Výsledky soutěží - COOL DANCE 2012

28.01.2012 - COOL DANCE 2012 - Praha

Dospělí-A-LAT (počet párů: 41) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 93 Psarev Kirill & TietzováSklenářová Jaro TK Maestro (CZ) 61(F) 144(F3)
2 80 Vodička Dominik & Bělíková Barbora TK Maestro (CZ) 55(F) 55(F1)
3 74 Pazdera Martin & Ivanytska Vitaliya Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 49(F) 326(F5) M
4 101 Melichar Tomáš & Maroszová Klára Taneční Studio Vítkovice (CZ) 43(F) 115(F1)
5 69 Matějka Robin & Skorkovská Markéta TK Admira Kladno (CZ) 42(F) 65(F1)
6 70 Štika Pavel & Havlíková Simona TK Marendi (CZ) 41(F) 182(F1)
Semifinále
7 - 8 72 Novák Jaroslav & Zacha Zuzana STK Praha (CZ) 37 222(F1)
7 - 8 85 Michňa Marián & Veselá Karolína LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 37 37(F0)
9 44 Bergmann Viktor & Fellinghauerová Barbora Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 36 36(F0)
10 27 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ) 35 99(F0)
11 67 Bujna Rudolf & Nebeská Renata TK Maestro (CZ) 34 34(F0)
12 - 13 71 Pokorný Petr & Benjáková Barbora STK Praha (CZ) 32 366(F0)
12 - 13 73 Deyl Zbyněk & Červenková Martina Madat TŠ Plamínek Praha (CZ) 32 228(F1)
2. kolo
14 - 17 50 Varnuška Michal & Hájková Jana Koloseum Dance Team Plzeň (CZ) 26 406(F0)
14 - 17 83 Šikl Vlastimil & Taitlová Veronika STK Praha (CZ) 26 400(F4)
14 - 17 86 Mařík Michal & Hanzlová Sandra TK Twist - Sokol Strakonice (CZ) 26 31(F0)
14 - 17 97 Bobek Radim & Vacková Kateřina TK Maestro (CZ) 26 332(F0)
18 - 19 34 Rajdl Přemysl & Hlubučková Veronika DTK Mini-M Liberec (CZ) 24 257(F0)
18 - 19 37 Kaštalán Tomáš & Šmejkalová Kateřina TK Orel Telnice (CZ) 24 178(F0)
20 - 21 35 Lhotský Marek & Weinerová Gabriela TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 22 114(F0)
20 - 21 87 Heres Adam & Pánková Pavlína Taneční Studio Duende Kolín (CZ) 22 22(F0)
22 76 Výkruta Denis & Hořavová Karolína Taneční Studio Vítkovice (CZ) 21 60(F0)
1. kolo
23 92 Ludma Tomáš & Kaucká Emanuela TK DanceExpert (CZ) 18 130(F0)
24 25 Kotas Michal & Fischerová Eliška TK Niké Brno (CZ) 17 17(F0)
25 - 27 21 Procházka Štěpán & Jägerová Anne TK Topdance Vratislavice (CZ) 14 14(F0)
25 - 27 82 Vymětal Patrik & Brunclíková Hana TK Olymp Olomouc (CZ) 14 122(F0)
25 - 27 102 Válka Jan & Kvasničková Tereza STK Praha (CZ) 14 14(F0)
28 75 Tyllich Jan & Kvasničková Linda TK Marendi (CZ) 13 459(F4)
29 - 30 13 Galečka Ondřej & Zemanová Monika TK Orel Telnice (CZ) 11 33(F0)
29 - 30 107 Hájek Filip & Prokešová Kateřina TK TŠ Krok Hradec Králové (CZ) 11 11(F0)
31 - 32 77 Penc Michal & Jelínková Simona TK Admira Kladno (CZ) 9 179(F0)
31 - 32 89 Marek Martin & Cukrová Michaela Taneční škola Hes, o.s. (CZ) 9 9(F0)
33 - 34 23 Surovčík Jakub & Fischerová Barbora TK Niké Brno (CZ) 7 55(F0)
33 - 34 100 Sabol Filip & Olarova Evženije TK Maestro (CZ) 7 27(F0)
35 78 Peták Daniel & Roušarová Alena Academia Latina Příbram (CZ) 6 6(F0)
36 - 38 49 Herůdek Jiří & Peřestá Štěpánka TK Rokaso Uherské Hradiště o.s. (CZ) 3 34(F0)
36 - 38 96 Onak Jan & Hosová Klára TK MDK Sokolov (CZ) 3 132(F0)
36 - 38 98 Horňák Miroslav & Balážová Julie TK Maestro (CZ) 3 5(F0)
39 79 Kozel Jaroslav & Hubková Zuzana MKS Kralovice (CZ) 2 11(F0)
40 - 41 68 Vácha Radek & Sidorenková Olga Team Diablo CZ o.s. (CZ) 0 45(F0)
40 - 41 81 Steska Vladimír & Rutzenstorferova Veroni Styl - Dance Teplice (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Gebert Marcel,CZ
Janoud Rudolf,CZ
Landsfeld Zdeněk,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Řeřábek Zdeněk,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ
Ševčík Jiří,CZ