Výsledky soutěží - Mistrovství Prahy DCB-2011

26.02.2011 - Mistrovství Prahy DCB-2011 - Praha

Dospělí-D-LAT (počet párů: 29) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 13 Bodlák Jiří & Nováková Eva CTS Perfect Pardubice (CZ) 49(F) 280(F4)
2 14 Makowski Lukáš & Řeháčková Erika STK Praha (CZ) 43(F) 43(F1)
3 2 Mikula Mário & Konečná Helena Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 37(F) 182(F3)
4 1 Moravec Jiří & Richterová Štěpánka Klub sportovního tance Calypso (CZ) 31(F) 377(F5) C
5 7 Houžvička Roman & Kuchařová Monika TK Linie Hradec Králové (CZ) 30(F) 163(F5)
6 12 Šejbl Jan & Vindušková Olga Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 29(F) 197(F3)
Semifinále
7 - 8 20 Jakeš Jan & Bygarová Ivana Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 25 247(F3)
7 - 8 31 Pitter Tomáš & Mročková Alena CTS Perfect Pardubice (CZ) 25 216(F2)
9 35 Ladra Jakub & Müllerová Aneta STK Praha (CZ) 24 24(F0)
10 8 Nevím David & Graslová Kristýna TK Luna Louny (CZ) 23 463(F2)
11 27 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 22 55(F0)
12 33 Prokop Jan & Sobotková Michala Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 21 135(F0)
2. kolo
13 - 14 26 Štukjunger Petr & Šlesingrová Markéta TŠ Standardklub Praha (CZ) 17 188(F1)
13 - 14 39 Doležal Jakub & Harapesová Eva TŠ Easy Dance 2000 Nymburk (CZ) 17 305(F3)
15 65 Samek Tomáš & Kramářová Dita TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 16 52(F0)
16 22 Lisý Antonín & Richterová Blanka Jirkov (CZ) 15 51(F0)
17 - 18 19 Šebek Miroslav & Tvrzová Barbora STK Stardance Chomutov (CZ) 13 168(F1)
17 - 18 38 Slavík Vojtěch & Houdková Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 13 97(F0)
19 - 20 21 Dušek Martin & Urminská Lucie TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 11 105(F0)
19 - 20 34 Seidl Jiří & Lavírová Kateřina TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 11 157(F3)
21 45 Vondra Jiří & Vondrová Jitka Team Diablo CZ o.s. (CZ) 10 16(F0)
1. kolo
22 44 Jirák Petr & Krátká Martina Taneční asociace (CZ) 7 72(F0)
23 36 Chroust Lukáš & Červená Barbora TK Astra Praha (CZ) 6 49(F0)
24 32 Janda Pavel & Ondruchová Anna STK Praha (CZ) 5 78(F0)
25 23 Lébl Roman & Smrtová Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 4 76(F0)
26 - 27 10 Vejvoda Jiří & Březinová Helena STEP by STEP Dance Studio (CZ) 2 16(F0)
26 - 27 29 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 2 4(F0)
28 40 Sládek Petr & Sládková Petra Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 1 1(F0)
29 16 Vyhňák Antonín & Zachatová Kristýna KAT Zbraslav (CZ) 0 6(F0)
Porota:
Bartuněk Petr,CZ
Chvátalová Romana,CZ
Kubíček Jiří,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Rottenborn Jan,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ