Výsledky soutěží - Sport Agency Praha Cup - 2011

18.06.2011 - Sport Agency Praha Cup - 2011 - Praha

Dospělí-D-LAT (počet párů: 24) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 43 Žaloudek Michal & Valsová Kateřina Taneční asociace (CZ) 42(F) 413(F5) C
2 126 Janda Pavel & Ondruchová Anna STK Praha (CZ) 36(F) 274(F5) C
3 103 Kalous Tomáš & Marková Hana STEP by STEP Dance Studio (CZ) 30(F) 214(F5) C
4 55 Deyl Jakub & Kváčová Alžběta TK DanceExpert (CZ) 24(F) 43(F1)
5 124 Vícha Dominik & Musalová Kateřina TK Maestro (CZ) 23(F) 45(F2)
6 136 Jeřábek Petr & Macháčková Jitka Fuego Říčany (CZ) 22 141(F0)
Semifinále
7 54 Hýsek Tomáš & Dittrichová Lenka TK Čermák Liberec (CZ) 19 215(F4)
8 111 Kozák Tomáš & Navrátilová Monika TK Olymp Olomouc (CZ) 18 45(F0)
9 - 10 86 Fialka Luděk & Morávková Pavlína TŠ Standardklub Praha (CZ) 16 128(F1)
9 - 10 120 Svoboda Jan & Tůmová Martina TŠ Standardklub Praha (CZ) 16 26(F0)
11 94 Skoupý Sebastian & Capoušková Aneta Taneční škola SVEY (CZ) 15 49(F0)
12 106 Slavík Vojtěch & Houdková Lucie TK Sokol Carola Dobříš (CZ) 14 154(F0)
1. kolo
13 - 14 77 Olmr Martin & Kučerová Lucie Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 10 56(F0)
13 - 14 138 Krejčí Jakub & Řeřichová Alena Styl - Dance Teplice (CZ) 10 24(F0)
15 - 16 59 Melka Tomáš & Havelková Hana TK Gregoriades Plzeň (CZ) 8 157(F2)
15 - 16 104 Hanslik Daniel & Kozlová Darina KST KD Hlučín (CZ) 8 65(F0)
17 72 Drozd Leoš & Schejbalová Klára TK Olymp Olomouc (CZ) 7 63(F0)
18 - 19 56 Sládek Petr & Sládková Petra Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 5 7(F0)
18 - 19 64 Juna Jan & Macíková Pavla KST Quick Olomouc (CZ) 5 69(F1)
20 125 Uman Roman & Čornejová Lucia Taneční Studio Duende Kolín (CZ) 4 7(F0)
21 123 Sobíšek Zdeněk & Kellnerová Jana TK Maestro (CZ) 3 22(F0)
22 - 24 68 Vejvoda Jiří & Březinová Helena STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 49(F0)
22 - 24 91 Markovič Jiří & Jedličková Sylvie STEP by STEP Dance Studio (CZ) 0 29(F0)
22 - 24 132 Chroust Lukáš & Červená Barbora TK Astra Praha (CZ) 0 50(F0)
Porota:
Dvořáková Marie,CZ
Macoun Martin,CZ
Ondřej Daniel,CZ
Tancibudek Miloš,CZ
Taraba Jan,CZ