Výsledky soutěží - O Znojemský hrozen

19.01.2002 - O Znojemský hrozen - Znojmo

A-Standardní (počet párů: 25) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Šipkovský Roman & Zmajkovičová Laura Interklub Madit Bratislava (SK) 45(F) 45(F1)
2 Krivda Filip & Miháliková Andrea Interklub Madit Bratislava (SK) 39(F) 39(F1)
3 Sobol Tomáš & Svobodová Simona Akcent Ostrava (CZ) 33(F) 242(F3)
4 Marek Jiří & Voláková Kristýna KTS Žofín Praha (CZ) 27(F) 662(F3)
5 Božek Krzysztof & Vladovová Petra TK Trend Ostrava (CZ) 26(F) 26(F1)
6 Sedlář Milan & Petříková Martina TK Sparta Praha (CZ) 25(F) 25(F1)
Semifinále
7 Kulfíř Daniel & Scheuerová Denisa TK Domino Orlová (CZ) 22 128(F2)
8 Těhník Jiří & Procházková Jana STK Kovosvit (CZ) 21 276(F2)
9 - 10 Gajdica Ivo & Palkovská Nela Elán Třinec, o.p.s. (CZ) 19 19(F0)
9 - 10 Rigo Tomáš & Kavcová Alexandra Interklub Madit Bratislava (SK) 19 19(F0)
11 Lukáč Daniel & Geyerová Simona Madat Praha (CZ) 18 85(F0)
12 Kupka Miroslav & Končická Martina STK Praha (CZ) 17 223(F3)
13 Homa Ondrej & Čenkyová Nicoleta Interklub Madit Bratislava (SK) 16 16(F0)
2. kolo
14 Šrám Stanislav & Ouředníková Lenka TK Heller (CZ) 13 122(F1)
15 Valíček Jiří & Arnoldová Martina TK TŠ Starlet Brno (CZ) 12 71(F0)
16 - 17 Vašata Jan & Kašparová Veronika Madat Praha (CZ) 10 111(F0)
16 - 17 Sobol Petr & Lešánková Tereza Akcent Ostrava (CZ) 10 113(F2)
18 Horák Radek & Rosypková Eva TK Akademik VA Brno (CZ) 9 37(F0)
1. kolo
19 - 20 Slepička Radek & Chylíková Šárka STK Kovosvit (CZ) 5 38(F0)
19 - 20 Herodek Jan & Pokorná Lenka TK Orel Telnice (CZ) 5 5(F0)
21 Heinz Jaroslav & Heinzová Lenka TK Gradace Kroměříž (CZ) 4 138(F0)
22 Bušek Ondřej & Vítů Markéta FBT Color Dance Team (CZ) 3 215(F0)
23 Cypris Michal & Cieslarová Gabriela STK Praha (CZ) 2 301(F0)
24 Kordík Tomáš & Blahová Olga TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 12(F0)
25 Kašpar Miroslav & Gabrielová Martina TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 0 20(F0)
Porota:
Hlucháň Milič,CZ
Klon Jaroslav,CZ
Kosmák Václav,CZ
Odstrčil Martin,CZ
Špánik Milan,SK