Výsledky soutěží - Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

21.01.2012 - Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích - Ostrava - Poruba

Dospělí-LAT (počet párů: 52) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 509 Drmota Jakub & Florová Tereza TK Maestro (CZ)
2 521 Karásek Filip & Pišková Sabina TK Trend Ostrava (CZ)
3 505 Dědík Marek & Zaytseva Albina TK Heller (CZ)
4 510 Dvořáček Jan & Chytková Libuše TK Bonstep Hradec Králové (CZ)
5 533 Mucha Radek & Tyrnova Vitalija TK Orel Telnice (CZ)
6 512 Hojdan Lukáš & Návorková Lenka_Nora LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
Semifinále
7 513 Horníček Michal & Grishchenko Yana DSP Kometa Brno (CZ)
8 502 Bartuněk Lukáš & Hrstková Kateřina TK Maestro (CZ)
9 545 Sluka Pavel & Kuklina Elizaveta TK Koškovi Liberec (CZ)
10 535 Odstrčil David & Bohak Tara DSP Kometa Brno (CZ)
11 536 Onder Jan & Hunčárová Lucie DSP Kometa Brno (CZ)
12 538 Petráň Aleš & Dorina Tatiana TK Koškovi Liberec (CZ)
3. kolo
13 532 Misyurenko Igor & Kotinová Kristýna TK Sparta Praha (CZ)
14 518 Chmelík Lukáš & Šťastná Zuzana STK Praha (CZ)
15 511 Gál Tomáš & Dostálová Markéta LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
16 516 Hrstka Marek & Flašková Veronika TK Maestro (CZ)
17 524 Kopřiva Vladimír & Stixová Lenka TK Orel Telnice (CZ)
18 530 Kypús Marek & Zborovská Klára Sokol Vítkovice- TK Akcent Ostrava (CZ)
19 - 20 531 Langr Antonín & Gawelczyková Lucie LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
19 - 20 554 Zejda Jiří & Jančová Kateřina TK Orel Telnice (CZ)
21 - 22 520 Just Josef & Birgusová Helena TK Heller (CZ)
21 - 22 542 Putryk Maxim & Blážková Tereza STK Praha (CZ)
23 514 Houdek Viktor & Houdková Tamara TK Twist - Sokol Strakonice (CZ)
24 508 Drha Michal & Zámečníková Klára TK Orel Telnice (CZ)
2. kolo
25 548 Stupka Radim & Jendrulková Tereza TK Olymp Olomouc (CZ)
26 - 27 501 Ablorh Titus & Bekker Natasha TK Orel Telnice (CZ)
26 - 27 519 Jurča Daniel & Krakowková Kateřina Dance studio Ostrava (CZ)
28 - 29 537 Ondráček Robin & Coufalová Kristýna DSP Kometa Brno (CZ)
28 - 29 544 Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK Gebert Ústí nad Labem (CZ)
30 543 Skopal Jakub & Rechová Zuzana DSP Kometa Brno (CZ)
31 549 Šimek Martin & Tuháčková Dita STK Praha (CZ)
32 547 Srkal Jan & Vedrová Soňa TK Orel Telnice (CZ)
33 541 Přidal Tomáš & Hořínková Gabriela KST Quick Olomouc (CZ)
34 - 35 525 Kořínek Michal & Chalupská Kateřina Danceline Studio České Budějovice (CZ)
34 - 35 528 Kučera Martin & Kocmanová Barbora TK Gradace Kroměříž (CZ)
36 552 Vintrlík Tomáš & Pikalová Hana TK Orel Telnice (CZ)
Re-dance
37 - 38 517 Hýža Miroslav & Hýžová Marie TK Olymp Olomouc (CZ)
37 - 38 546 Smutný Tomáš & Šigutová Jana TK Orel Telnice (CZ)
39 529 Kukaň Josef & Šmídová Renáta STK Praha (CZ)
40 503 Cipár Filip & Zajícová Pavla TK Maestro (CZ)
41 - 42 523 Konečný Michal & Feglová Dominika DSP Kometa Brno (CZ)
41 - 42 534 Musal Jan & Kukučová Jana TK Maestro (CZ)
43 539 Poláček Marek & Koťátková Šárka TK Admira Kladno (CZ)
44 527 Křivohlávek Jakub & Medunová Romana Bene Dance Art Team (CZ)
45 - 47 507 Doubrav Lukáš & Černá Daniela TK Heller (CZ)
45 - 47 526 Kotek Jan & Dostálová Jana TK Gradace Kroměříž (CZ)
45 - 47 550 Uher Václav & Simperová Tereza TK Marendi (CZ)
48 522 Klíma Daniel & Řeháková Anna TK Astra Praha (CZ)
49 - 50 506 Domašík Adam & Vališová Lucie TK Trend Ostrava (CZ)
49 - 50 551 Vácha Jiří & Semrádová Eliška TK Maestro (CZ)
51 553 Vořechovský Tomáš & Uhlířová Zuzana TK Fortuna Zlín (CZ)
52 504 Čížek Petr & Dlouhá Kristýna TK Maestro (CZ)
Porota:
Fencak Jana,CZ
Filgas Rostislav,CZ
Gebert Marcel,CZ
Harvan Jaroslav,CZ
Henzély Igor,CZ
Janoud Rudolf,CZ
Landsfeld Zdeněk,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Novotný Luboš,CZ
Ševčík Jiří,CZ
Walden Helmut,CZ