Výsledky soutěží - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích

22.01.2011 - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích - Hradec Králové

Junioři-II-STT (počet párů: 35) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 230 Vala Jiří & Krejčí Aneta TK Gradace Kroměříž (CZ)
2 234 Vodička Dominik & Sklenářová Jaroslava TK Maestro (CZ)
3 219 Procházka Štěpán & Jägerová Anne TK Topdance Vratislavice (CZ)
4 202 Bergmann Viktor & Fellinghauerová Barbora Madat TŠ Plamínek Praha (CZ)
5 204 Fencak Matthias & Bajajová Karolína TK StarStep o.s. Břeclav (CZ)
6 206 Hudlický Filip & Halířová Dita TK All-4-Dance Neratovice (CZ)
Semifinále
7 220 Rada Tomáš & Brizgalová Žaneta DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ)
8 223 Skalský René & Burešová Kamila TK Koškovi Liberec (CZ)
9 211 Krysa Daniel & Maroszová Klára TK Elán Třinec o.s. (CZ)
10 207 Kotas Michal & Fischerová Eliška TK Niké Brno (CZ)
11 213 Liška Petr & Smutná Eliška TK Niké Brno (CZ)
12 201 Baďura David & Starečková Anna TK Gradace Kroměříž (CZ)
2. kolo
13 217 Plšek Jan & Plšková Renáta Tapos Litoměřice (CZ)
14 221 Richtár Jakub & Petrušková Klára TK Trend Ostrava (CZ)
15 227 Široký Adam & Linhartová Andrea Taneční škola SVEY (CZ)
16 235 Žďárský Jakub & Pacltová Irena TK Koškovi Liberec (CZ)
17 208 Kotek Petr & Kuncová Viktorie TK Gradace Kroměříž (CZ)
18 - 19 209 Kozub Michal & Bogaczová Tereza TK Marendi (CZ)
18 - 19 222 Růžička Marek & Kozlovská Tereza TK Topdance Vratislavice (CZ)
20 233 Vlas Daniel & Grosmanová Michaela Klub tanečního sportu Příbram (CZ)
21 232 Vítek Lukáš & Doskočilová Magdaléna TK Bonstep Hradec Králové (CZ)
22 231 Víta Radan & Přibylová Adéla TK Rokaso Uherské Hradiště o.s. (CZ)
23 215 Náhlík Jiří & Mikulová Lenka TK Niké Brno (CZ)
1. kolo
24 226 Svoboda Jan & Machová Anna TS Morava Mikulov (CZ)
25 214 Milichovský Filip & Kuncová Kateřina TK Koškovi Liberec (CZ)
26 203 Demeter Jozef & Šimánková Michaela TK Elán Třinec o.s. (CZ)
27 205 Hájek Filip & Prokešová Kateřina TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ)
28 224 Soukup Dominik & Bsonková Monika TK Gradace Kroměříž (CZ)
29 212 Lesa Martin & Janoušková Adéla TK Gradace Kroměříž (CZ)
30 - 31 210 Krejsa Jan & Srostlíková Kateřina TK Henzély-Swing (CZ)
30 - 31 228 Škňouřil Adam & Sznapková Aleksandra TK Elán Třinec o.s. (CZ)
32 225 Strnad Jan & Strnadová Aneta K-Studio Kladno (CZ)
33 229 Toucha Matěj & Chalupská Zuzana TK Twist - Sokol Strakonice (CZ)
34 216 Pleyer Štěpán & Švihlíková Adéla Tapos Litoměřice (CZ)
35 218 Polák Michal & Doležánová Adriana CTS Perfect Pardubice (CZ)
Porota:
Henzélyová Jaroslava,
Janoud Rudolf,
Kosmák Václav,
Krtička Jaroslav,
Kučera Jaroslav,
Landsfeld Zdeněk,
Němeček Marcel,
Odstrčil Petr,
Pixa Jiří,
Ševčík Jiří,
Walden Helmut,