Výsledky soutěží - Otevřené mistrovství Brna aneb roztančené Brno

25.03.2012 - Otevřené mistrovství Brna aneb roztančené Brno - Brno

Dospělí-D-STT (počet párů: 30) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 17 Hrabina Ondřej & Kuchrýková Jana Taneční sdružení Přerov (CZ) 50(F) 225(F1)
2 87 Hruška Vojtěch & Mazáčová Barbora TK Orel Telnice (CZ) 44(F) 191(F5)
3 18 Kotík Jakub & Šubová Lenka TK Fortuna Zlín (CZ) 38(F) 176(F3)
4 77 Kopp Josef & Regalová Lenka KST Quick Olomouc (CZ) 32(F) 221(F4)
5 115 Vinčálek Jindřich & Holubová Daniela DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ) 31(F) 49(F1)
Semifinále
6 71 Dvořák Marek & Vémolová Rita DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ) 28 62(F1)
7 - 8 15 Flössler Jaromír & Taušová Petra DSP Kometa Vyškov, o.s. (CZ) 26 87(F0)
7 - 8 60 Wozar Filip & Gajdošíková Anna TK Fortuna Zlín (CZ) 26 216(F2)
9 178 Šedo Vladimír & Holienčíková Michaela TŠ Peter Cieker Žilina (SVK) 25 25(F0)
10 172 Selecký Matúš & Lukačovičová Ivana TŠC Swing Trnava (SVK) 24 24(F0)
2. kolo
11 - 13 24 Havrlant Libor & Silonová Klára Dance studio Ostrava (CZ) 19 124(F1)
11 - 13 33 Klobáska Jakub & Vašíčková Gabriela TK Orel Telnice (CZ) 19 30(F0)
11 - 13 65 Klika Jan & Bisová Petra Znojmo (CZ) 19 26(F0)
14 - 15 31 Oliva Tomáš & Stehnová Sabina Taneční sdružení Přerov (CZ) 17 170(F2)
14 - 15 34 Havelka Jiří & Soukupová Barbora TK Orel Telnice (CZ) 17 52(F0)
16 - 18 6 Starý Jan & Stepaková Tereza DSP Kometa Brno (CZ) 14 31(F0)
16 - 18 105 Stránský Miroslav & Machytková Martina TK Orel Telnice (CZ) 14 20(F0)
16 - 18 112 Loucký Tomáš & Koudelková Kateřina Suchohrdly (CZ) 14 88(F1)
19 - 20 83 Lahoda Marek & Jílková Nikola TK TŠ Starlet Brno (CZ) 12 12(F0)
19 - 20 106 Šiller Václav & Šiprová Lucie TK TŠ Starlet Brno (CZ) 12 28(F0)
21 142 Farkaš Martin & Lišková Zuzana Gala (SVK) 11 11(F0)
22 118 Bernard Jan & Pospíšilová Michaela Taneční sdružení Přerov (CZ) 10 14(F0)
1. kolo
23 - 24 37 Minařík Vít & Malárová Lucie A.Klub Hranice (CZ) 6 55(F0)
23 - 24 98 Janoušek Jakub & Sedláčková Klára Letovice (CZ) 6 6(F0)
25 123 Řezáč Jan & ŘezáčováLukášková Zuzka TK TŠ Starlet Brno (CZ) 5 7(F0)
26 28 Meduna Bohdan & Kozar Alina TK Besta Chrudim (CZ) 4 113(F1)
27 1 Drnec Jiří & Běčáková Markéta TK TŠ Starlet Brno (CZ) 3 7(F0)
28 49 Dvořák Lukáš & Chvasteková Štěpánka TK Besta Chrudim (CZ) 2 39(F0)
29 89 Šabatka Pavel & Malíková Helena TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 1(F0)
30 4 Mrva Lubor & Mrvová Jana KST Quick Olomouc (CZ) 0 7(F0)
Porota:
Buryanová Vlasta,CZ
Kubín Martin,CZ
Švrčková Simona,CZ
Tumpach Vlastimil,CZ
Balůn Miroslav,SVK