Výsledky soutěží - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích

22.01.2011 - Mistrovství ČR ve standardních tancích tancích - Hradec Králové

Dospělí-STT (počet párů: 55) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 410 Dvořák Martin & Šilhánová Zuzana Madat TŠ Plamínek Praha (CZ)
2 415 Houška Martin & Třeštiková Andrea TK Sparta Praha (CZ)
3 453 Zabystrzan Petr & Mihalíková Monika TK Heller (CZ)
4 430 Odstrčil David & Kjeldgaard Caroline DSP Kometa Brno (CZ)
5 434 Pedrinelli Oscar & Brožovská Kamila TK Astra Praha (CZ)
6 428 Mládek Michal & Blidárová Ľubomíra TK Bonstep Hradec Králové (CZ)
Semifinále
7 413 Horníček Michal & Grishchenko Yana DSP Kometa Brno (CZ)
8 442 Skuhravý Jan & Bergmannová Dominika TK Maestro (CZ)
9 419 Kohout Jan & Pružincová Johanka TK TŠ Starlet Brno (CZ)
10 449 Vejchar David & Hanušová Veronika TK Sparta Praha (CZ)
11 409 Drha Michal & Zámečníková Klára TK Orel Telnice (CZ)
12 438 Rázek Vítězslav & Mücková Kristýna TK Heller (CZ)
3. kolo
13 454 Zejda Jiří & Jančová Kateřina TK Orel Telnice (CZ)
14 451 Vitošek Pavel & Menšíková Veronika TK Sparta Praha (CZ)
15 404 Bureš Marek & Kazarina Yevgeniya FBT Color Dance Team (CZ)
16 412 Havlíček Jakub & Jirků Veronika TK Koškovi Liberec (CZ)
17 427 Misyurenko Igor & Kotinová Kristýna TK Sparta Praha (CZ)
18 414 Hoření Luděk & Riedlová Michaela Madat TŠ Plamínek Praha (CZ)
19 - 20 417 Jendrulek Adam & Starečková Alena TK Gradace Kroměříž (CZ)
19 - 20 435 Pohlodek Petr & Vedrová Soňa TK Orel Telnice (CZ)
21 - 22 431 Ondráček Robin & Coufalová Kristýna DSP Kometa Brno (CZ)
21 - 22 437 Přidal Tomáš & Hořínková Gabriela KST Quick Olomouc (CZ)
23 411 Haris Marek & Čechová Simona TK All-4-Dance Neratovice (CZ)
24 418 Jurča Daniel & Krakowková Kateřina Dance studio Ostrava (CZ)
2. kolo
25 446 Svoboda Jiří & Kasalová Marika Madat TŠ Plamínek Praha (CZ)
26 - 27 408 Domorád Vít & Řípová Tereza TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ)
26 - 27 432 Pařík Vilém & Kloková Sabina TK Orel Telnice (CZ)
28 455 Zemlyakov Oleg & Riederová Iva TK Orel Telnice (CZ)
29 443 Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK Gebert Ústí nad Labem (CZ)
30 448 Vávra Marek & Večerková Tereza TK Orel Telnice (CZ)
31 - 32 416 Jelínek Tomáš & Tejcová Simona Taneční asociace (CZ)
31 - 32 420 Konečný Michal & Feglová Dominika DSP Kometa Brno (CZ)
33 - 34 426 Martínek Milan & Volková Veronika Madat TŠ Plamínek Praha (CZ)
33 - 34 433 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ)
35 405 Bureš Václav & Osičková Jana DSP Kometa Brno (CZ)
36 441 Skopal Jakub & Rechová Zuzana DSP Kometa Brno (CZ)
Re-dance
37 450 Vintrlík Tomáš & Pikalová Hana TK Orel Telnice (CZ)
38 - 39 421 Kotek Jan & Dostálová Jana TK Gradace Kroměříž (CZ)
38 - 39 447 Šolc Michal & Morávková Tereza TK KZMJ Jičín (CZ)
40 424 Marek Jaroslav & Pokorná Dagmar TK Chvaletice (CZ)
41 423 Liška Jiří & Navrátilová Mirka ATK Standard Cheb (CZ)
42 - 44 422 Kučera Martin & Kocmanová Barbora TK Gradace Kroměříž (CZ)
42 - 44 439 Ryneš Tomáš & Bátovská Jana TK Heller (CZ)
42 - 44 445 Stupka Rudolf & Hlavicová Kristýna TK Olymp Olomouc (CZ)
45 - 47 425 Mareš Pavel & Ročejdlová Michaela TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ)
45 - 47 436 Přibyl Zdeněk & Přibylová Lenka KTŠ Victoria Brno (CZ)
45 - 47 440 Sedlář Milan & Sofková Michaela TK Sparta Praha (CZ)
48 - 49 403 Bosák Martin & Kratochvílová Kamila TK Sparta Praha (CZ)
48 - 49 429 Nečas Marek & Novotná Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ)
50 - 52 401 Báča Jan & Zemanová Monika TK Orel Telnice (CZ)
50 - 52 406 Deyl Zbyněk & Šrámková Michaela KST Silueta Praha (CZ)
50 - 52 444 Strakoš Mojmír & Segetová Michaela TK Sparta Praha (CZ)
53 407 Diviš Dalibor & Tynklová Dominika TK TŠ Starlet Brno (CZ)
54 402 Beneš Dalibor & Hašková Helena TK Astra Praha (CZ)
55 452 Všetička Roman & Jalovecká Martina TK TŠ Starlet Brno (CZ)
Porota:
Henzély Igor,
Janoud Rudolf,
Kosmák Václav,
Krtička Jaroslav,
Kučera Jaroslav,
Landsfeld Zdeněk,
Němeček Marcel,
Nováček Dobromil,
Ostrůvka Radoslav,
Ševčík Jiří,
Walden Helmut,