Výsledky soutěží - Nezbedný bakalář 2002

19.01.2002 - Nezbedný bakalář 2002 - Kulturní centrum Rakovník

D-Latinské (počet párů: 37) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Touš Milan & Kotoučová Jitka Taneční asociace (CZ) 57(F) 158(F2)
2 Náprstek Karel & Reblánová Kateřina Taneční asociace (CZ) 51(F) 204(F5) C
3 Vaněk Milan & Šebková Kateřina Taneční klub Apollo Beroun (CZ) 45(F) 114(F4)
4 Cejnar Pavel & Rejholcová Jana TŠ Standardklub Praha (CZ) 39(F) 39(F1)
5 Lauterkranz Jan & Hovorková Lucie TK Rytmus Bakov nad Jizerou (CZ) 38(F) 247(F2)
6 Kučera Martin & Šmejkalová Radka TK 1976 Most (CZ) 37(F) 37(F1)
Semifinále
7 Pelán Karel & Nováková Markéta TŠ Standardklub Praha (CZ) 34 130(F0)
8 - 9 Marvan Radek & Hejduková Kateřina TK Astra Praha (CZ) 32 187(F3)
8 - 9 Vitásek Michal & Kysilková Ladislava Madat Praha (CZ) 32 168(F0)
10 Poláček Marek & Jaklínová Jana TK Admira Kladno (CZ) 31 109(F5)
11 Pospíšil Cyril & Jeschková Lucie TK Admira Kladno (CZ) 30 134(F2)
12 Končel Jiří & Holubová Jitka TK 1976 Most (CZ) 29 29(F0)
2. kolo
13 - 15 Ibehej Tomáš & Kristková Markéta Holýšov (CZ) 24 176(F3)
13 - 15 Kareš Ondřej & Klímová Miroslava FBT Color Dance Team (CZ) 24 31(F0)
13 - 15 Šapovalov Tomáš & Meinlschmidtová Iva MKS Kralovice (CZ) 24 177(F0)
16 - 17 Nový Zbyněk & Frýdlová Jana Taneční asociace (CZ) 22 22(F0)
16 - 17 Brož Petr & Mrštíková Tereza TK 1976 Most (CZ) 22 22(F0)
18 Kryštůfek Josef & Bradáčová Lenka Taneční asociace (CZ) 21 21(F0)
19 Myslík Jan & Pinkerová Martina Holýšov (CZ) 20 80(F2)
20 - 22 Stržanovský Karel & Týfová Jana TK Astra Praha (CZ) 17 107(F0)
20 - 22 Šimice Martin & Franková Kateřina MKS Kralovice (CZ) 17 17(F0)
20 - 22 Kocán Jiří & Strnadová Pavla Taneční asociace (CZ) 17 17(F0)
23 - 24 Jungmann Tomáš & Svobodová Zdeňka TK Admira Kladno (CZ) 15 25(F0)
23 - 24 Brynda Radek & Svatoňová Petra Klub tanečního sportu Příbram (CZ) 15 15(F0)
25 Homola Jakub & Kopecká Šárka TK 1976 Most (CZ) 14 14(F0)
1. kolo
26 Filler Tomáš & Slámová Lenka TŠ Standardklub Praha (CZ) 11 11(F0)
27 - 28 Jursík Vladislav & Beckerová Marie STK Praha (CZ) 9 9(F0)
27 - 28 Ulrych Ondřej & Šnebergerová Klára TS Krejčík Plzeň (CZ) 9 38(F0)
29 Fischer Filip & Postránecká Romana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 8 278(F4)
30 Skrčený Josef & Bukáčková Jana Taneční klub Apollo Beroun (CZ) 7 99(F0)
31 Pupík Michal & Boráňová Martina STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 6 61(F1)
32 Kolařík Petr & Malá Barbora Most (CZ) 5 10(F0)
33 - 34 Kuna Michal & Kadeřábková Lucie Tapos Litoměřice (CZ) 3 18(F0)
33 - 34 Martiniak Dušan & Černá Jitka MKS Kralovice (CZ) 3 3(F0)
35 Šubrt Zdeněk & Denková Denisa MKS Kralovice (CZ) 2 2(F0)
36 Soukup Vladimír & Vojtíšková Lenka Tapos Litoměřice (CZ) 1 7(F0)
37 Konopásek Martin & Habrychová Hana MKS Kralovice (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Černý Václav,CZ
Dvořák Alois,CZ
Dvořáková Marie,CZ
Kubíček Jiří,CZ
Ondřej Daniel,CZ