Výsledky soutěží - In Memoriam A. Mědílkové

20.01.2002 - In Memoriam A. Mědílkové - Brno

D-Latinské (počet párů: 27) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Bula Radek & Váňová Gabriela TK Chrisstar Jihlava (CZ) 47(F) 300(F3)
2 Klabal Jan & Machálková Michaela KST Swing Kroměříž (CZ) 41(F) 190(F5)
3 Superata David & Šmídová Anna KST Quick Olomouc (CZ) 35(F) 176(F4)
4 Majchrák Michal & Berková Veronika KST Swing Kroměříž (CZ) 29(F) 134(F3)
5 Kvasnička Tomáš & Klašková Eva KST Swing Kroměříž (CZ) 28(F) 147(F4)
6 Filipenský Vít & Křížová Marcela TS Smyk Žďár nad Sázavou (CZ) 27(F) 311(F5) C
7 Szabó Ján & Turiničová Kristína Gala Dance Club Bratislava (SK) 26(F) 26(F1)
Semifinále
8 - 9 Herout Josef & Heroutová Jana TK Chrisstar Jihlava (CZ) 22 81(F1)
8 - 9 Tomša Marek & Benkovičová Kristína TK Danube Bratislava (SK) 22 22(F0)
10 Kocián Rostislav & Dlouhá Barbora TS Přerov (CZ) 21 131(F0)
11 - 13 Hampl Michal & Vysloužilová Marcela TS Přerov (CZ) 18 104(F0)
11 - 13 Ševčík Adam & Látalová Pavla TS Přerov (CZ) 18 52(F0)
11 - 13 Fidler Jan & Provazníková Marie TK Orel Telnice (CZ) 18 143(F1)
14 Čupalka Josef & Vacová Renata KST Swing Kroměříž (CZ) 17 42(F0)
2. kolo
15 - 16 Jašek Jakub & Maláčová Monika TS Smyk Žďár nad Sázavou (CZ) 13 154(F0)
15 - 16 Vašek Petr & Hýsková Eva KST Swing Kroměříž (CZ) 13 46(F0)
17 Ewerling Viktor & Ďurancová Lýdia Gala Dance Club Bratislava (SK) 12 12(F0)
18 Cvachovec Jiří & Vodičková Eva TK TŠ Starlet Brno (CZ) 11 184(F1)
19 Slaný Martin & Sedláčková Dominika TK TŠ Starlet Brno (CZ) 10 10(F0)
20 Frkal Pavel & Jandová Veronika TK TŠ Starlet Brno (CZ) 9 9(F0)
1. kolo
21 Tretiak Ján & Butášová Naďa Gala Dance Club Bratislava (SK) 6 6(F0)
22 - 23 Dekánek Matúš & Horváthová Silvia Gala Dance Club Bratislava (SK) 4 4(F0)
22 - 23 Barák Pavel & Zaoralová Petra KST Quick Olomouc (CZ) 4 33(F0)
24 Závodný Luděk & Doleželová Marie TK Orel Telnice (CZ) 3 67(F0)
25 Zajíček Petr & Koubková Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 2 2(F0)
26 Prokeš Martin & Kromusová Michaela TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 1(F0)
27 Fiala Lukáš & Rosecká Jitka TS Smyk Žďár nad Sázavou (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Klon Jaroslav,CZ
Sedlák Lubomír,CZ
Mrva Ladislav,SK
Štiavnický Milan,SK
Lefantová Martina,CZ