Výsledky soutěží - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce

26.08.2017 - Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce - Dolany Véska

TL-Jun-II-STT (počet párů: 33) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 284 Borůvka Daniel & Borůvková Barbora TK Olymp Olomouc (CZ) 252 252
2 45 Los Chovanec Oliver & Šáchová Tina iDance Studio (CZ) 231 231
3 249 Burant Jan & Plachá Eliška MZ Dance Team (CZ) 210 210
4 181 Klápa Adam & Krásová Aneta TK Maestro (CZ) 189 189
5 255 Králíček Šimon & Kosková Nela TK Gradace Kroměříž (CZ) 168 168
6 168 Frydrych Lukáš & Růžičková Zuzana TK Koškovi Liberec (CZ) 147 147
Semifinále
7 267 Fried Martin & Vaňáčová Johana KST Silueta Praha (CZ) 126 126
8 12 Kočař Dušan & Konečná Ela iDance Studio (CZ) 105 105
9 - 10 205 Juhás Ladislav & Bobková Barbora MZ Dance Team (CZ) 89 89
9 - 10 237 Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára MZ Dance Team (CZ) 89 89
11 282 Novák Petr & Hrnčiríková Vendulka TK Gradace Kroměříž (CZ) 73 73
12 15 Mistr Rudolf & Indráčková Monika Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 63 63
2. kolo
13 232 Kvapil Tomáš & Musilová Ellen MZ Dance Team (CZ) 57 57
14 144 Prokša Nikolas & Prokšová Emma TK Gradace Kroměříž (CZ) 53 53
15 235 Slovák Daniel & Linhová Kristýna KST Silueta Praha (CZ) 50 50
16 - 17 65 Huvar Jakub & Marková Alexa Dance studio Ostrava (CZ) 47 47
16 - 17 241 Kolář Lukáš & Zikešová Emily KST Silueta Praha (CZ) 47 47
18 201 Černohorský Patrik & Pomahačová Nela TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ) 42 42
19 137 Kapitán Filip & Mrhálková Natálie TK Gradace Kroměříž (CZ) 39 39
20 259 Petráš Jan & Petrášová Veronika TK Trend Ostrava (CZ) 36 36
21 266 Vlček Jan & Příplatová Petra TK Koškovi Liberec (CZ) 34 34
22 - 23 110 Pallas Kryštof & Hendrychová Hana COOL DANCE (CZ) 32 32
22 - 23 274 Čadílek Adam & Holíková Vanesa TK Olymp Olomouc (CZ) 32 32
1. kolo
24 - 25 225 Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola TŠ Atak Tábor (CZ) 29 29
24 - 25 289 Gajdoš Ondřej & Pleskotová Tereza TK Koškovi Liberec (CZ) 29 29
26 72 Přikryl František & Parobková Samantha TK Gradace Kroměříž (CZ) 28 28
27 28 Petečel Alexej & Štěpánková Monika Danza Brno (CZ) 28 28
28 - 29 92 Hruška Štěpán & Vejrostová Jolana Taneční klub H+L Vyškov (CZ) 28 28
28 - 29 176 Kolák Albert & Průšová Alexandra Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ) 28 28
30 291 Sommer Christian & Kluzová Klaudia TK Elán Třinec (CZ) 28 28
31 138 Mareš Vojtěch & Bártová Anna TSK Salta Benešov (CZ) 28 28
32 293 Balcárek Tomáš & Přibylová Barbora TŠ Atak Tábor (CZ) 28 28
33 214 Kuntoš Vilém & Kábrtová Vendula Taneční škola Ivy Langerové (CZ) 28 28
Porota:
Bartoš Jaromír,CZ
Dvořáková Marie,CZ
Felcman Radek,CZ
Henzélyová Linda,CZ
Kazda Robert,CZ
Krtička Jaroslav,CZ
Řeřábek Zdeněk,CZ
Sedlák Lubomír,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ