Výsledky soutěží - Memoriál Bohuslava Matiáše 2011

30.01.2011 - Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 - Kolín

Dospělí-D-LAT (počet párů: 26) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 65 Peták Daniel & Roušarová Alena Academia Latina Příbram (CZ) 46(F) 234(F7) C
2 72 Doležal Jakub & Harapesová Eva TŠ Easy Dance 2000 Nymburk (CZ) 40(F) 288(F3)
3 4 Liebzeit Lukáš & Mildorfová Michala TK Admira Kladno (CZ) 34(F) 301(F4)
4 22 Mikula Mário & Konečná Helena Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 28(F) 110(F2)
5 71 Houžvička Roman & Kuchařová Monika TK Linie Hradec Králové (CZ) 27(F) 39(F1)
6 31 Litera Ondřej & Klepetková Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 26(F) 78(F1)
7 19 Moravec Jiří & Richterová Štěpánka Klub sportovního tance Calypso (CZ) 25(F) 280(F3)
Semifinále
8 73 Janda Pavel & Ondruchová Anna STK Praha (CZ) 22 60(F0)
9 64 Bodlák Jiří & Javůrková Petra CTS Perfect Pardubice (CZ) 21 144(F1)
10 16 Koválik Tomáš & Růžičková Lucie KAT Zbraslav (CZ) 20 89(F0)
11 - 12 5 Hýsek Tomáš & Dittrichová Lenka TK Čermák Liberec (CZ) 18 50(F0)
11 - 12 55 Nevím David & Graslová Kristýna TK Luna Louny (CZ) 18 409(F2)
13 - 14 6 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 16 16(F0)
13 - 14 33 Zástěra Ondřej & Podhrázská Lucie TK Bohuslava Matiáše Kolín (CZ) 16 64(F0)
2. kolo
15 11 Kalous Tomáš & Marková Hana STEP by STEP Dance Studio (CZ) 13 15(F0)
16 25 Štukjunger Petr & Šlesingrová Markéta TŠ Standardklub Praha (CZ) 12 165(F1)
17 18 Puč Lukáš & Zábojová Lenka Taneční asociace (CZ) 11 39(F0)
18 36 Samek Tomáš & Kramářová Dita TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 10 23(F0)
19 62 Růt Tomáš & Šťastná Markéta CTS Perfect Pardubice (CZ) 9 130(F0)
1. kolo
20 66 Patočka Aleš & Donátová Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 6 36(F0)
21 - 22 48 Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha (CZ) 4 35(F0)
21 - 22 61 Jeřábek Petr & Macháčková Jitka Fuego Říčany (CZ) 4 65(F0)
23 70 Vodička Kryštof & Ryšánková Anna TK CrossDance Kolín (CZ) 3 23(F0)
24 8 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 2 2(F0)
25 24 Vyhňák Antonín & Zachatová Kristýna KAT Zbraslav (CZ) 1 6(F0)
26 63 Kylberger Štěpán & Behová Nora STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 5(F0)
Porota:
Bartuňková Eva,CZ
Kojetín Pavel,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Ševčík Jiří,CZ
Taraba Jan,CZ