Výsledky soutěží - Středočeský pohár 2011

17.04.2011 - Středočeský pohár 2011 - Kladno

Dospělí-D-STT (počet párů: 24) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 84 Filgas David & Šerlová Michaela TK Astra Praha (CZ) 42(F) 181(F5)
2 99 Olmr Martin & Kučerová Lucie Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 36(F) 148(F2)
3 91 Kubla Petr & Olahová Nikola TK Bonstep Hradec Králové (CZ) 30(F) 160(F2)
4 85 Hála Lubor & Hálová Šárka TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 24(F) 125(F5)
5 105 Ludvík Jan & Tomešová Charlotte TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 23(F) 147(F4)
6 64 Jareš Radek & Haasová Martina Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 22 94(F2)
Semifinále
7 - 8 96 Zavadil Martin & Čamková Karolina TŠ Standardklub Praha (CZ) 18 53(F1)
7 - 8 120 Lébl Roman & Smrtová Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 18 347(F4)
9 - 10 77 Červený Martin & Křížová Kristýna Tančírna - Kladno (CZ) 16 161(F0)
9 - 10 112 Žoudlík Václav & Hrnčířová Marie Taneční klub Pelhřimov (CZ) 16 95(F0)
11 103 Kramář Pavel & Bergerová Adéla TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 15 30(F0)
12 75 Klejch Ondřej & Růžičková Martina STK Praha (CZ) 14 195(F3)
1. kolo
13 100 Prágr Milan & Prágrová Ivana Tančírna - Kladno (CZ) 11 506(F3)
14 82 Veselý Josef & Málková Veronika TK DanceExpert (CZ) 10 62(F0)
15 70 Kreisl Ivo & Parusniková Zuzana KAT Zbraslav (CZ) 9 134(F0)
16 66 Litera Ondřej & Klepetková Kamila TK CrossDance Kolín (CZ) 8 66(F0)
17 - 18 108 Jansa Štěpán & Neprašová Štěpánka CTS Perfect Pardubice (CZ) 6 82(F0)
17 - 18 109 Kozel Jaroslav & Hubková Zuzana MKS Kralovice (CZ) 6 63(F0)
19 - 20 106 Kubů Pavel & Jindráková Markéta TK Čermák Liberec (CZ) 4 4(F0)
19 - 20 107 Kožený Aleš & Petráňová Dita CTS Perfect Pardubice (CZ) 4 10(F0)
21 89 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 3 4(F0)
22 - 23 6 Hanzlík Jan & Fenclová Adéla Mariánské Lázně (CZ) 1 8(F0)
22 - 23 97 Puč Lukáš & Zábojová Lenka Taneční asociace (CZ) 1 35(F0)
24 78 Dolejší Jan & Fialová Lenka TK Dance Art Podbořany o.s. (CZ) 0 10(F0)
Porota:
Fencak Jana,CZ
Janoudová Jana,CZ
Koki Emil,CZ
Mičjan Vlastimil,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Sklenička Tomáš,CZ
Taraba Jan,CZ