Výsledky soutěží - MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - 765.SOUTĚŽ STARLETU

30.01.2011 - MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - 765.SOUTĚŽ STARLETU - BRNO, ČR

Dospělí-D-LAT (počet párů: 25) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 74 Chamrád Pavel & Boráňová Kateřina Taneční Studio Vítkovice (CZ) 45(F) 215(F6) C
2 76 Otáhal Petr & Jordanovová Veronika LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 39(F) 101(F3)
3 51 Rybárik Jan & Baldelli Jessica TK TŠ Starlet Brno (CZ) 33(F) 253(F4)
4 68 Heřmánek Jan & Kopecká Klára Taneční klub Pelhřimov (CZ) 27(F) 27(F1)
5 80 Palej Filip_Roderik & Dostálová Zuzana Taneční Studio Vítkovice (CZ) 26(F) 133(F4)
6 67 Voda Vladimír & Fialová Hana Dance studio Ostrava (CZ) 25 101(F1)
Semifinále
7 26 Piter Lubomír & Jarešová Andrea Sokol Vítkovice- TK Akcent Ostrava (CZ) 22 22(F0)
8 - 9 48 Planý Martin & Hudcová Veronika TS Morava Mikulov (CZ) 20 147(F0)
8 - 9 64 Hracho Michal & Strouhalová Eva TK TŠ Starlet Brno (CZ) 20 20(F0)
10 58 Turčan Michael & Reichová Eliška DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ) 19 287(F2)
11 - 13 40 Regeš Michal & Hrašnová Katarína KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA (SVK) 16 16(F0)
11 - 13 41 Sianta Richard & Poláková Ivana TŠC Swing Trnava (SVK) 16 16(F0)
11 - 13 70 Kupčík Michal & Valchářová Petra Danza Brno, o.s. (CZ) 16 152(F0)
14 63 Svarovský Kryštof & Nakládalová Tereza KST Swing Kroměříž (CZ) 15 226(F4)
2. kolo
15 - 17 49 Jedlička Petr & Brázdová Martina TK TŠ Starlet Brno (CZ) 10 57(F0)
15 - 17 50 Jakubec Tomáš & Vagnerová Andrea TK TŠ Starlet Brno (CZ) 10 16(F0)
15 - 17 75 Navařík Jakub & Pavlíková Lucie Taneční sdružení Přerov (CZ) 10 39(F0)
1. kolo
18 65 Hečko Michal & Laslová Petra TK TŠ Starlet Brno (CZ) 7 200(F1)
19 - 21 59 Volf Ondřej & Dyerová Tereza TK TŠ Starlet Brno (CZ) 4 76(F0)
19 - 21 66 Janoušek Jakub & Sedláčková Klára Letovice (CZ) 4 4(F0)
19 - 21 85 Navrátil Vít & Chytilová Petra TK Olymp Olomouc (CZ) 4 119(F0)
22 79 Pala Aleš & Kohlová Karolína Taneční sdružení Přerov (CZ) 3 36(F0)
23 62 Matejov Patrik & Mikulová Pavlína Malacky (SVK) 2 2(F0)
24 - 25 46 Bělohlávek Jiří & Vranová Marta TK TŠ Starlet Brno (CZ) 0 48(F0)
24 - 25 52 Stehlík Josef & Adamcová Aneta Hluboké Mašůvky (CZ) 0 80(F0)
Porota:
Kosmák Václav,CZ
Matoušek Vladimír,CZ
Buryan Vladimír,CZ
Hošek Tomáš,CZ
Kazda Robert,CZ