59
Počet soutěžících párů: 165
Fyzický počet párů: 98
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 19
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
BROWARSKI Jan DYNKIEWICZ Sara KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
FĄFARA Marcel NAWROCKA Joanna KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
JANDÁČEK Richard FAITOVÁ Veronika Dobruška
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
KRÁL Petr RIEGEROVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
KYSELÝ Martin VODOVÁ Jana Nový Hrádek
LE QUY Anh Vu LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
MACELA Matěj KACETLOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 24
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
BROWARSKI Jan DYNKIEWICZ Sara KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
DRBOHLAV Patrik KRAUSOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
FĄFARA Marcel NAWROCKA Joanna KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
FOLDYNA Jan MORSKÁ Karolína TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
JANDÁČEK Richard FAITOVÁ Veronika Dobruška
KAYALIBAY Deniz Ali ČALOUNOVÁ Markéta TK KOŠKOVI, z.s.
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
KRÁL Petr RIEGEROVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
KYSELÝ Martin VODOVÁ Jana Nový Hrádek
MACELA Matěj KACETLOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
SEIDEL Daniel KREJZOVÁ Kateřina TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
TOBIÁŠ Radek DAŘBUJANOVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 2
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 2
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 3
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Top Dance Prague Team
REŽŇÁK Matěj KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 8
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Top Dance Prague Team
NĚMEČEK Jan VOJTÍŠKOVÁ Kristýna CTS PERFECT PARDUBICE
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
REŽŇÁK Matěj KOSMÁKOVÁ Anastázie TS MORAVA Mikulov
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 6
Czech Patryk Homenda Emilia KARKONOSZE Jelenia Góra, Polska
ČINČURA Filip PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
KOVÁRNÍK Vojtěch JIŠKOVÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 5
Czech Patryk Homenda Emilia KARKONOSZE Jelenia Góra, Polska
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie TK CHVALETICE z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 9
BLÁHA Petr MADEROVÁ Claudia MZ Dance Team
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
DUŠEK Jan KITLEROVÁ Petra CTS PERFECT PARDUBICE
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Top Dance Prague Team
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 12
BLÁHA Petr MADEROVÁ Claudia MZ Dance Team
ČINČURA Filip PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Top Dance Prague Team
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
NĚMEČEK Jan VOJTÍŠKOVÁ Kristýna CTS PERFECT PARDUBICE
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
PELESHKEY Daniil NĚMCOVÁ Martina Nela Dance Team Hradec Králové
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 2
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 10
DRBOHLAV Patrik KRAUSOVÁ Lucie TK KZMJ JIČÍN
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VLASÁK Tomáš RACKOVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Żukowski Krzysztof Chudzińska Wiktoria KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 13
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
JURÁK Jakub FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KRÁL Daniel BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VLASÁK Tomáš RACKOVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
VODA Lukáš KAVALÍROVÁ Natálie TKG HLINSKO
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Żukowski Krzysztof Chudzińska Wiktoria KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
ZYM Petr KREJČÍ Magdaléna LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 15
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KADIČ Adam LOUDOVÁ Svatava TK KZMJ JIČÍN
KRÁL Daniel BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
KUDROŇ Jakub ŠTAFFOVÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
PETRŮ Michal ŠKARDOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
TLUSTÝ Petr KOVÁČIKOVÁ Jolana FUEGO ŘÍČANY
VALÍK Ondřej NOUZOVSKÁ Anna TK CHVALETICE z.s.
VYMAZAL Jaroslav BAUMOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
ZEMAN Zdeněk NEZVEDOVÁ Emma CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 10
Bełzak Marek Nowińska Maja CORDEX Wałbrzych, Poland
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KŇÁKAL Jiří DAVÍDKOVÁ Sofie TAK DANCE KROK z.s.
KŘÍŽEK Milan VYTISKOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
PIESCHE Filip VYKOUKALOVÁ Simona Altadance Sport
VYMAZAL Jaroslav BAUMOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 11
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
HOLÝ Jakub NAVRÁTILÍKOVÁ Kateřina STK PRAHA
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KOPP Josef WAGNEROVÁ Pavla KST QUICK OLOMOUC
MASLÁK Daniel SLEZÁKOVÁ Janka COOL DANCE
NAUŠ Jaroslav JAROŠOVÁ Natálie TK KZMJ JIČÍN
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
STEJSKAL Jaromír SRDÍNKOVÁ Kristina Altadance Sport
VALA Tomáš MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 14
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
Bican Pavel Kotvasova  Lucia Interklub Bratislava, Slovensko
GILAR Ondřej NOVÁKOVÁ Eva TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
NEKL Ondřej NEZVEDOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
NOVOTNÝ Jindřich NOVOTNÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s.
PLŠIČÍK Matěj LUMANDE Jacqueline CTS PERFECT PARDUBICE
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
STEJSKAL Jaromír SRDÍNKOVÁ Kristina Altadance Sport
VALA Tomáš MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
VESELÝ Jan KLAUSOVÁ Kamila Taneční klub BONSTEP
ZVOLÁNEK Petr ČERNÍKOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE