Výsledky soutěží - Jarní cena 2001

08.05.2001 - Jarní cena 2001 - DK Kladno

Jun-II-C-LAT (počet párů: 33) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Dolejš Tomáš & Caisová Soňa Madat Praha (CZ) 53(F) 241(F4)
2 Plachý Rudolf & Polčáková Jana TŠ Atak Tábor (CZ) 47(F) 192(F8)
3 Bednář Vítek & Rokůsková Pavla TŠ Tango České Budějovice (CZ) 41(F) 144(F7)
4 Lapáček Petr & Lapáčková Lenka TK Ellis Svitavy (CZ) 35(F) 140(F4)
5 Dobšovič Vladimír & Chalupská Lenka TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 34(F) 49(F1)
Semifinále
6 Režný Jan & Komendová Barbora ID Dance České Budějovice (CZ) 31 162(F4)
7 Cidlina Václav & Řídká Kristýna STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 30 104(F3)
8 Trubák Zdeněk & Dlouhá Veronika STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 29 123(F5)
9 Čabrada Martin & Macová Veronika TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 28 205(F5) B
10 Rezek Pavel & Nováková Lenka TK Allegro Říčany (CZ) 27 158(F4)
2. kolo
11 Luberda Petr & Compelová Jana ID Dance České Budějovice (CZ) 24 54(F1)
12 - 13 Ježek Svatopluk & Jelínková Tereza Taneční asociace (CZ) 22 73(F1)
12 - 13 Holub Martin & Kotlíková Klára TŠ Fíla Vimperk (CZ) 22 110(F1)
14 Čeljuska Filip & Kuchařová Tereza STK Praha (CZ) 21 164(F4)
15 - 16 Jiránek Otakar & Závorová Šárka TK MDK Sokolov (CZ) 19 44(F0)
15 - 16 Klouček Tomáš & Kratochvílová Kamila TŠ Duha Česká Lípa (CZ) 19 124(F4)
17 - 18 Dvořák Jakub & Ryznerová Magda TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 17 52(F1)
17 - 18 Paul Lukáš & Svobodová Michaela Taneční asociace (CZ) 17 37(F0)
19 Pisklák Martin & Lupínková Lucie TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 16 25(F0)
20 - 21 Mráz Pavel & Pospíšilová Kateřina Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 14 33(F0)
20 - 21 Janovský Jiří & Burešová Nina TKG Hlinsko (CZ) 14 60(F0)
1. kolo
22 - 25 Dopita Radek & Bahledová Pavlína TK MDK Sokolov (CZ) 8 8(F0)
22 - 25 David Jakub & Grogerová Marie Metronom Praha (CZ) 8 52(F1)
22 - 25 Tomíček Jaroslav & Balochová Hana TK 1976 Most (CZ) 8 121(F1)
22 - 25 Jeřábek Jiří & Kovaříčková Irena TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 8 161(F4)
26 Waldhauser Jiří & Manychová Michaela TK Koškovi Liberec (CZ) 7 28(F1)
27 Durkota Karel & Řešátková Andrea Hostivice (CZ) 6 6(F0)
28 - 29 Jurčik Jan & Brettlová Klára ATK Standard Cheb (CZ) 4 112(F3)
28 - 29 Kolda Martin & Ketnerová Diana STK Praha (CZ) 4 60(F2)
30 Salač Matouš & Mašková Eva Taneční asociace (CZ) 3 9(F0)
31 - 32 Skřivánek Lubomír & Kolářová Jana Millenium Dance Team Mělník (CZ) 1 71(F1)
31 - 32 Řezníček Ondřej & Nováčková Daria TK Fialka-MKS Sušice (CZ) 1 83(F2)
33 Lalík Luboš & Chuchutová Lenka TK Admira Kladno (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Krejčík Evžen,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Řeřábek Zdeněk,CZ
Stano Tibor,CZ
Stumpf Jiří,CZ