Seznam přihlášených na soutěž

31.3.2019   O perníkovou pantofli - 52.ročník,   Pardubice

UPOZORNĚNÍ: Pokud se pár rozhodne, že nemůže z nějakého důvodu startovat na soutěži, na kterou se přihlásil, tak je jeho povinností se z této soutěže odhlásit.

Přehled přihlášených párů v jednotlivých kategoriích soutěží

Nasazené páry jsou označeny červeným písmem.
Zahraniční páry jsou označeny modrým písmem. Tuzemské HOBBY páry jsou označeny zeleným písmem.

Přihlášení na soutěž
Přihlašovat na soutěže mohou pouze uživatelé přihlášení do systému.
Počet soutěžících párů: 21
Fyzický počet párů: 8
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-STT, přihlášeno párů: 1
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-E-LAT, přihlášeno párů: 2
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-STT, přihlášeno párů: 1
PAVEL Samuel KUBEJOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-STT, přihlášeno párů: 2
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Ivy Langerové
Postupová soutěž v kategorii Jun-I-C-LAT, přihlášeno párů: 4
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Ivy Langerové
NĚMEČEK Jan VOJTÍŠKOVÁ Kristýna CTS PERFECT PARDUBICE
PAVEL Samuel KUBEJOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-STT, přihlášeno párů: 1
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-D-LAT, přihlášeno párů: 2
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-STT, přihlášeno párů: 3
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Ivy Langerové
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-C-LAT, přihlášeno párů: 4
BEDNÁŘ Petr OPATRNÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Ivy Langerové
NĚMEČEK Jan VOJTÍŠKOVÁ Kristýna CTS PERFECT PARDUBICE
PAVEL Samuel KUBEJOVÁ Kristýna TAK DANCE KROK z.s.
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Jun-II-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-STT, přihlášeno párů: 1
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-D-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-C-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-STT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -
Postupová soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT, přihlášeno párů: 0
- zatím se nikdo nepřihlásil -