Výsledky soutěží - Millenium Cup 2006

21.01.2006 - Millenium Cup 2006 - Praha

Jun-II-C-LAT (počet párů: 21) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 24 Houdek Viktor & Císařová Kristýna Tělocvičná j.Sokol-TK Čtyřlístek (CZ) 39(F) 72(F2)
2 1 Zárybnický Tomáš & Mistrová Eliška ATK Standard Cheb (CZ) 33(F) 76(F4)
3 4 Belovič Michal & Rybárová Kateřina TK Gregoriades Plzeň (CZ) 27(F) 153(F1)
4 37 Srkal Jan & Pidrmanová Pavlína TK Luna Louny (CZ) 21(F) 186(F5)
5 26 Bureš Václav & Osičková Jana DSP Kometa Brno (CZ) 20(F) 97(F3)
6 6 Křeček Tomáš & Hanzlová Sandra Tělocvičná j.Sokol-TK Čtyřlístek (CZ) 19 158(F6)
7 44 Spazierer Štěpán & Cukrová Michaela Taneční klub Viola Kladno (CZ) 18 276(F3)
Semifinále
8 29 Pánek David & Kuličová Kristýna TK All-4-Dance Spol.Neratovice (CZ) 15 187(F4)
9 - 10 19 Strniště Jaroslav & Frajová Kateřina TK All-4-Dance Spol.Neratovice (CZ) 13 133(F1)
9 - 10 33 Šimek Michal & Borská Zuzana TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 13 29(F1)
11 46 Novák Adam & Šmerková Kristýna TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 12 185(F3)
12 - 13 14 Ondráček Lukáš & Hajpišlová Irma TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 10 76(F1)
12 - 13 41 Stejskal Jakub & Dašková Barbora TK Topdance Vratislavice (CZ) 10 105(F0)
1. kolo
14 38 Srkal Ondřej & Běhounková Andrea TK Luna Louny (CZ) 7 97(F1)
15 20 Helikar David & Kopalová Lenka TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 6 37(F0)
16 15 Čapek Adam & Tománková Aneta TK All-4-Dance Spol.Neratovice (CZ) 5 5(F0)
17 39 Kovalčík Luboš & Krejčíková Kateřina TK Admira Kladno (CZ) 4 66(F0)
18 - 19 9 Pokorný David & Riederová Iva TK Akademik VA Brno (CZ) 2 48(F1)
18 - 19 21 Mrňák Marek & Tomešová Charlotte TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 2 2(F0)
20 - 21 3 Káčerek Roman & Jakodová Daniela Klub tanečního sportu Příbram (CZ) 0 5(F0)
20 - 21 40 Burdelák Lukáš & Jelínková Simona TK Admira Kladno (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Bartuňková Eva,CZ
Chvátalová Romana,CZ
Kubíček Jiří,CZ
Pixa Jiří,CZ
Taraba Jan,CZ