Výsledky soutěží - O cukrovou číši 2012

29.01.2012 - O cukrovou číši 2012 - Kroměříž

Dospělí-D-LAT (počet párů: 29) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 98 Svoboda Štěpán & Veselá Jana TK Orel Telnice (CZ) 49(F) 120(F3)
2 90 Kozel Lubomír & Kratochvílová Barbora LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 43(F) 75(F2)
3 2 Havrlant Libor & Silonová Klára Dance studio Ostrava (CZ) 37(F) 218(F6) C
4 91 Nawrat Artur & Wieclaw Monika TK Marendi (CZ) 31(F) 195(F5)
5 86 Vláčil Filip & Vašková Adéla LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 30(F) 147(F1)
6 93 Pala Aleš & Navrátilová Monika TK Olymp Olomouc (CZ) 29(F) 181(F2)
Semifinále
7 - 8 99 Michalík Marek & Krpenská Yveta KST Swing Kroměříž (CZ) 25 213(F2)
7 - 8 109 Kupčík Michal & Kupčík_Valchářová Petra TK Orel Telnice (CZ) 25 494(F4)
9 105 Kozák Tomáš & Knápková Jana KST Quick Olomouc (CZ) 24 109(F0)
10 - 11 4 Peterek Jan & Ševčíková Natalie KST KD Hlučín (CZ) 22 36(F0)
10 - 11 5 Skuda Bronislav & Vobořilová Marie Danza Brno, o.s. (CZ) 22 199(F2)
12 - 13 12 Slavík Jiří & Pivovarčíková Adriana KST KD Hlučín (CZ) 20 20(F0)
12 - 13 101 Mrázek Jakub & Wolfová Veronika TK Fortuna Zlín (CZ) 20 228(F2)
14 64 Nožička Jakub & Slívová Helena TK Fortuna Zlín (CZ) 19 136(F4)
2. kolo
15 95 Bartoš Adam & Fialová Petra LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 16 16(F0)
16 19 Wozar Filip & Gajdošíková Anna TK Fortuna Zlín (CZ) 15 91(F0)
17 24 Starý Jan & Stepáková Tereza DSP Kometa Brno (CZ) 14 14(F0)
18 - 19 38 Planý Martin & Hudcová Veronika TS Morava Mikulov (CZ) 12 327(F1)
18 - 19 97 Ach-hübner Adam & Hedbávná Kristýna TK Orel Telnice (CZ) 12 32(F0)
20 78 Navařík Jakub & Pavlíková Lucie Taneční sdružení Přerov (CZ) 11 70(F0)
1. kolo
21 - 23 9 Kotík Jakub & Šubová Lenka TK Fortuna Zlín (CZ) 6 10(F0)
21 - 23 22 Bláha Milan & Kočnarová Nikola TK Gradace Kroměříž (CZ) 6 6(F0)
21 - 23 92 Koutný Dominik & Jarmarová Markéta LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 6 17(F0)
24 106 Charamza Tomáš & Kovalová Markéta Taneční sdružení Přerov (CZ) 5 5(F0)
25 10 Loucký Tomáš & Koudelková Kateřina Suchohrdly (CZ) 4 10(F0)
26 - 27 44 Sianta Richard & Polakova Ivanka TSC Swing Trnava (SVK) 2 2(F0)
26 - 27 108 Bebjak Andrej & Koišová Linda Bratislava (SVK) 2 2(F0)
28 43 Šiller Václav & Šiprová Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 11(F0)
29 30 Kurti Robin & Žumarová Lenka TK Domino Orlová (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Bank Karel,CZ
Coufalová Pavlína,CZ
Felcman Radek,CZ
Kučera Jaroslav,CZ
Starečková Alena,CZ