Výsledky soutěží - O cukrovou číši

27.01.2002 - O cukrovou číši - Kroměříž

D-Latinské (počet párů: 34) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 Bula Radek & Váňová Gabriela TK Chrisstar Jihlava (CZ) 54(F) 381(F5) C
2 Čupalka Josef & Vacová Renata KST Swing Kroměříž (CZ) 48(F) 90(F1)
3 Majchrák Michal & Berková Veronika KST Swing Kroměříž (CZ) 42(F) 176(F4)
4 Šumbera Jan & Lamplotová Pavla TK Gradace Kroměříž (CZ) 36(F) 36(F1)
5 Babica Petr & Dohnanská Lenka Vsetín (CZ) 35(F) 35(F1)
6 Kvasnička Tomáš & Klašková Eva KST Swing Kroměříž (CZ) 34(F) 181(F5)
Semifinále
7 Klabal Jan & Machálková Michaela KST Swing Kroměříž (CZ) 31 221(F5) C
8 Žukovský Daniel & Vilmannová Radka Brandýs nad Orlicí (CZ) 30 40(F0)
9 - 11 Nesměrák Petr & Mutlová Iveta TK Chrisstar Jihlava (CZ) 27 192(F3)
9 - 11 Květoň Jiří & Laštůvková Iva KST Quick Olomouc (CZ) 27 89(F0)
9 - 11 Vašek Petr & Hýsková Eva KST Swing Kroměříž (CZ) 27 73(F0)
12 Herout Josef & Heroutová Jana TK Chrisstar Jihlava (CZ) 26 107(F1)
2. kolo
13 - 14 Sadriev Artur & Brůnová Alice TS K+K Ostrava (CZ) 22 226(F4)
13 - 14 Komenda Petr & Vondráková Tereza TK Life Pardubice (CZ) 22 50(F0)
15 - 17 Sadil Jan & Krausová Lenka Zábřeh (CZ) 19 221(F0)
15 - 17 Superata David & Šmídová Anna KST Quick Olomouc (CZ) 19 195(F4)
15 - 17 Jadviščok Ladislav & Mejzlíková Kateřina TK Proxima Olomouc (CZ) 19 212(F0)
18 Novosad Jiří & Tůmová Veronika TK TŠ Starlet Brno (CZ) 18 18(F0)
19 Eigl Daniel & Pálanová Jaroslava TK Chrisstar Jihlava (CZ) 17 72(F0)
20 Szabó Ján & Turiničová Kristína GALA DANCE CLUB Bratislava (SK) 16 48(F1)
21 - 22 Bánovský Jiří & Vaňková Naděžda TK Rokaso (CZ) 14 14(F0)
21 - 22 Tomša Marek & Benkovičová Kristína DANUBE Bratislava (SK) 14 233(F7) C
23 Hampl Michal & Vysloužilová Marcela TS Přerov (CZ) 13 117(F0)
1. kolo
24 - 25 Ševčík Adam & Látalová Pavla TS Přerov (CZ) 9 61(F0)
24 - 25 Kocián Rostislav & Dlouhá Barbora TS Přerov (CZ) 9 140(F0)
26 - 28 Mikoláš Radomír & Uherková Barbora TS K+K Ostrava (CZ) 6 66(F3)
26 - 28 Slaný Martin & Sedláčková Dominika TK TŠ Starlet Brno (CZ) 6 16(F0)
26 - 28 Řezníček Milan & Paráková Veronika KST Quick Olomouc (CZ) 6 32(F1)
29 Zajíček Petr & Koubková Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 5 7(F0)
30 Voráč David & Konečná Michaela TK Fortuna Zlín (CZ) 4 7(F0)
31 Michna Lukáš & Hrabicová Zdeňka TS Morava Mikulov (CZ) 3 139(F1)
32 Barák Pavel & Zaoralová Petra KST Quick Olomouc (CZ) 2 35(F0)
33 Spurný Stanislav & Boleloucká Ludmila TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 146(F0)
34 Sedlák Pavel & Hořáková Jana TS Přerov (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Felcman Radek,CZ
Harvan Jaroslav,CZ
Henzélyová Linda,CZ
Klement Stanislav,CZ
Komora Juraj,SK