Výsledky soutěží - Memoriál Bohuslava Matiáše 2011

30.01.2011 - Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 - Kolín

Dospělí-D-STT (počet párů: 26) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 13 Boháč Jakub & Pánková Pavlína Taneční Studio Duende Kolín (CZ) 46(F) 113(F3)
2 12 Šnapka Jakub & Janská Libuše KST Silueta Praha (CZ) 40(F) 233(F3)
3 9 Slezák Ondřej & Rydvalová Kateřina TŠ Standardklub Praha (CZ) 34(F) 275(F5) C
4 22 Mikula Mário & Konečná Helena Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 28(F) 184(F4)
5 25 Štukjunger Petr & Šlesingrová Markéta TŠ Standardklub Praha (CZ) 27(F) 226(F8) C
6 19 Moravec Jiří & Richterová Štěpánka Klub sportovního tance Calypso (CZ) 26(F) 262(F3)
Semifinále
7 - 8 7 Strejc Jan & Židková Štěpánka Taneční studio Lion´s Plzeň o.s. (CZ) 22 118(F0)
7 - 8 29 Prágr Milan & Prágrová Ivana Tančírna - Kladno (CZ) 22 421(F3)
9 - 10 11 Kalous Tomáš & Marková Hana STEP by STEP Dance Studio (CZ) 20 33(F0)
9 - 10 33 Zástěra Ondřej & Podhrázská Lucie TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 20 97(F0)
11 5 Hýsek Tomáš & Dittrichová Lenka TK Čermák Liberec (CZ) 19 81(F0)
12 26 Červený Martin & Křížová Kristýna Tančírna - Kladno (CZ) 18 18(F0)
2. kolo
13 10 Olmr Martin & Kučerová Lucie Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 15 32(F0)
14 - 16 2 Kozel Jaroslav & Hubková Zuzana MKS Kralovice (CZ) 12 35(F0)
14 - 16 16 Koválik Tomáš & Růžičková Lucie KAT Zbraslav (CZ) 12 123(F1)
14 - 16 18 Puč Lukáš & Zábojová Lenka Taneční asociace (CZ) 12 24(F0)
17 31 Litera Ondřej & Klepetková Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 11 53(F0)
18 28 Pleyer Karel & Pleyerová Radka Tapos Litoměřice (CZ) 10 65(F0)
19 24 Vyhňák Antonín & Zachatová Kristýna KAT Zbraslav (CZ) 9 23(F0)
20 4 Liebzeit Lukáš & Mildorfová Michala TK Admira Kladno (CZ) 8 15(F0)
1. kolo
21 - 22 1 Židek Zdeněk & Hráchová Jolana Taneční studio Lion´s Plzeň o.s. (CZ) 4 20(F0)
21 - 22 20 Novotný Jakub & Martínková Michaela TK CrossDance Kolín (CZ) 4 61(F0)
23 36 Samek Tomáš & Kramářová Dita TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 3 30(F0)
24 6 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 2 9(F0)
25 23 Jandák Jakub & Jandáková Barbora Praha (CZ) 1 16(F0)
26 8 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Kojetín Pavel,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Sklenička Tomáš,CZ
Ševčík Jiří,CZ
Taraba Jan,CZ