Výsledky soutěží - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích

22.01.2011 - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích - Hradec Králové

Junioři-I-STT (počet párů: 29) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 104 Bureš Michal & Píchalová Barbora TK Henzély-Swing (CZ)
2 108 Felcman David & Mičová Kateřina TK Fortuna Zlín (CZ)
3 117 Mlynář Matěj & Šimonová Karolína TK All-4-Dance Neratovice (CZ)
4 129 Werthaim Jan & Šumerová Helena Tapos Litoměřice (CZ)
5 130 Zítka Adam & Štučková Anna TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ)
6 107 Dubický Martin & Zapletalová Monika TK Gradace Kroměříž (CZ)
Semifinále
7 122 Schuster Daniel & Valová Barbora TK Gradace Kroměříž (CZ)
8 116 Májek Ondřej & Musilová Ivona TK Henzély-Swing (CZ)
9 119 Procházka Michal & Kozáková Kateřina TK Henzély-Swing (CZ)
10 127 Vokřínek Jiří & Jindráková Michaela TK Topdance Vratislavice (CZ)
11 103 Brück Jakub & Sekerková Eliška TK Niké Brno (CZ)
12 111 Homola Dominik & Uvízlová Mirka TK Olymp Olomouc (CZ)
13 106 Dihel René & Rumpová Klára KST KD Hlučín (CZ)
2. kolo
14 110 Hartman Štěpán & Los Chovancová Sanela TK Fortuna Zlín (CZ)
15 101 Adamec Matyáš & Otáhalová Natálie Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
16 123 Soukup Denis & Heinzová Anna TK Gradace Kroměříž (CZ)
17 105 Butula Matěj & Kocmanová Sabina TK Gradace Kroměříž (CZ)
18 102 Bakala Adam & Nesvadbová Barbora TK Gradace Kroměříž (CZ)
19 128 Volek David & Knobová Michaela KST Silueta Praha (CZ)
20 126 Urban Jan & Vebrová Linda TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
1. kolo
21 115 Macháček Roman & Mikhaylova Ekaterina Taneční škola SVEY (CZ)
22 118 Pavlovec Petr & Pavlovcová Eliška TŠ Atak Tábor (CZ)
23 125 Šmarda Miroslav & Vokounová Sabina TK Niké Brno (CZ)
24 120 Psota René & Škňouřil Joanna TK Marendi (CZ)
25 113 Jakubčík Adam & Suchánková Karolína Taneční studio M.Cheníčkové Tábor (CZ)
26 112 Chovanec Tomáš & Horáková Eliška TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ)
27 121 Rozumek Martin & Kolajová Monika TK Fortuna Zlín (CZ)
28 109 Fusek Oliver & Výstupová Magdalena TK Rokaso Uherské Hradiště o.s. (CZ)
29 114 Janko Martin & Doležalová Dorota TK Bonstep Hradec Králové (CZ)
Porota:
Bank Karel,
Henzélyová Jaroslava,
Kosmák Václav,
Krtička Jaroslav,
Landsfeldová Pavla,
Němeček Marcel,
Nováček Dobromil,
Novotná Jana,
Odstrčil Petr,
Ostrůvka Radoslav,
Walden Helmut,