Výsledky soutěží - MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - 765.SOUTĚŽ STARLETU

30.01.2011 - MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - 765.SOUTĚŽ STARLETU - BRNO, ČR

Dospělí-A-STT (počet párů: 24) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 127 Ablorh Titus & Bekker Natasha DSP Kometa Brno (CZ) 42(F) 356(F4)
2 100 Kutálek Matěj & Krákorová Michaela TK TŠ Starlet Brno (CZ) 36(F) 36(F1)
3 119 Stupka Radim & Jendrulková Tereza TK Olymp Olomouc (CZ) 30(F) 90(F3)
4 117 Urbášek Michael & Brücková Tereza TK TŠ Starlet Brno (CZ) 24(F) 24(F1)
5 91 Surovčík Jakub & Fischerová Barbora TK Niké Brno (CZ) 23(F) 23(F1)
6 125 Manďák Ondřej & Manďáková Petra Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 22 466(F4)
Semifinále
7 114 Hoang_Khai Trung & Le Hong Van ATK Standard Cheb (CZ) 19 19(F0)
8 93 Málek Václav & Kolářová Veronika KST Quick Olomouc (CZ) 18 146(F2)
9 96 Staněk Jakub & Hnojnová Lucie TŠ Atak Tábor (CZ) 17 21(F0)
10 92 Kruk Kamil & Telepko Magdalena Szok Gliwice (POL) 16 16(F0)
11 121 Weinštuk Marek & Ševečková Hana TK TŠ Starlet Brno (CZ) 15 100(F0)
12 95 Fukar Tomáš & Mutinská Klára TK Sparta Praha (CZ) 14 40(F0)
1. kolo
13 - 14 94 Förster Denis & Žižková Irena TK Sparta Praha (CZ) 10 134(F3)
13 - 14 104 Velfl Martin & Hurárová Eliška TK Fortuna Zlín (CZ) 10 14(F0)
15 112 Marek Vojtěch & Kohnová Lenka TK TŠ Starlet Brno (CZ) 9 19(F0)
16 - 17 101 Rajdl Přemysl & Hlubučková Veronika DTK Mini-M Liberec (CZ) 7 296(F1)
16 - 17 110 Toldy Oto & Janigova Zuzana INTERKLUB Bratislava (SVK) 7 7(F0)
18 103 Vořechovský Tomáš & Juráková Daniela TK Fortuna Zlín (CZ) 6 55(F0)
19 113 Moravec Tomáš & Marešová Barbora TK Sparta Praha (CZ) 5 125(F1)
20 102 Jirsík Tomáš & Ježková Martina TK TŠ Starlet Brno (CZ) 4 159(F0)
21 90 Mazanec Vojtěch & Krátká Kateřina TŠ Standardklub Praha (CZ) 3 11(F0)
22 107 Klempíř Martin & Petříková Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 2 5(F0)
23 81 Smělý Jan & Zikmundová Romana TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 1 86(F0)
24 85 Navrátil Vít & Chytilová Petra TK Olymp Olomouc (CZ) 0 27(F0)
Porota:
Kazda Robert,CZ
Kosmák Václav,CZ
Matoušek Vladimír,CZ
Rosypka Jozef,CZ
Tumpach Vlastimil,CZ
Buryanová Vlasta,CZ
Felcman Radek,CZ