Výsledky soutěží - Jarní pohár města Kladna 2011

27.03.2011 - Jarní pohár města Kladna 2011 - Kladno

Dospělí-D-LAT (počet párů: 23) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 182 Makowski Lukáš & Řeháčková Erika STK Praha (CZ) 41(F) 239(F6) C
2 175 Ladra Jakub & Müllerová Aneta STK Praha (CZ) 35(F) 89(F2)
3 158 Nevím David & Graslová Kristýna TK Luna Louny (CZ) 29(F) 540(F4)
4 116 Šebek Miroslav & Tvrzová Barbora STK Stardance Chomutov (CZ) 23(F) 191(F2)
5 180 Prokop Jan & Sobotková Michala Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 22(F) 176(F1)
6 85 Brož Jakub & Ripplová Natálie TK DanceExpert (CZ) 21 21(F0)
Semifinále
7 43 Žaloudek Michal & Valsová Kateřina Taneční asociace (CZ) 18 294(F2)
8 176 Jakeš Jan & Bygarová Ivana Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 17 305(F4)
9 135 Hojka Ondřej & Šarmírová Kristýna TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 16 152(F3)
10 82 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 15 130(F0)
11 131 Blažek Radek & Horáková Jana Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 14 47(F0)
12 115 Kolář Petr & Čítková Kateřina TŠ Atak Tábor (CZ) 13 135(F1)
13 174 Tušic Michal & Štefková Veronika Styl - Dance Teplice (CZ) 12 13(F0)
1. kolo
14 - 17 96 Shejbal Petr & Vitikačová Diana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 6 8(F0)
14 - 17 104 Hanč Jan & Haasová Zuzana STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 6 33(F0)
14 - 17 118 Hanzlík Jan & Fenclová Adéla Mariánské Lázně (CZ) 6 14(F0)
14 - 17 155 Slavík Vojtěch & Houdková Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 6 109(F0)
18 - 20 127 Puč Lukáš & Zábojová Lenka Taneční asociace (CZ) 3 58(F0)
18 - 20 178 Vejvoda Jiří & Březinová Helena STEP by STEP Dance Studio (CZ) 3 25(F0)
18 - 20 184 Vondra Jiří & Vondrová Jitka Team Diablo CZ o.s. (CZ) 3 21(F0)
21 123 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 2 6(F0)
22 129 Lébl Roman & Smrtová Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 1 88(F0)
23 133 Krejčí Jakub & Řeřichová Alena Styl - Dance Teplice (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Koki Emil,CZ
Maršálková Iva,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Ostrůvka Radoslav,CZ
Stano Tibor,CZ