Výsledky soutěží - Nezbedný bakalář 2004

17.01.2004 - Nezbedný bakalář 2004 - Rakovník

Dospělí-D-LAT (počet párů: 23) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 26 Vobořil Jakub & Stýblová Gabriela TK Maestro (CZ) 41(F) 128(F3)
2 10 Deyl Zbyněk & Šrámková Michaela Kst Silueta Praha (CZ) 35(F) 203(F5) C
3 2 Ondrák Jakub & Zmatlíková Lucie TŠ Standardklub Praha (CZ) 29(F) 29(F1)
4 1 Klein Josef & Růzhová Petra TK Admira Kladno (CZ) 23(F) 169(F6)
5 5 Hájek Jiří & Wallová Kateřina Taneční asociace (CZ) 22(F) 114(F1)
6 28 Stoszek Dan & Hofmannová Jitka TŠ Twist Říčany (CZ) 21(F) 102(F3)
Semifinále
7 6 Morstein Karel & Šustrová Petra Taneční asociace (CZ) 18 139(F1)
8 25 Martiniak Dušan & Faltínová Katka MKS Kralovice (CZ) 17 210(F3)
9 7 Bujna Rudolf & Nebeská Renata Xtreme Dance Praha (CZ) 16 145(F3)
10 18 Hanton Václav & Techmanová Petra TK Admira Kladno (CZ) 15 240(F2)
11 16 Pešán Jan & Pokorná Michaela TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 14 14(F0)
12 19 Kotouč Jiří & Hájková Zuzana Taneční asociace (CZ) 13 51(F3)
1. kolo
13 - 14 12 Šlajs Jiří & Brunerová Petra TS Krejčík Plzeň (CZ) 9 137(F3)
13 - 14 14 Habrcetl Vlastimil & Týčová Helena Taneční asociace (CZ) 9 9(F0)
15 24 Houslík Jan & Imryšková Zuzana TŠ Standardklub Praha (CZ) 8 76(F0)
16 - 17 9 Růžička Petr & Macháčková Ludmila Styl - Dance Teplice (CZ) 6 72(F3)
16 - 17 17 Štěpánek Michal & Mátlová Hedvika Taneční asociace (CZ) 6 132(F2)
18 - 19 8 Sobota Petr & Bujnová Yvona Xtreme Dance Praha (CZ) 4 4(F0)
18 - 19 27 Karl Jan & Odstrčilová Barbora Klub tanečního sportu Příbram (CZ) 4 102(F1)
20 15 Šísl Miroslav & Tylová Šárka TJ Sokol Temperament Příbram (CZ) 3 36(F0)
21 21 Holzknecht Pavel & Postránecká Romana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 2 130(F1)
22 - 23 3 Drudík Lukáš & Střižíková Lenka Taneční asociace (CZ) 0 0(F0)
22 - 23 4 Konvalinka Vladislav & Frolíková Michala Taneční asociace (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Černý Václav,CZ
Dvořák Alois,CZ
Dvořáková Marie,CZ
Kubíček Jiří,CZ
Taraba Jan,CZ