Výsledky soutěží - COOL DANCE 2012

28.01.2012 - COOL DANCE 2012 - Praha

Dospělí-A-STT (počet párů: 35) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 28 Marek Jaroslav & Pokorná Dagmar TK Chvaletice (CZ) 55(F) 55(F1)
2 44 Bergmann Viktor & Fellinghauerová Barbora Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 49(F) 49(F1)
3 42 Roškota Zdeněk & Žižková Irena TK Sparta Praha (CZ) 43(F) 178(F4)
4 21 Procházka Štěpán & Jägerová Anne TK Topdance Vratislavice (CZ) 37(F) 37(F1)
5 40 Zmeškal Karel & Jechová Lenka TK Sparta Praha (CZ) 36(F) 431(F5) M
6 7 Hanton Jiří & Hronovská Lucie TK Rytmus Bakov Nad Jizerou (CZ) 35(F) 344(F5) M
Semifinále
7 25 Kotas Michal & Fischerová Eliška TK Niké Brno (CZ) 32 32(F0)
8 17 Mašek Jiří & Cupalová Nicol TK TŠ Starlet Brno (CZ) 31 760(F4)
9 - 10 19 Navrátil Vít & Chytilová Petra KST Silueta Praha (CZ) 29 249(F0)
9 - 10 30 Bahenský Ondřej & Kosová Lucie TK Life Pardubice (CZ) 29 910(F4)
11 48 Klempíř Martin & Ševečková Hana TK TŠ Starlet Brno (CZ) 28 179(F0)
12 33 Fukar Tomáš & Horkavá Lucia TK Sparta Praha (CZ) 27 216(F0)
2. kolo
13 34 Rajdl Přemysl & Hlubučková Veronika DTK Mini-M Liberec (CZ) 24 512(F1)
14 - 15 3 Kubát Václav & Vojtíková Zdeňka STK Praha (CZ) 22 262(F3)
14 - 15 31 Belo Lukáš & Kolesnichenko Julia STK Gebert Ústí nad Labem (CZ) 22 353(F0)
16 - 17 9 Klimeš Martin & Petříková Lucie TK Orel Telnice (CZ) 20 52(F0)
16 - 17 23 Surovčík Jakub & Fischerová Barbora TK Niké Brno (CZ) 20 318(F3)
18 1 Mazanec Vojtěch & Krátká Kateřina TŠ Standardklub Praha (CZ) 19 212(F0)
19 - 20 4 Šimko Andrej & Žákovská Eva TK Orel Telnice (CZ) 17 30(F0)
19 - 20 51 Stržanovský Karel & Klimentová Ilona TK Sparta Praha (CZ) 17 436(F0)
21 14 Smělý Jan & Zikmundová Romana TK R.Chvátalové Beroun (CZ) 16 233(F0)
22 - 23 6 Both Pavel & Kalmusová Lucie TK Heller (CZ) 14 174(F0)
22 - 23 50 Varnuška Michal & Hájková Jana Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 14 59(F0)
24 - 25 49 Herůdek Jiří & Peřestá Štěpánka TK Rokaso Uherské Hradiště o.s. (CZ) 12 331(F0)
24 - 25 61 Dvořák Josef & Vlasáková Jana TK Sparta Praha (CZ) 12 138(F0)
1. kolo
26 - 27 16 Gottwald Jaroslav & Chylíková Šárka TK Heller (CZ) 8 13(F0)
26 - 27 32 Kupka Miroslav & Dvořáková Veronika STEP by STEP Dance Studio (CZ) 8 190(F1)
28 5 Malý Vojtěch & Pokorná Jitka TK Orel Telnice (CZ) 7 133(F0)
29 - 30 2 Pechanda Martin & Šámalová Tereza Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 5 86(F0)
29 - 30 35 Lhotský Marek & Weinerová Gabriela TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 5 5(F0)
31 10 Pilous Milan & Pilousová Petra Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 4 68(F0)
32 43 Marciňa Martin & Čanakyová Martina KTŠ Interklub Madit Bratislava (SK) 3 139(F5)
33 - 34 20 Kutiš Martin & Kutišová Alice TK Gregoriades Plzeň (CZ) 1 7(F0)
33 - 34 46 Tlapák Daniel & Šejnohová Edita Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 1 108(F0)
35 29 Navařík Jakub & Pavlíková Lucie Taneční sdružení Přerov (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Fencak Zdenek,CZ
Gebert Marcel,CZ
Janoud Rudolf,CZ
Landsfeld Zdeněk,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Řeřábek Zdeněk,CZ
Ševčík Jiří,CZ