Výsledky soutěží - Otevřené mistrovství Brna aneb roztančené Brno

25.03.2012 - Otevřené mistrovství Brna aneb roztančené Brno - Brno

Jun-II-D-LAT (počet párů: 20) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 165 Olejar Ludovit & Nawabi Korienkova Laura SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA (SVK) 38(F) 38(F1)
2 69 Jurkovič Filip & Joachimczyková Anna KST Swing Kroměříž (CZ) 32(F) 106(F3)
3 66 Bohdálek Tomáš & Šmídová Kristýna Taneční klub Style Svitavy (CZ) 26(F) 183(F3)
4 100 Hromek Tomáš & Padalíková Veronika TK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 20(F) 160(F4)
5 160 Parada Matej & Balážová Vladimíra TK DANSOVIA BRATISLAVA (SVK) 19 19(F0)
Semifinále
6 - 7 63 Martínez_Puche Marek & Gottvaldová Kristýna Taneční klub H+L Vyškov (CZ) 15 124(F1)
6 - 7 85 Bubeníček David & Bubeníčková Michaela TK TŠ Starlet Brno (CZ) 15 132(F2)
8 54 Horáček Vojtěch & Horáková Saskie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 14 90(F1)
9 - 10 140 Dugas Dávid & Vítková Simona TK DANSOVIA Bratislava (SVK) 12 12(F0)
9 - 10 146 Hazel Philip & Hlaváčová Júlia Individuálne členstvo (SVK) 12 12(F0)
11 51 Chobot Štěpán & Čubová Natálie Taneční Studio Vítkovice (CZ) 11 28(F1)
12 27 Pospíšil Vojtěch & Trutnová Karolína TK Chrisstar Jihlava (CZ) 10 85(F0)
1. kolo
13 25 Hlawiczka Martin & Vodičková Tereza Dance studio Ostrava (CZ) 7 82(F1)
14 95 Žyla Marek & Moravcová Klára TK Marendi (CZ) 6 103(F2)
15 58 Dvořák David & Konopková Michaela DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ) 5 56(F0)
16 74 Chytil Marek & Freyová Kristýna TK Olymp Olomouc (CZ) 4 8(F0)
17 29 Vince Daniel & Banková Anna Dance studio Ostrava (CZ) 3 40(F1)
18 - 20 38 Roháček Lukáš & Juránková Alena Danza Brno, o.s. (CZ) 0 10(F0)
18 - 20 76 Pánek Richard & Pánková Anna TK Olymp Olomouc (CZ) 0 2(F0)
18 - 20 126 Molitor Mikuláš & Svatoňová Natálie TK Olymp Olomouc (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Buryanová Vlasta,CZ
Klon Jaroslav,CZ
Rosypka Jozef,CZ
Tumpach Vlastimil,CZ
Balůn Miroslav,SVK