Výsledky soutěží - Podzimní cena KTS Silueta Praha a Tš AD

16.10.2010 - Podzimní cena KTS Silueta Praha a Tš AD - Praha

Dospělí-D-LAT (počet párů: 30) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 86 Šnapka Jakub & Janská Libuše KST Silueta Praha (CZ) 50(F) 194(F1)
2 101 Havlík Marek & Tománková Aneta TK Maestro (CZ) 44(F) 44(F1)
3 113 Chmel Jan & Dragounová Jolana STK Praha (CZ) 38(F) 38(F1)
4 96 Dudek Petr & Ježíková Sára TK Admira Kladno (CZ) 32(F) 177(F3)
5 85 Žaloudek Michal & Valsová Kateřina Taneční asociace (CZ) 31(F) 199(F2)
Semifinále
6 - 7 107 Höchtberger Lukáš & Dvořáková Denisa Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 27 94(F2)
6 - 7 118 Forman Filip & Dašková Romana CTS Perfect Pardubice (CZ) 27 232(F4)
8 72 Kutiš Martin & Kutišová Alice TK Gregoriades Plzeň (CZ) 26 190(F2)
9 111 Hejhal Martin & Kalinová Viktorie TŠ Standardklub Praha (CZ) 25 52(F0)
10 115 Doležal Jakub & Harapesová Eva TŠ Easy Dance 2000 Nymburk (CZ) 24 206(F1)
2. kolo
11 97 Liebzeit Lukáš & Mildorfová Michala TK Admira Kladno (CZ) 21 125(F0)
12 - 16 82 Kostov Bogdan & Miyashita Megumi KST Silueta Praha (CZ) 16 55(F0)
12 - 16 98 Moravec Jiří & Richterová Štěpánka Klub sportovního tance Calypso (CZ) 16 92(F1)
12 - 16 106 Nevím David & Graslová Kristýna TK Luna Louny (CZ) 16 299(F0)
12 - 16 109 Helcl Jindřich & Šerclová Jana Klub sportovního tance Calypso (CZ) 16 313(F4)
12 - 16 122 Litera Ondřej & Klepetková Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 16 25(F0)
17 68 Navrátil Vít & Chytilová Petra KST Silueta Praha (CZ) 15 28(F0)
18 102 Koválik Tomáš & Růžičková Lucie KAT Zbraslav (CZ) 14 15(F0)
19 121 Mazanec Vojtěch & Rmoutilová Eva TŠ Standardklub Praha (CZ) 13 226(F2)
20 120 Štukjunger Petr & Šlesingrová Markéta TŠ Standardklub Praha (CZ) 12 37(F0)
1. kolo
21 - 22 83 Patočka Aleš & Donátová Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 8 8(F0)
21 - 22 93 Bodlák Jiří & Javůrková Petra CTS Perfect Pardubice (CZ) 8 57(F0)
23 - 25 95 Řezanina Daniel & Cvejnová Kateřina CTS Perfect Pardubice (CZ) 5 15(F0)
23 - 25 100 Slavík Vojtěch & Houdková Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 5 33(F0)
23 - 25 103 Ossendorf Jiří & Nováková Daniela Taneční klub Twister o.s. (CZ) 5 19(F0)
26 99 Lébl Roman & Smrtová Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 4 42(F0)
27 89 Drozd Leoš & Schejbalová Klára TK Olymp Olomouc (CZ) 3 3(F0)
28 114 Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha (CZ) 2 6(F0)
29 110 Jirák Petr & Krátká Martina Taneční asociace (CZ) 1 65(F0)
30 105 Markovič Jiří & Melicharová Julie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Chvátalová Romana,CZ
Landsfeldová Pavla,CZ
Mačasová Leona,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Plšek Jiří,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ
Taraba Jan,CZ