Výsledky soutěží - Jarní pohár města Kladna 2011

27.03.2011 - Jarní pohár města Kladna 2011 - Kladno

Dospělí-D-STT (počet párů: 25) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 124 Filgas David & Šerlová Michaela TK Astra Praha (CZ) 45(F) 86(F2)
2 134 Hála Lubor & Hálová Šárka TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 39(F) 61(F2)
3 128 Havlík Marek & Tománková Aneta TK Maestro (CZ) 33(F) 238(F5) C
4 130 Kalous Tomáš & Marková Hana STEP by STEP Dance Studio (CZ) 27(F) 145(F3)
5 112 Jareš Radek & Haasová Martina Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 26(F) 64(F2)
Semifinále
6 139 Olmr Martin & Kučerová Lucie Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 23 112(F1)
7 137 Prágr Milan & Prágrová Ivana Tančírna - Kladno (CZ) 22 483(F3)
8 100 Červený Martin & Křížová Kristýna Tančírna - Kladno (CZ) 21 115(F0)
9 132 Pitra Zbyněk & Kohoutová Eva Fuego Říčany (CZ) 20 83(F0)
10 85 Brož Jakub & Ripplová Natálie TK DanceExpert (CZ) 19 19(F0)
2. kolo
11 - 12 82 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 15 40(F0)
11 - 12 135 Hojka Ondřej & Šarmírová Kristýna TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 15 106(F4)
13 - 14 116 Šebek Miroslav & Tvrzová Barbora STK Stardance Chomutov (CZ) 13 73(F0)
13 - 14 140 Pleyer Karel & Pleyerová Radka Tapos Litoměřice (CZ) 13 129(F0)
15 129 Lébl Roman & Smrtová Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 12 277(F3)
16 - 18 94 Choutek František & Levická Marta STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 9 9(F0)
16 - 18 115 Kolář Petr & Čítková Kateřina TŠ Atak Tábor (CZ) 9 159(F4)
16 - 18 127 Puč Lukáš & Zábojová Lenka Taneční asociace (CZ) 9 34(F0)
1. kolo
19 136 Houžvička Roman & Kuchařová Monika TK Linie Hradec Králové (CZ) 6 6(F0)
20 - 21 104 Hanč Jan & Haasová Zuzana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 4 31(F0)
20 - 21 131 Blažek Radek & Horáková Jana Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 4 55(F0)
22 - 23 96 Shejbal Petr & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 2 4(F0)
22 - 23 118 Hanzlík Jan & Fenclová Adéla Mariánské Lázně (CZ) 2 5(F0)
24 - 25 123 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 0(F0)
24 - 25 133 Krejčí Jakub & Řeřichová Alena Styl - Dance Teplice (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Gebertová Michaela,CZ
Janoud Rudolf,CZ
Koki Emil,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Pixa Jiří,CZ